Vartotojo taddy111 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-11-09 14:19:59 | Nuoroda

esu 12tokas ir labai rimtai galvoju apie bioinzinerija... isvis neturiu biologijos kurso.. bet skambinau i vgtu ir sake kad pagrindas chemija ir matematika.. ar tikrai? tikrai nereikejo biologijos egzo kai stojote? dekingas uz atsakyma..

Žinutė parašyta: 2009-04-16 09:12:44 | Nuoroda

hmm.... siandien literaturos potemes atrodo sudetingesnes....  gal grizusieji galetumet mestelt kokiu ideju?  einu atsakinet tik 18val  bet va tik vienas is klases kalbu ta tema...

Žinutė parašyta: 2009-04-16 09:25:54 | Nuoroda

Pritariu....  turi labai jau pasikaustes buti jai nezinodamas eini....  num pvz as is savo puses ziuriu... literatura... apie ta Nobelio premija... pasakai rasytoja, kurio vertintojas nemegsta ir visa likusi tavo kalba jam atrodys nesamoninga ar tai nepagrista... jauciu kad paskutine reikia imti  

Žinutė parašyta: 2009-04-16 10:00:36 | Nuoroda

o kaip jus manot? populiariosios literaturos skaitymas rodo neišlavintą skaitytojo skonį ar ne?

Žinutė parašyta: 2009-04-16 10:09:12 | Nuoroda

dekui  as taip pat manau kad ne.... juk ta populiarioji literatura padeda susidaryti visa bendra vaizda...tik perskaites ja gali ivertinti ko vertos kitos knygos ir bandyti suprasti kas yra ta ''aukstoji'' literatura.. bet tai nerodo neislavinto skonio..

Žinutė parašyta: 2009-05-24 15:31:06 | Nuoroda

pritariu visiems del tu tikimybiu... :) nu jau tokia makalyne ten :D tai svarbi tvarka tai nesvarbi... tik pamatysiu kad "dezeje ivis yra tiek ir tiek rutuliku.." iskart praleisiu :DD man taip pat matieka svarbiausias egzas i bioinzinerija, tad vargstu dbr prie senu sasiuviniu.. turiu ta knyga su senais egzais tai pagrindine tendencija, kad uzdaviniu daugeja o laiko ne.. o paklausti norejau del skaiciuotuvu... cia tik gandai ar rimtai nebus galima su dviem eilutem tureti?

Žinutė parašyta: 2009-06-02 15:52:56 | Nuoroda

del to antro klausimo:

jau pirmoje pastraipoje reikia paaiskinti kodel negali priimti ir pakviesti kitu laiku, vasara :) o antoje pastraipoje jau klausineji apie amziu ir t.t. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-19 09:36:33 | Nuoroda

uzsisakiau tuos rezultatus ir tik tada pagalvojau..... blem, kaip baisu kai bet kada sms gali ateiti, o ten atsakymas... :DDD bijau savo telefono dabar :D o siaip pritariu del aktyvios veiklos...krepsinis, begiojimas, sporto klubas... daugiau nieko ir nedarau siom dienom :D xex

vos pasilieku vienas arba neturiu ka veikti, iskart tos mintys lenda..:) kazkoks pragaras :D

Žinutė parašyta: 2009-06-26 07:24:01 | Nuoroda

na štai ir išaušo ta diena :D kai dvyliktokai drebės prie telefonų arba linkstančiom kojom eis į mokyklas :D aš asmeniškai žiauriai nervinuosi ir jau nebežinau del ko :D  per ilgas tas laukimas :DDD visiems linkiu sekmes ir kuo didesniu skaičiukų :D xex

Žinutė parašyta: 2009-07-07 12:06:33 | Nuoroda

kaip nervuoja mane, visi vis ka nors kitaip man sako... gal sitam puslapi zmones man padesit  ;D zodziu, kai eini i universiteta pirma karta pildyti to blanko, ka reikia tureti su savimi? pinigu? ar jau reikia buti pervedus anksciau? nuotrauka? atestata? nenumanau kaip ji gauti kai isleistuves tik 14d. ... ko dar reikia? visus kodus studiju jau zinoti, ar ten bus pildant koks tai sarasiukas?

Žinutė parašyta: 2009-07-07 12:17:36 | Nuoroda

labai aciu :)

Žinutė parašyta: 2009-07-27 18:14:45 | Nuoroda

o as ziuriu kad ne tik kolegu bet ir bendravardziu turesiu :DDD labai dziaugiuosi kad istojau ir nekantrauju ''pakelti sparnus'' i Vilniu :) ne del miesto... :D del nauju galimybiu :) musu bioinzinieriu ne per daugiausiai tai ciuju kad daugelis jau cia susipazinsim :DD

Žinutė parašyta: 2009-07-27 18:31:53 | Nuoroda

hey ir as vienas is tu, kuriu mazai :D ziaaaauriai laimingas kad istojau B-) cia nemazai tu bioinzinerijos temu tai i visas reikia papaishyti :) mano skype tadelisss555 jei ka :) butu isties malonu susipazinti tiek su busimais grupiokais, tiek su vyresniais, jau galinciais pasidalinti ispudziais ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-28 18:20:12 | Nuoroda

kad tik gauciau bendrabuti..... :/ davet dokumentus del bendriku jau? ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-29 08:04:33 | Nuoroda

tadelisss555 :) jau esam pririnke bioinzinieriu ten :D ateik :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 22:15:05 | Nuoroda

Fuxai :D oj krikštysim :D :D Sveikinimai įstojus į vieną geriausių specialybių VGTU :) Beje, turbūt vieną rimčiausių mokslų atžvilgių :) Negarantuoju dėl lengvumo, bet tikrai rekomenduoju nepergyventi nei dėl fizikos, nei dėl chemijos :) Paplušėti teks, bet šių dviejų dalykų dėstytojai turbūt beveik geriausi, kokius per du kursus sutikom :D pamatysit :) Sėkmės :D