Vartotojo R.V.U. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-01-01 15:19:38 | Nuoroda

Juokingai čia pasakyta: "šiemet girdėjau didžiausias konkursas į mediciną". Kaip galima žinot į kur didžiausias konkursas, kai jis dar neįvyko?

Na, o rezidentai tikrai "normaliai" negauna. Gauna panašiai kaip doktorantai, t.y. apie 1100 Lt.

Žinutė parašyta: 2011-01-01 15:29:59 | Nuoroda

Visai nekvailai. Žmogaus mąstymas ir informacijos įsisavinimas pagrįstas asociacijomis. Aš labai daug ką mokausi tokiu principu.

Žinutė parašyta: 2011-01-03 19:24:21 | Nuoroda

Ši diskusija beprasmė. Mediciną studijuojantys sėdi dieną naktį prie knygų ir viską kala. Todėl ir pvz. su chemija jiems būna sunku. Ten daug ką galima išmąstyt, kaip reakcija ir kodėl vyksta ir t.t., o jie viską bando įsimint ir sunkiai išeina išlaikyt kolius ir egzą. Nesiginčiju, kad praktikuojančiam medikui (jau baigusiam visas studijas ir dirbančiam) reikia kūribingumo ir išmąstymo. Tačiau labai dažnai gydymo procese medikams tenka spėlioti...

Žinutė parašyta: 2011-01-04 18:14:57 | Nuoroda

O tu tikėjaisi, kad iki penkto kurso gauna labai daug su lavonais dirbt studentai? Ir šiaip trūkumas tų lavonų yra. Kažkodėl žmonės linkę, kad juos mirusius pakastų po žeme, nei duodu kokiem studenčiokam pasikrapštyt, ko nors išmokt. Nesuprantu kodėl...

O šiaip, jei yra didelis noras, tai galima matyt tų lavonų ir pasikrapštyt juose. Man studijų nereikėjo, kad šį norą patenkinčiau...

Žinutė parašyta: 2011-01-06 16:25:14 | Nuoroda

Pažymys visiškai nieko neatspindi.

Žinutė parašyta: 2011-01-10 23:11:02 | Nuoroda
DeviantMe rašė:
<...>

Be to rezidentai man atrodo gauna ne tik algą, bet dar ir stipendiją, taigi susidaro dar maždaug antra tiek.

<...>

 Tai rezidentai gauna TIK rezidentūros stipendiją. Jei nori gaut atlyginimą, tai turi dirbt kur nors. Bet tai jau nieko bendro su studijom. Susirandi kokią nors asistento darbą ligoninėj ir darbuojies. Tačiau studijom mažai laiko lieka. Sunku tiem medikam...

Žinutė parašyta: 2011-01-12 20:00:23 | Nuoroda
seho_erotefthi rašė:
<...>

 taip būdavo seniau, dabar man atrodo jau yra antri metai, kai rezidentai gauna ir algą ir stipendiją, jiems jau skaičiuojasi darbo stažas, bendros pajamos gaunasi apie 2500. Tiesa, sklinda kalbos, kad dabar vėl norima pereiti prie senosios sistemos, nes valstybei per brangu...

 Na, jei taip, tai gyvent jau galima.