Vartotojo nemiegu pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-10 18:45:11 | Nuoroda

Aš galvoju ;-D

irgi esu visiškai žalia, prancūzų visai nemoku, bet patinka ji taip labai labai, kad galvoju mėginti stoti ir jos mokytis:)

Iš pradžių, kai sužinojau, kad ir 'žalius' priima, truputį neramu buvo (o jei tų, kurie nemoka, beveik nebus, taigi grūzas tuomet tarp visų mokančių bus ;-D ), bet manau, kad ne vienas, kuriam mokykloje mokantis nebuvo galimybių išmokti prancūziškai, pamėgins. :) ir, panašu, neklystu. ;-D

Žinutė parašyta: 2009-05-11 23:01:27 | Nuoroda

Va, paskaitai tokius post'us ir iškart ramiau darosi. :-D

Žinutė parašyta: 2009-05-14 22:21:53 | Nuoroda

Nėra čia ko slėpti. :-D

Iš Tauragės aš. Žinai turbūt tokį ee miestą.;-DD

Žinutė parašyta: 2009-05-24 22:11:04 | Nuoroda
Estrella* rašė:

Tai sakau, gal rugsėjį susitiksime ;p 

 Būtų gerai :)

Velnias, o aš niekad Prancūzijoje nebuvau. Bet, kita vertus, tai visai nesvarbu. Užtat žinau, kad nuvažiuosiu. Visiškai užtikrinta esu. ;-D turiu šiokių tokių planų Paryžiuje. ;-DD

Žinutė parašyta: 2009-06-03 16:02:29 | Nuoroda
afroditea rašė:

aš irgi esu kiaura filologė:D bandysiu ir čia paduoti-vis tiek turi kur nors priimti:D P.S.aš taip pat esu dar neišvirta prancūzė

 Kokias dar filologijas esi nusiziurejusi? :) Idomu.

Žinutė parašyta: 2009-06-04 00:19:25 | Nuoroda
rosso rašė:

 Mokytoja mum sake, jog kartais nesa pas pirmininka, o tas jau spredzia ka daryt. Daznai buna, jog uztusuoja ir leidzia taisyti is naujo :)

 Jo, ir aš tą patį žinau.  Pažymi ant darbo, kad buvo nurodyti asmeniniai duomenys, juos užtušuoja ar ką ten jiems padaro, kad nesimatytų, ir dažniausiai toliau taiso.

Aišku, vertintojams maža džiaugsmo ;-D nešti, taisyti, tušuoti, rašyti.. O kai vertintojas nelinksmas, tai ir kimba. Na, bet paaiškės rezultatai, paaiškės ir tavo situacija. Net jei dėl to netaisytų, perlaikyti tikrai turėtų leisti.

Dėl visa ko, paknaisiok po NEC'o tinklalapį, gal bus kur panaši paslaptis išduota. :-D

Žinutė parašyta: 2009-06-04 00:24:31 | Nuoroda
edvinas2 rašė:

as parasiau yours sincerelly,

xxx

 

ar anuliuos?negazdinkit

 Neturėtų, nes nėra už ką. trys iksai nieko neišduoda, nebent tu Vin'as Diesel'is. :-D

Žinutė parašyta: 2009-06-13 21:59:12 | Nuoroda
Gitunia rašė:

Aš galiu papasakot tik apie VGTU ir VK bendrabučių skyrimo tvarką... O kaip kitur yra tai tikrai nežinau...

Papasakok :)

Gal kam pravers.

Žinutė parašyta: 2009-07-22 16:57:09 | Nuoroda
Estrella* rašė:

Įstojau į nemokamą :)

 

Laukiu busimų likimo draugų ir draugių ;)

 Labas, likimo drauge. :-D

Žinutė parašyta: 2009-07-23 14:27:45 | Nuoroda

Nr. 2 rašiau.

Tai, kai sužinojau, buvau truputį nusivylusi, bet dabar vėl šviesiai žiūriu ;-D o ir šiaip pas mane šeimoje kažkoks prakeiksmas sklando -- visi tik į 2-rus numerius įstoja., :-D

 

Kokiu numeriu tu rašei? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 14:35:43 | Nuoroda

Ai, ir dar  -- kur planuojat gyventi? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-24 18:29:48 | Nuoroda

Aš parašiau prašymą bendrabučiui gauti; jei negausiu, gyvensiu bute su sese arba su draugais :)

 

buvau šiandien VU formintis dokumentų. Tai galiu pasakyti tiek, kad filologų atstovybėje tikrai smagu ;-D (gerą muziką šiandien klausė ;-D ) ir kuratorius fainas.

 

O ką galvojat apie fuksų stovyklą? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-29 00:31:29 | Nuoroda
{evelina} rašė:
Tik norėčiau pasidomėti, ar nėra kokių sąrašų, pvz., kelintu numeriu esi įstojęs ir pan.? 

Sveika:)

kažkur, irgi studijos.lt forume, mačiau parašyta, kad šiemet žadėjo neskelbti, kelintu numeriu kas įstojo. Tai gal ir niekur nėra, o gal ir fake informacija :)

Žinutė parašyta: 2009-08-06 22:53:42 | Nuoroda

Nope, apie fuxų stov. negavau e-mailu jokios žadėtos info. (:

Galvoju duoti jiems dar keletą dienų ir klausti kas ten -- kaip ten. (:

Žinutė parašyta: 2009-08-13 13:39:00 | Nuoroda

Aš atsakiau į laišką 3 dienoms praėjus, bet nesuku daug galvos. ;-D aišku,. norėtųsi patekt, bet jei nepateksiu, tai patys jie kalti, ;-D

dar įdomu ar jau nusiuntė FilFSA patvirtinimus tiems, kuriuos jema, ar ne? (: būtų gerai žinoti ar jau galiu planuotis ką nors kita ar vis dėlto ne. ;-D

Žinutė parašyta: 2009-08-13 13:43:04 | Nuoroda
R.V.U. rašė:

Na, tai pasisakykite kokią programą studijuosite.

Aš francūzų.

---- --- ---

YAy, man patinka šita ee vienybės idėja. ;-D (nesuprantu, visą dieną man šiandien tie žodžiai kažkaip keistai dėliojasi ;-D ) .


kaip gyvenasi?;-D
 

Žinutė parašyta: 2009-08-19 14:41:37 | Nuoroda

Ojojoj, Vingio parke bus toks gėris. (mm) ;-D Yay!

 

Prefer:) >> Negi VIlniuje nei vieno pažįstamo? ;o

Žinutė parašyta: 2009-08-19 20:51:02 | Nuoroda

Jelau :)

aš prancūzų filologė (nusprendžiau, kad gal reikėtų prisistatyti ;-D , šiaip ar taip, mandagu būtų ;-D ).

ir man džiugu matyti daug žmonių, kurie gyvens barake ir varys į fuxų stov. ;-D Beje, parašė ką nors jums dėl to, ar pavyko susitarti dėl įsikraustymo 26 d. ? ;)

Žinutė parašyta: 2009-08-20 22:12:47 | Nuoroda

Hei, o tai kas nors iš prancūzų dar išvis varo į tą fuxų stovkę?  =o :D

Žinutė parašyta: 2009-08-21 21:59:50 | Nuoroda

O, smagu matyti. ;-D vis ne viena būsiu. (: