Vartotojo Karalaitė pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-26 15:10:32 | Nuoroda

apie šį universitetą tiek daug nuomonių, kad pasiklysti galima. Pvz vienas vu teises falkulteto dekanas sake, kad mru teise nieko verta, nes ten teisininkus konvejeriu gamina bet nk gero iš jų

Žinutė parašyta: 2009-06-26 15:17:38 | Nuoroda

nzn kaip jum bet aš manau, kad ir viena, ir kita rašinių temos buvo nelengvos ir tikrai reikėjo gerai pagalvoti, ką ten rašyti, ydomu, kas jas sugalvojo?

Žinutė parašyta: 2009-06-26 15:21:49 | Nuoroda

jap pirmadienį pamatysimnors nežinau gal mamai liepsiu žinute skaityti, nes pati labai bijau, o į mokyklą eiti ir ten visiem matant sužinoti, kiek gauni nenoriu

Žinutė parašyta: 2009-06-26 15:24:50 | Nuoroda

tai todėl mamai ir duočiau, nes ji tikrai nejuokaus

Žinutė parašyta: 2009-06-26 15:26:17 | Nuoroda
Oazee rašė:

oi, kaip as noriu cia pakliuti...  tikiuosi pasiseks rasysiu pirmu numeriu...

 o labai didelis konkursas į šią programą?

Žinutė parašyta: 2009-06-26 15:35:55 | Nuoroda
Lenocka rašė:
Karalaitė rašė:

tai todėl mamai ir duočiau, nes ji tikrai nejuokaus

 Tai kol jai nunesi, kol paziures, paskui speliok is jos reakcijos veide =D Ne.. Man lengviau paciai paspaust mygtuka =D Tuo labiau tuo momentu nieko negalvoju, viskas taip greit ivyksta =)))

 Tau lengviau nes jau turi patirties o aš savo mokyklinio rezultatą iš draugės sužinojau, o tą žinutę tik šeip nusiunčiau, kad pažiūrėt kaip ten

Žinutė parašyta: 2009-06-26 15:45:01 | Nuoroda
Lenocka rašė:
Karalaitė rašė:
Lenocka rašė:
Karalaitė rašė:

tai todėl mamai ir duočiau, nes ji tikrai nejuokaus

 Tai kol jai nunesi, kol paziures, paskui speliok is jos reakcijos veide =D Ne.. Man lengviau paciai paspaust mygtuka =D Tuo labiau tuo momentu nieko negalvoju, viskas taip greit ivyksta =)))

 Tau lengviau nes jau turi patirties o aš savo mokyklinio rezultatą iš draugės sužinojau, o tą žinutę tik šeip nusiunčiau, kad pažiūrėt kaip ten

 Kad ir pirmas zinutes nebaisu buvo.. Kadangi grizau po anglu egzo, susiparinus buvau, ziuriu du sms parejo =D Greit paziurejau ir patenkinta buvau =D Del lietuviu, aisku, kitokia situacija =D Nezinai ko tiketis visiskai...

 va čia ir baisiausia kad nzn ko tikėtis, o ir tom žinutem kartais atrodo baisu tikėti girdėjau, kad kartais klaidingai atsiunčia, matiekos rezultata tai dar mokykloj pasitikrinau dėl viso pikto

Žinutė parašyta: 2009-06-26 16:07:32 | Nuoroda

mm tau geraimaniške atostogauja tai negali padėti

Žinutė parašyta: 2009-06-26 16:13:52 | Nuoroda
Lenocka rašė:
Karalaitė rašė:

mm tau geraimaniške atostogauja tai negali padėti

 Bet butu ziauru... Gauni sms kad islaikei, kad ir 80%.. O veliau tik ziuri, kad atestate irasyta kokie 40%.. ziauru

 oj geriau jau net nešneket tokių blogybiųo žiek vakar po pietų buvo pereinami balai paskelbti tai gal ir snd bus?

Žinutė parašyta: 2009-06-26 16:22:47 | Nuoroda

na gal ir gerai nes jei sužinočiau, kad istorijos aukštas balas tai negalėčiau visa savaitgali nusiraminti

Žinutė parašyta: 2009-06-26 16:29:38 | Nuoroda
Lenocka rašė:
Karalaitė rašė:

na gal ir gerai nes jei sužinočiau, kad istorijos aukštas balas tai negalėčiau visa savaitgali nusiraminti

 Anglu, man rodos, bus kazkur apie 39.. Tik nezinau, aukstas cia ar ne =D Rusu panasus buvo pereinamas balas.. Lietuviu tiek ilgai laukta, kad is vienos puses man net nesitiki, kad jau pirmadieni pasibaigs viskas..

