Vartotojo Žakt pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-11-11 20:40:02 | Nuoroda

Na,o aš turiu vienintelį tikslą - veterinarija (LVA) :)

Žinutė parašyta: 2008-11-15 15:00:02 | Nuoroda
Nieko_nemoku rašė:
FitasX rašė:

Na,o aš turiu vienintelį tikslą - veterinarija (LVA) :)

 Girdėjau, baigusių kažkurias LVA specialybes labai laukia LR muitinės tarnybos - geras algas jie ten gauna už importuojamų produktų patikras

 Na bet čia turbūt labiau priimtina tiems,kurie studijuoja LVA maisto saugą,o aš į veterinarinę mediciną ruošiuosi :)

Žinutė parašyta: 2008-11-20 13:37:24 | Nuoroda
pofkas rašė:
As planuoju stoti i LVA, maisto sauga, tik nezinau, ar imanoma ten patekti tik su MBE, matematika, chemija, biologija, lietuviu k., galbut dar anglu?!

 Aš tai esu girdėjęs,kad į LVA įmanoma įstoti ir su mokykliniais,aišku ne į pirmas vietas,bet.. :) Nors tau kažko pasakyt ištikro nelabai galiu,nes aš tai domėjausi vien veterinarine medicina,nes aš ten stoju :) Taigi,gal kažkas tau ką pasakys,kas domėjosi ar patys įstojo į maisto saugą.

Žinutė parašyta: 2008-11-26 23:03:50 | Nuoroda

Mūsų daugėja ;D

Žinutė parašyta: 2008-12-13 19:09:02 | Nuoroda
Njateneri rašė:
FitasX rašė:

Mūsų daugėja ;D

 Hey, duok skype, noriu jau pradėt rinkt būsimų grupiokų kontaktus :D

 zengal.lt pričiupk ;)

Žinutė parašyta: 2009-03-03 22:22:18 | Nuoroda

Aš taip pat į LVA stosiu, vienintelis man nepatinkantis dalykas, tai miestas, daug maloniau man būtų VIlniuje studijuoti, bet yra kaip yra.

Žinutė parašyta: 2009-03-03 22:40:18 | Nuoroda

Apie slaugą aš mąsčiau,nors pirmenybę teikiu LVA,bet noriu studijuoti VIlniuje.  Bet man kiek neaišku su šiom studijom,ar 4 metus prastudijavęs slaugą ir įgijęs universitetinį išsilavinimą galėsi dirbti tik paprasčiausiu slaugytoju? Šiaip esu girdėjęs apie slaugos administravimą ar kažką pan. Ir slaugą rinkčiausi dar vien dėl to,kad baigęs, darbą galėčiau gauti Norvegijoje (per pažintis),nes ten labai paklausi specialybė ten ir mokami didžiuliai pinigai,daugelis iš čia išvažiuoja ten,o po kelių metų grįžta tikrai nemažai užsidirbę ir gali jau kažką planuoti čia Lietuvoje,bet aišku stoti vien dėl to,jog tikiesi,kad išvažiuosi kitur užsidibt yra kiek naivoka. :) Šiaip gal atsiras kas daugiau ką pakomentuos apie šias studijas ir karjeros galimybes?

Žinutė parašyta: 2009-03-03 22:44:34 | Nuoroda

Man išvis būtų įdomu sužinoti,kokios perspektyvos baigus kineziterapiją? Bent jau aš, tai nelabai kokios atsiliepimus girdėjau. :/

Žinutė parašyta: 2009-03-03 22:45:42 | Nuoroda

O tu pats lėksi? Aš tai nežinau kolkas. :)

Žinutė parašyta: 2009-03-04 17:58:10 | Nuoroda

Gal kas ruošiasi čia stoti? Beje,būtų įdomu išgirsti ir studijuojančiųjų pasisakymus, kaip studijos, ar sunku, kokios pabaigus profesinės veiklos galimybės ir pan. :)

Žinutė parašyta: 2009-03-05 16:17:34 | Nuoroda

Kas planuoja čia stoti? Taip pat būtų įdomu išgirsti komentarų iš jau studijuojančių,kaip ten mokslai. :)

Žinutė parašyta: 2009-03-05 20:52:35 | Nuoroda

Aš galvoju pirmu numeriu rašyti,kaip bebūtų biologija labai plati specialybė. :) Na dar tik dėl LVA neapsisprendžiau.. O šiaip būtų įdomu sužinoti kaip ten biologijoje su matematika,kiek girdėjau nemažai bus pirmuosiuose kursuose aukštosios,ji man būtų kaip pagalys į ratus. ;D

Žinutė parašyta: 2009-03-05 23:57:14 | Nuoroda

Jei visi stotų iš pašaukimo, tai visai kitas požiūris į viską būtų, nuo mokytojo iki mediko. Deja, taip nėra. :)

Žinutė parašyta: 2009-03-06 11:09:06 | Nuoroda
pofkas rašė:

As taip pat planuoju stoti i LVA, tik kazkaip baisu, nes tektu net 5 metus studijuoti ta pati. Tuo labiau, jei reiks moketi pilna suma uz mokslus.

Beveik 6 metus. :) O kaip suprast tą patį? Visur juk taip, o ir kaip bebūtų vistik čia medicina, taigi ir mokytis teks nelengvai.

Žinutė parašyta: 2009-03-06 11:28:10 | Nuoroda
R.V.U. rašė:

Dar norėčiau paklausti. Jei, tarkim, galėtut stot kur tik norit, nežiūrint į galimybes, tik į norą, tai kokią specialybę rinktumėtės?

 Veterinarijos gydytojo. :)

Žinutė parašyta: 2009-03-06 14:45:41 | Nuoroda

Aš pimu numeriu rašysiu greičiausiai VU MF Kineziterapija , o antruoju LVA vet. med. :)

Žinutė parašyta: 2009-03-06 15:25:32 | Nuoroda

Šiaip dabar nemažai pasidomėjau kineziterapijos studijomis bei ateities perspektyvosmis,t eko pabendrauti su studijuojančiais ir jau baigusiais. Dabar mano nuomonė pasikeitė į gerają pusę dėl šių studijų. :)

Žinutė parašyta: 2009-03-07 15:32:33 | Nuoroda

Apie rinką, studijas, ateities perspektyvas ir pan. Jei nori galima parašyt man į skype, mielai pasidalinsiu informacija kurią sužinojau. :) Skype :  zengal.lt

Žinutė parašyta: 2009-03-08 11:25:43 | Nuoroda

Biologija (VBE)
Chemija (VBE)
Lietuvių (MBE)

Žinutė parašyta: 2009-03-08 21:51:15 | Nuoroda

Tai kas nors dalyvavo atvirų durų dienoje?