Vartotojo Driukaz pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-12-07 14:53:18 | Nuoroda

Patarkit kur butu galima istoti su mokykliniais anglu, lietuviu, istorijos ir matematikos egzaminais?

Žinutė parašyta: 2009-02-24 18:17:11 | Nuoroda

Sveiki, gal kas studijuojat sioje kolegijoje Tarptautine vadyba arba Turizmo administravima? Su kokiais egzais istojot? Ar sunku mokintis? Papasakokite ka nors placiau apie sia kolegija. Dekui.

Žinutė parašyta: 2009-02-24 18:19:06 | Nuoroda

Ar "imanoma" istoti i ISM arba TVM su mokykliniais egzaminais?

Žinutė parašyta: 2009-03-09 16:26:05 | Nuoroda

Cia bus tema susijusi su anglu vbe. ar daug kas ruosiasi laikys valstybini Anglu k. egzamina? gal  pasidalinam savo paslaptim kaip ruostis siam egzaminui :) gal kas zino kur internete yra naudingos informacijos? visa informacija rasom cia :)

Žinutė parašyta: 2009-03-09 16:27:22 | Nuoroda

*laikyti

Žinutė parašyta: 2009-03-24 19:19:07 | Nuoroda

Ta pati problema kamuoja ir mane...as laikysiu Anglu k. valstybini ir matematikos, Lietuviu k. ir istorijos mokyklinius egzaminus. mano svajone butu istoti i TVM (ten aglu egzaminas vienas svarbesniu, o ja tikrai neblogai moku)  kaip manot ar realu? patarkit kur realiai galima istoti?

p.s Tik negalvokit, kad as labai prastas mokinys, mano vidurkis 8, bet paklauses mokyklos "ekspertu", kurie sake jog siais metais netoks svarbus bus valstybinis egzaminas, nusprendziau laikyt tokius egzus. Taip, kad duosiu gera patarima - neklausykit ka sako mokykloj, nes bus kaip ir man... Dar vienas klausimas, pasikeist i valstybinius jau turbut neimanona taip?

Žinutė parašyta: 2009-03-24 19:20:58 | Nuoroda

As laikysiu Anglu k. valstybini ir matematikos, Lietuviu k. ir istorijos mokyklinius egzaminus. mano svajone butu istoti i TVM (ten aglu egzaminas vienas svarbesniu, o ja tikrai neblogai moku) kaip manot ar realu? patarkit kur realiai galima istoti?

p.s Tik negalvokit, kad as labai prastas mokinys, mano vidurkis 8, bet paklauses mokyklos "ekspertu", kurie sake jog siais metais netoks svarbus bus valstybinis egzaminas, nusprendziau laikyt tokius egzus. Taip, kad duosiu gera patarima - neklausykit ka sako mokykloj, nes bus kaip ir man... Dar vienas klausimas, pasikeist i valstybinius jau turbut neimanona taip?

Žinutė parašyta: 2009-04-15 11:55:26 | Nuoroda

Gal tie, kurie jau atsiskaite galetu buti tokie draugiski ir pasidalinti savo izangomis ar siaip kokia turima informacija ziniasklaidos tema? Buciau labai dekingas :) mano skype Andriukas636, o e-meilas .

Žinutė parašyta: 2009-04-15 15:40:43 | Nuoroda
viwika rašė:

Kalbėjau 4 poteme, galiu atsiųst ką skaičiau ir ką pati pasirašiau, tik rašiau ne lietuviškom raidėm, nes ir taip labai jau rankos drebėjo...taip, kad ir už klaidas neteiskit

 gali gal ir man atsiusti ? Buciau labai dekingas :)

Žinutė parašyta: 2009-04-15 16:00:33 | Nuoroda
Akela rašė:

Tarpkitko turiu siektiek informacijos apie ziniasklaida,gal kas ir praverstu,jei norit galiu pasidalint ;)

 atsiusk man jei gali , buciau labai dekingas :)

Žinutė parašyta: 2009-04-20 18:34:55 | Nuoroda

Gal kas galetu pasidalinti turima informacija rytojaus Anglu k. iskaitai? Buciau labai dekingas :) Mano e-mail .

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:35:21 | Nuoroda

Sveiki, turiu toki klausimeli : savo stojimu sarase 1 nr. parasiau ktu eksporto inzinerija (prancuzu k.), ir manau jog 99%, kad ten istosiu, bet dabar persigalvojau ir tikrai nenoriu ten studijuoti, tai jei ten istoju ar imanoma "atsisakyti" studijavimo ir stoti per papildoma priemima? ir dar vienas klausimas: jei tarkim priema mane i eksporto inzinerija, ar kitos mano sarase parasytos specialybes vis dar dalyvauja konkurse? ta prasme, jei is saraso istoju i pvz. 4 specialybes ar galima pasirinkti bet kuria ?

Žinutė parašyta: 2009-07-22 22:40:52 | Nuoroda

Sveiki, siandien paskelbus universitetu priemimus paaiskejo, kad niekur neistojau. Dabar laukiu 28d. kai paaiskes kolegiju sarasai, taigi jei istoju i kolegija ar galima "atsisakyti" tu studiju ir dalyvauti stojime i universitetus per papildoma priemima kai 31d. paaiskes likusios laisvos vietos?

Žinutė parašyta: 2009-07-22 22:52:06 | Nuoroda

Sveiki, siandien paskelbus universitetu sarasus paaiskejo, jog niekur neistojau. Dabar laukiu 28d. kai paaiskes kolegiju sarasai, taigi ar imanomas toks variantas, jog jei istoju i kolegija as laukiu iki 31d. (kolegijose dokumentus galima uzpildyti iki 04d. ),  kai bus paskelbtos laisvos likusios vietos universitetuose  ir jei matysiu realia galimybe ten istoti, atsisakyti studiju kolegijos?

p.s tikiuosi supratot klausimo esme, nes dabar tokioj psichologinej busenoj esu, jog nebesugebu risliai sakiniu sudeliot... (ne girtas :) )

Žinutė parašyta: 2009-07-28 11:57:48 | Nuoroda

yyess i kk turizmo ir viesbuciu vadyba istojau vf, 1 nr buvau parases !!!!

Žinutė parašyta: 2009-07-28 11:59:58 | Nuoroda

ei o kodel man lamoj rasao kad istojau, o i e-maila nieko neatsiuncia?

Žinutė parašyta: 2009-07-28 12:06:10 | Nuoroda
Sauliukas rašė:
Driukaz rašė:

ei o kodel man lamoj rasao kad istojau, o i e-maila nieko neatsiuncia?

 Kai pildei dokumentus neužrašiai

 buvau uzpildes...

Žinutė parašyta: 2009-07-28 12:11:09 | Nuoroda

Istojau i vf, yes :) kas dar istojo i sia specialybe? butu malonu susipazint.

Žinutė parašyta: 2009-07-31 09:32:43 | Nuoroda

Sveiki, kaip zinia siandien universiteteai turi paskelbti apie laisvas likusias vietas, taigi norint jas suzinoti reikia vaziuot i atskirus universitetus ar bus paskelbta www.lamabpo.lt puslapyje?

Žinutė parašyta: 2009-07-31 11:00:53 | Nuoroda

Kaip zinia siandien universitetai turi paskelbti apie laisvas likusias vietas, taigi norint jas suzinoti reikia vaziuoti i juos ar bus galima sia informacija suzinoti internete?