Vartotojo _bum_ pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-01 16:53:40 | Nuoroda

Studijuoju. Antros užsienio kalbos kaip ir neprireikia.

Žinutė parašyta: 2009-07-01 17:15:42 | Nuoroda
šypt rašė:

 bettai kiek esu girdėjus į filologyną vien panos sustoja, todėl trintis didelė būna, nes vien moteriškas kolyktyvas, na o žinant moteris... :)

 Na, taip - moteriškas kolektyvas, tačiau kliautis stereotipais, manau, nevertėtų ;P

Žinutė parašyta: 2009-07-01 17:19:18 | Nuoroda

Tiesa, net pasiskaičiavau savo balą pagal dabartinę skaičiavimo sistemą - visai įdomu. Jeigu pernai stodama aš jau žinojau, kad tikrai būsiu pakankamai aukštai, dabar kankintų nerimas:)

Žinutė parašyta: 2009-07-12 16:32:21 | Nuoroda
Katriu rašė:

bum, su kokiais balais stojai pernai?

šypt, kaip išsilaikei?

jau ir mane neberaminat.

 Dabartinis mano balas, regis, 19,14. Tada buvo virš 2tūkst. Tik tiek, kad egzaminai parodo ne viską, nes priimta aš 9nr., o po abiejų rotacijų esu aukščiau.

Tiesa, kirčiavimo pirmame kurse tikrai nėra daug - jis tik antro semestro viduryje.

Žinutė parašyta: 2009-07-12 16:36:33 | Nuoroda

Skaityti, tiesa, visai nemažai, bet vėlgi - tik pirmo kurso antrame semestre ir tik literatūrinius dalykus:) Viskas ten įveikiama.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:13:27 | Nuoroda
7ture rašė:
_bum_ rašė:

Skaityti, tiesa, visai nemažai, bet vėlgi - tik pirmo kurso antrame semestre ir tik literatūrinius dalykus:) Viskas ten įveikiama.

galėtum pasakyti, kas labiasiai patiko? paskaita ar šiaip kas :)

gal yra kokia veikla po paskaitu? kur būtų galima dalyvauti? :) 

 Man iš tikrųjų patiko labai daug dalykų - kai kitų fakultetų žmonės skundžiasi savo studijų kokybe, aš tegalėjau džiaugtis :) Jeigu anglų egzamino gavot daug, pateksit pas fantastišką dėstytoją :) Stodama maniau, kad mano kryptis bus literatūrinė, nes mokykloj seniai nesimokiau kalbinių dalykų, bet visgi matau, jog būtent kalba - mano varikliukas :) Vat, tai pirmam semestre įdomiausia buvo kalbotyros įvadas, literatūros teorijos įvadas beigi šiandieninės lietuvių literatūros tendencijos, anglų ir lotynų labai priklauso nuo dėstytojų - man pasisekė ir tikrai įdomumu nesiskundžiau. Antrajame - logika buvo viena iš įdomesnių, dabartinė lietuvių kalba (jos kaupiamasis vertinimas, tad atsiskaitinėji ne vieną dieną, o visą semestrą). Vat, šiaip galiu pasakyti, kad yra problema su pasirenkamaisiais dalykais, nes labai retai gauni dalyko aprašymą, tad renkiesi katę maiše įprastai matydamas tik dėstytojo pavardę ir dalyko pavadinimą. O šiaip tai klauskit :)

Žinutė parašyta: 2009-07-18 00:51:16 | Nuoroda

ai, bet, žinok, prisiminiau, po kurio laiko fantastiška anglų dėstytoja gavo ir silpniau išlaikiusius, tad niekas nėra prarasta :)

Žinutė parašyta: 2009-07-18 12:09:47 | Nuoroda

 Pirmam semestre, sakyčiau, verta rinktis kalbą ir IT, nes ten kaupiamasis vertinimas, tad penkis balus turi už lankymą, nors man paskaitos vykdavo labai vėlai. Tiesa, nelabai patiko šis dalykas, nes buvo tik teorija ir kompiuterių įsijungti nereikėjo ;D Bet 8 dauguma turi. Tuotarp su visata kebliau. O skaitmeninių technologijų pas mus nesirinko niekas, nes čia naujas dalykas.

Vyrukų buvo gal 8, liko mažiau :) Na, bet yra yra. O antrą užsienio kalbą mokiausi, nors pagal mokymosi profilį mokykloj neprivaloma buvo .)

Žinutė parašyta: 2009-07-18 12:12:52 | Nuoroda

o dėl mokymosi... Aš mokaus visai nemažai, nes man tai patinka. Tačiau išsiverčiama ir nesėdint prie knygų, priklauso nuo to, kokie studento tikslai :)

Turim mes namų darbų, vyksta rimti seminarai, bet kai įdomu, tai nėra jokios kančios tai daryti :) Kita vertus, jei tu nesiruoši seminarams, tai tavo asmeninis reikalas.

Žinutė parašyta: 2009-07-18 17:23:03 | Nuoroda
7ture rašė:

 gal gyveni bendrabuty? o kaip ten yra, įmanoma mokytis? :) 

 Balų skaičiuoklė klaidina. Tikrai vienas iš dviejų, kuris geresnis.

 

 aš gyvenu, iš pradžių nuomavausi, bet pamačiau, kad neapsimoka man. Įmanoma, Saulėteky blogiau, tačiau aš ne ten, todėl ramybė ir patogumai man nesvetimi ;D. Baltupiuose, kur priimamas psichologijos fakultetas ir mif'as.

Žinutė parašyta: 2009-07-23 11:05:41 | Nuoroda

Su kokiu balu įstojot į vf? Įdomu :) Ir jei turit kokių klausimų apie studijas, laukiu :)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 18:42:15 | Nuoroda

www.facebook.com/home.php#/group.php?gid=213881565523&ref=ts

VU Filologijos fakulteto grupė :)