 Sakai anglų toks aukštas bus? pernai tik 37 buvo

Žinutė parašyta: 2009-06-26 16:40:09 | Nuoroda

na gal dar busvakar 17.00 paskelbė tai gal ir šiandien, bet tas lietuvių balas bent jau man tai nk nesakytų, nes neįsivaizduoju kiek galėčiau susrinkti. O mokykloj kai rašydavai vertindavo jus taškais? kiek gaudavai?

Žinutė parašyta: 2009-06-26 16:51:47 | Nuoroda
Meilutis ;) rašė:

Nesinervinkit pupytės, viskas bus gerai

 Nieko tokio tik viena karta gyvenime dėl tokių egzaminų nervinames tai šiokia tokia patirtis

Žinutė parašyta: 2009-06-26 16:53:52 | Nuoroda
Lenocka rašė:
Karalaitė rašė:

na gal dar busvakar 17.00 paskelbė tai gal ir šiandien, bet tas lietuvių balas bent jau man tai nk nesakytų, nes neįsivaizduoju kiek galėčiau susrinkti. O mokykloj kai rašydavai vertindavo jus taškais? kiek gaudavai?

 Gal ir bus, bet kaip jau minejau, manau penktadieni jie darba itin anksti baigia =D O mokykloj tai visai tragiska pas mus budavo.. Kadangi anksciau mokiausi rusu mokykloje, tai ten nevisai to mokemes.. =)) Interpretacijas raseme, bet tikrai ne tokio lygio, kaip lietuviu mokykloje. Teksto suvokimas irgi visai ne toks, koks gimtosios kalbos. O 12kl lietuviu mokykloje net bandomojo nerasem =)) Mat mokytoja labai daug problemu turejo ir t.t. Todel as net neisivaizduoju ko laukti. Gal net neislaikiau..

 mm na tau tada sunkiau, bet tai su tais rašiniais bent jau aš labai nepastoviai rašydavau viena karta gerai kita karta sako kad labai blogai tai irgi net nzn kaip dabar bus.

Žinutė parašyta: 2009-06-26 17:00:05 | Nuoroda
Lenocka rašė:
Meilutis ;) rašė:
Lenocka rašė:
Meilutis ;) rašė:
Karalaitė rašė:
Meilutis ;) rašė:

Nesinervinkit pupytės, viskas bus gerai

 Nieko tokio tik viena karta gyvenime dėl tokių egzaminų nervinames tai šiokia tokia patirtis

 Katik paskaičiau savo el. pašta, nec'as atsakė, kad šaindien bus galima sužinoti rezultatus!

 Kazkaip nesitiki =D Pakopink ka ten parasei

 Deja aš tik jum nervus patampyt norėjau

 Taip ir maniau =D

 nejuokaukit taip nes jau tikrai patikėjau

Žinutė parašyta: 2009-06-26 17:01:22 | Nuoroda
Lenocka rašė:
Karalaitė rašė:
Lenocka rašė:
Karalaitė rašė:

na gal dar busvakar 17.00 paskelbė tai gal ir šiandien, bet tas lietuvių balas bent jau man tai nk nesakytų, nes neįsivaizduoju kiek galėčiau susrinkti. O mokykloj kai rašydavai vertindavo jus taškais? kiek gaudavai?

 Gal ir bus, bet kaip jau minejau, manau penktadieni jie darba itin anksti baigia =D O mokykloj tai visai tragiska pas mus budavo.. Kadangi anksciau mokiausi rusu mokykloje, tai ten nevisai to mokemes.. =)) Interpretacijas raseme, bet tikrai ne tokio lygio, kaip lietuviu mokykloje. Teksto suvokimas irgi visai ne toks, koks gimtosios kalbos. O 12kl lietuviu mokykloje net bandomojo nerasem =)) Mat mokytoja labai daug problemu turejo ir t.t. Todel as net neisivaizduoju ko laukti. Gal net neislaikiau..

 mm na tau tada sunkiau, bet tai su tais rašiniais bent jau aš labai nepastoviai rašydavau viena karta gerai kita karta sako kad labai blogai tai irgi net nzn kaip dabar bus.

