Vartotojo kimono90 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-12-15 18:11:24 | Nuoroda

jungiuosi prie biologų . Beje , gal žinot kur rast ankstesnių metų bio egzaminų atsakymus?Kai pasprendžiu, noriu pasitikrint ar gerai atsakiau.

Žinutė parašyta: 2009-01-07 17:58:05 | Nuoroda

O kur ras tą knygelę „Ar moku biologiją“, nes man internete verčia tik knygutę „Ar moki biologiją“, bet joje tai tik sutrumpinta info, o ne egzaminai su ats. Ar tikrai teisingą pav. užrašėt? O jei teisingą, tai kaip ji atrodo?Beje, čia sprendžiau 2005 metų vbe, bet suabejojau dėl kelių ats. Gal galėtume padiskutuot, kaip atsakytumėt į pirmos dalies  3,4,9,13(man atrodo kad A atsakymas),17. Po to antros dalies 2 klausimo 3(ten kur su inkstais),  ketvirto klausimo 3(kur su dvyniais).Užduotys yra nec.

Žinutė parašyta: 2009-01-08 16:08:42 | Nuoroda

Žmonės, ar supratot ką nors apie tą naują mokėjimo sistemą universitetuose? Aš tai nlb.Kiek suprantu, keliasdešimt žmogelių išvis nemokės, o likusieji mokės pilną sumą?

Žinutė parašyta: 2009-01-16 17:25:07 | Nuoroda

Kurie galvojat stot į mediciną kmu,laikysit mokyklinį ar valstybinį lietuvių?

Žinutė parašyta: 2009-05-01 11:15:04 | Nuoroda

www.delfi.lt/news/daily/education/articl e.php?id=21915610 na kaip jum?

Žinutė parašyta: 2009-05-07 21:24:15 | Nuoroda

Ne tai norėjau parodyti iš delfio:

Seimas ketvirtadienį balsavo dėl Mokslo ir studijų įstatymo straipsnių, reglamentuojančių studijų finansavimą, priėmimo. Balsuojant po priėmimo pritarta nuostatoms, kurios numatytų, kad valstybės finansuojamose studijų vietose studijavę asmenys, pašalinti iš aukštosios mokyklos arba nutraukę studijas, išskyrus Vyriausybės nustatytus atvejus, privalės į valstybės biudžetą grąžinti studijų kainai valstybės finansuojamose studijų vietose apmokėti skirtas lėšas arba jų dalį.

Aš šneku apie tai, kad jei papulsim į valstybės finansuojamas ir po kelių metų sugalvosim pakeist sritį, reikės sumkėt visus pinigus, kurių nemokėjom.Tai kai pasvarstai, kad kokias sumeles gali tekti sumokėti studentams sumąsčiusiems pakeisti sritį, tai .....ūūūūū.Manau daug kas, vien tam, kad nereikėtų mokėt pinigų, net ir nemotyvuotai ir nenorėdami tęs pasirinktą sritį, kas byloja apie nekompetenciją.

Žinutė parašyta: 2009-05-16 11:35:10 | Nuoroda

TO Topike>>taip, visiškai teisingai

Žinutė parašyta: 2009-06-16 11:47:57 | Nuoroda

Sveiki.Aš truputį nesuprantu: ten ta užsisakymo paslauga kainuoja 5lt ar 2lt?Na kai nori visų egzų ats gauti viena žinute

Žinutė parašyta: 2009-06-22 21:30:42 | Nuoroda

Gerb. Steponavičiau. Jei Jūs skaitysit, tai galiu pasakyti tik viena:švietimo sistemoje iki šiol buvo labai daug spragų, kurias reikėjo ir reikia taisyti.Tačiau TIK NE TOKIA KAINA!!!!ŠIAIS METAIS PALAIDOJOT DAUG STUDENTŲ VILČIŲ IR SVAJONIŲ.Įstatymas buvo labai staigus, šokiravęs daugelį jaunuolių, besiruošiančių kurti savo aiškiai suplanuotą ateitį.To neturėjo būti.Šiais metais turėjo būti taikoma senoji sistema, kad dabartiniai vienuoliktokai būtų pasiruošę kitais metais stoti pagal naują tvarką.Nepavydėtina Jūsų,Steponavičiau,situacija.Mat aš nenorėčiau nešti atsakomybės už daugelio jaunuolių moralinį skausmą(nepabijokim šių žodžių), kuomet jie sužinos, kad viltis studijuoti (o tuo pačiu ir jų suplanuota ateitis)-žlugo.Patikėkit-streikuos-kojomis į užsienį...Gadinat tą mūsų Lietuvą...O be reikalo...

