Vartotojo viktep pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-19 21:56:56 | Nuoroda

ne studentas, o studente. ne taip parasiau ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-20 13:06:20 | Nuoroda

kaip pasiseke, kad bent vienas studentas parase i si foruma :) nereiks tiket nuogirdom ;D man idomus bendrabuciu klausimas... ar labai baisus jie (ta prasme salygos)?  kokia liaudis gyvena? ir kuris geriausias? ar imanoma mokytis kai reikia? apskritai, ar verta ten bandyt ar geraiu iskart nuomotis buta?

aisku svarbiausi klausimai del studiju.. ar patiko? gal vis delto geriau medicina, o ne odontologija? dabar kai baigei, kokios galimybes del darbo? negi visur kur nueisi ten tik ir laukia? (cia del ligoniniu ir polikliniku).

Žinutė parašyta: 2009-07-20 13:07:58 | Nuoroda

dabar tiek ;) turbut kai suzinosiu kur istojau kils ju daugiau. dekui!!

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:12:39 | Nuoroda

Labai aciu uz toki platu atsakyma ;) siaip ilgai abejojau ar medicina ar odontologija. o dabar kai paskaiciau dziagiuosi pasirinkusi :) tik kyla klausimas - ar tu i miesta nenorejai ar tik toj utenoj darba radai? baisu, kad ne tik kaunas, bet ir visa lietuva odontologais prisipildys. o kas tada? bus kaip su vadyba.. ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:20:51 | Nuoroda

ir dar klausimas ; tai kokios gyvenimo salygos tuose bendrikuose? ar imanoma gyvent ar jau lb lb baisus? ir kuris geriausias? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:09:23 | Nuoroda
voveras rašė:

pasirinkau dirbti Utenoje,nes salygas geras pasiule;) o darbo tikrai nepritruksi ;)) o bendrabuciai,tai priklauso kurie. siaip,neblogi 12aaukscio. regis 5 ar 4 numeris jo. ir patogiausia,nes viskas vietoje. tai galvoji bendrabutyje gyventi?

 Aisku ;) del bendrabucio dar nezinau. jeigu is draugu kas nors i kauna istos ( o ten kazkodel kaip tycia niekas nenori.. ) tai gyvensiu bute. siaip idealiausia butu gyventi 2 kambariu bute dviese. as taip galvoju. bet jeigu viena keliausiu i kauna, tada tai nezinau kur. tiesa sakant, viena gyvent nenoriu, bet ir bendrabutis netraukia.. gerai jeigu zmones faini paklius, o jeigu kokia nors ten crazy mergina is sektos kokios ;Dsakes man bus ;D  o bendrikuose suskirsto pagal specialybes ar bet kaip sumeta? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:23:30 | Nuoroda

ziurek, o jeigu bute, tai kokiam rajone butu patogiausia gyventi? kuris normalesnis ir arciau? :)kauno nezinau visiskai, tai bijau pataikyt ant tokio kaip vilniaus naujininkai ar kalvariju gatve ;D ir siaip, cia tiesa, kad po kokiu 8 kai buna tamsu, tai geriau jau niekur nelist is namu, nes teks begt nuo visokiu treninguotu? ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:36:06 | Nuoroda

cia daugiau juokavau is tikruju ;D mano drauge studijuoja kulturos vadyba vdu, pasakojo kaip ejo vakare valgyt pirkt ir isejus is parduotuves 15 min bego namo, nes ja vijosi atitinkamo plauko vyrukai ir reke atiduok desra ;DDD  kazkaip vercia susimastyt nors ir laaabai juokinga buvo ;D bet ir vilniuj tokiu rastume, gal kiek maziau bet pilna ;D beje, atsiprasau jei tu is kauno ir as tave izeidziau. zn, kad kaunieciai jautriai reaguoja i panasias replikas ;D 