 Tai jo.. Kaip viena mergina pasakojo, parase rasini, dave patikrinti dviem mokytojom. Tai viena ivertino penketui, kita astuonetui.. Tai ka as zinau.. Ir suprask, loagal ka cia jos vertina.. Juk kiekvienas esame individualus, tai mokytojas turi moketi objektyviai vertinti kiekviena rasini. O ne tik jam priimtina nuomone (buvo toks atvejis..)

 Na rašiniai tai labai jau individualu, vienam gali pasirodyti, kad tas argumentas svarus, o kitam kad prastai dėl to daug kas rašo interpretacijas nes jas lengviau vertinti

Žinutė parašyta: 2009-06-26 17:07:34 | Nuoroda
Lenocka rašė:

As pabijojau rasyti interpretacija... =))) Nors 12kl jas raseme, taciau nebuvau isitikinus del to, kad parasysiu gerai.. Nors is lietuviu turiu 9A

 Aš tai tik rašinį mokiausi, o apie interpretaciją tai net nzn kaip rašyt

Žinutė parašyta: 2009-06-26 17:08:08 | Nuoroda
Lenocka rašė:
ciaesuas rašė:
Lenocka rašė:
Karalaitė rašė:
Lenocka rašė:
Karalaitė rašė:

na gal dar busvakar 17.00 paskelbė tai gal ir šiandien, bet tas lietuvių balas bent jau man tai nk nesakytų, nes neįsivaizduoju kiek galėčiau susrinkti. O mokykloj kai rašydavai vertindavo jus taškais? kiek gaudavai?

 Gal ir bus, bet kaip jau minejau, manau penktadieni jie darba itin anksti baigia =D O mokykloj tai visai tragiska pas mus budavo.. Kadangi anksciau mokiausi rusu mokykloje, tai ten nevisai to mokemes.. =)) Interpretacijas raseme, bet tikrai ne tokio lygio, kaip lietuviu mokykloje. Teksto suvokimas irgi visai ne toks, koks gimtosios kalbos. O 12kl lietuviu mokykloje net bandomojo nerasem =)) Mat mokytoja labai daug problemu turejo ir t.t. Todel as net neisivaizduoju ko laukti. Gal net neislaikiau..

 mm na tau tada sunkiau, bet tai su tais rašiniais bent jau aš labai nepastoviai rašydavau viena karta gerai kita karta sako kad labai blogai tai irgi net nzn kaip dabar bus.

 Tai jo.. Kaip viena mergina pasakojo, parase rasini, dave patikrinti dviem mokytojom. Tai viena ivertino penketui, kita astuonetui.. Tai ka as zinau.. Ir suprask, loagal ka cia jos vertina.. Juk kiekvienas esame individualus, tai mokytojas turi moketi objektyviai vertinti kiekviena rasini. O ne tik jam priimtina nuomone (buvo toks atvejis..)

 Čia dar px :D. Parašė klasiokei rašinį mokytoja iš kitos mokyklos, nunešė panelė mūsų mokytojai..spėkit kiek parašė :DDDD?? (rofl) - 4

 Smagu, nieko nepasakysi =D

 Vat dėl to lietuvių vienas baisiausių egzaminų

Žinutė parašyta: 2009-06-26 17:19:47 | Nuoroda
Lenocka rašė:
Karalaitė rašė:
Lenocka rašė:

As pabijojau rasyti interpretacija... =))) Nors 12kl jas raseme, taciau nebuvau isitikinus del to, kad parasysiu gerai.. Nors is lietuviu turiu 9A

 Aš tai tik rašinį mokiausi, o apie interpretaciją tai net nzn kaip rašyt

 Man mokytoja patare irgi geriau rasyti rasini.. Gal cia tiesiog kiek zmoniu, tiek nuomoniu? Vienos mokytojos sako, kad geriau rasini rasyt, kitos - interpretacija.. Velnias zino. Bet lietuviu egzas tikrai pats nenuspejamiausias..

 Man tai net patinka rašiniai nes ten galima daug literatūros konteksto naudoti ir save parodyti, o vat interpretacija daugiau suvaržo, nors teko skaityti labai įdomių interpretcijų, kurios parašytos ne pagal standartus

Žinutė parašyta: 2009-06-26 17:30:53 | Nuoroda

na išganingasis pirmadienis sudės visus taškus ant i