Žinutė parašyta: 2009-06-26 11:58:43 | Nuoroda

Kiek pasiskaičiavau, tai kažkur turėjau surinkt 30tšk. bet gavau tik 37 proc.Kažin čia realu?Gal duot apeliaciją?

Žinutė parašyta: 2009-06-26 12:28:39 | Nuoroda
scoal rašė:

parase abituriento egzamino rezultatas 37 balai. tai cia jau procentai kiek gavau ?

 scoal, o kiek maždaug taškų surinkai? Na, kad tokius procentus gavai

Žinutė parašyta: 2009-06-29 14:22:58 | Nuoroda

Tai jei teisingai supratau, tai kmu skaičiuoklė teisinga studijos.lt psl.?Mano balas tuomet gaunasi 18,48.Duoti sau viltį papulti į nemokamą kmu?Kaip manot?

Žinutė parašyta: 2009-07-07 08:58:43 | Nuoroda

Gal kartais žinot kada bus galima peržiūrėt lietuvių darbus?Čia turiu galvoje ne per apeliacijas, o šiaip.Ir koku būdu?Čia direktoriau reikėtų prašymą teikt ar kaip?

Žinutė parašyta: 2009-07-07 09:15:46 | Nuoroda

Gal kuris galėtumėt tiksliai paaiškint kaip skaičiuot KB į kmu ir vu mf(truputį su daruge susiginčijom kaip jį skaičiuot).Abi laikėm matematiką, liet.,bio.Sakykim rezultatai:liet 70,mat 68 bio 98 metinis chemijos 10.Tai jei galit detaliai aprašykit kaip skaičiuot ir koks KB būtų tokiu atveju.Dėkoju

Žinutė parašyta: 2009-07-07 10:53:40 | Nuoroda

O su 18.5?

Žinutė parašyta: 2009-07-13 11:54:31 | Nuoroda

Studijos.lt skaiciuokle grybauja, tad savo KB gali pasiskaiciouti su situo daiktu:
www.studijos.lt/busimiems_studentams/dienorastis/99/0/Konkursinio-balo-skaiciuokle-2009

Tavo KB vienodas i abi specialybes, tikrai. Su tokiu balu, mano manymu, krepseli tikrai gausi, klausimas tik ar istosi i norima studiju programa. I KMU medicina turetu uztekti, i KMU farmacija jau sunkiau, i odontologija - labai sunku. I VU sansai panasus, tik vos vos prastesi. Siaip rasyk prioriteto tvarka tuos savo pageidavimus ir viskas. Turetum istoti ten kur nori.

Ten kur parašyta „taškai“, tai pvz jei bio gavau 98, tai koki mano tšk.?Visus kitus pasiskaičiuosiu

Žinutė parašyta: 2009-07-17 17:08:30 | Nuoroda

Rašo, kad po 16d. „su jumis susisieksime“.Gal jau kam skambino?Gal kas jau buvot savo darbo peržiūroj?Nes aš dar laukiu, o tyku iš jų pusės..

Žinutė parašyta: 2009-07-19 14:37:47 | Nuoroda

Pas mane kur vf tai balas yra, o kur m, tai ten tuščias langelis.Ir pas visus taip?

Žinutė parašyta: 2009-07-27 13:05:57 | Nuoroda

Sveiki.Jungiuosi prie jūsų visų, besidžiaugiančių įstojimu .Gal žinot kas ten bus per posėdis rugpjūčio 20 d.11val.?Ar ten iš tiesų kaip ir rašo „stojančiųjų dalyvavimas būtinas“?Kažin ką ten aptarinės....Beje, kažin kada ir kur bus paskelbti sraustai, į kurį papuolėm ir paskaitų tvarkaraščiai?