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:45:01 | Nuoroda

bet dar koks vaizdas turejo but  xDDD varo merga, o ja vejasi ir taip rekia xDD

Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:39:01 | Nuoroda
voveras rašė:

patogiausia butu,jei surastum gyventi sukileliu prospekte. cia visai netoli kliniku. apskritai,kliniku rajonas nera labai baisus, ypac kur nuosavi namai. buna,kad juose nuomoja,tai manau,kad tikrai neblogai ten. o siaip,sukileliu gatveje daznai nuomoja,tad paziurek skelbimus ir siaip,su zemelapiu pasidairyk,jei bus kur skelbimas koks. siaip,dar labai fainas zaliakalnis yra. toks,mazdaug gal kaip Vilniaus zverynas ar uzupis. toks saugesnis ir grazus.  o man nepatinkantys mikrorajonai,tai vilijampole, petrasiunai ypac, kalnieciai irgi ne ka geriau, zemieji ir aukstieji sanciai.. na,nera ten kazkas labai jau tokio blogo,bet man nejauku. siaip,nenoriu bauginti,bet patariu per daug nevaikscioti vienai naktimis. daug zinau merginu,kurios vaiksto ir viskas ok,jokiu bedu,bet as patariu buti budriai ir jei ka,paaukoti pinigeliu truputi taksui. o nuo stoteles,tai jau ne beda pareiti ;)

 aisku... ;) dar sakei, kad vasara budavai asistentu. ar visi odont. studentai gali rast panasu darba jei nori?  ir beje, kaip grupes suskirto? kiek atsimenu pagal anglu kalba? bet negi galima keist jas?  pereit is vienos grupes i kita?

Žinutė parašyta: 2009-07-21 12:52:12 | Nuoroda

Muuuu, tu irgi i odontologija stoji?

Žinutė parašyta: 2009-07-21 12:55:13 | Nuoroda

mano KB 20.1. rasiau 1 nr kmu odont 2 nr vu med. o tavo? kodel i med patraukei?

Žinutė parašyta: 2009-07-21 13:05:17 | Nuoroda

o ir i vu buciau istojus? nerasiau, nes manau, kad kaune geriau paruosia (cia mano nuomone). vis delto, kmu vienam kurse daugiau odontologijos studentu negu vu visus penkis sudejus.. ir kmu yra visus universitetas skirtas tik medicinai, o ne vienas fakultetas kaip vu. bet dabar mastau gal vu reikejo vis delto rasyt... vigi vu yra vu. idomu ka voveras sakys situo klausimu ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-21 13:07:27 | Nuoroda

isgirsi tikrai ;) cia forumas lus nuo emociju;D

Žinutė parašyta: 2009-07-21 13:14:16 | Nuoroda

as pati ilgai blaskiausi tarp odontologijos ir medicinos, bet dabar kazkodel laaabai dziaugiuosi pasirinkusi odont.;) su kuo kalbejau sake gerai padariau. beje,siam forume yra kas dar odontologija ruosiasi studijuoti kaune? man toks itarimas, kad as cia viena. tikiuosi po rytojaus atsiras dar bent keli... ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-21 21:59:35 | Nuoroda

sokoladinis, tu i odontologija stoji?

bukit zmones lankykites savo forumuose ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:02:19 | Nuoroda

as daaaar noriu paklaust :)

kaip del laisvalaikio? kiek zinau kmu lauko teniso gerbejai, o tai man laaabai svarbu ;) kur yra kortai? ir kiek reikia moketi? gal zn ar yra treneriai? ir pagaliau, tam paciam laisvalaikiui likdavo laiko? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:07:03 | Nuoroda

oho koks nepakantumas. juokini tu mane ;D o siaip ir gyvenime megsti konfliktus ar tik virtualioj erdvej? :D

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:13:53 | Nuoroda

siaubas koks tu. geriausia gynyba yra puolimas taip sakant ;D puikiai nuodojiesi tuo. nerasyk daugiau mano adresatu

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:45:12 | Nuoroda

ai, baik cia juoktis xD ka as be teniso daryciaus...o jam juokinga dar :D