Vartotojo akvilija pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-10 19:19:22 | Nuoroda

Kiek teko girdėti iš pažįstamų, keleto mokytojų,tai šiais metais užduotys sunkesnės..na,ir aš pati taip manau,teksto suvokimas buvo "nerealus", gramatikos testas kiek paprastesnis, o rašinio temos-nei į tvorą, nei į mietą,taip sakant...jau paskelbė preliminarius rezultatus,kiek žinau tiek iš I tiek iš II dalies praradau palyginti minimalų balų skaičių,taigi išlaikiau tikrai gana gerai.Tačiau užduotys..Liaudiškai tariant,nėra žodžių...

Žinutė parašyta: 2009-06-10 19:24:49 | Nuoroda

Nežinau,reikia pirmiausia konkrečiai atgamint,kas būtent ten buvo,nes parašiau,ir kad neapkrauti minčių bereikalingu jauduliu "ištryniau" iš atminties kas konkrečiai kaip ir kur :)

Žinutė parašyta: 2011-08-08 12:46:19 | Nuoroda

Hey :). Sveiki, būsimi kolegos :). Aš taip pat ieškau būsūmų bendramokslių ;). Beje. jau stujijuojantys, gal galit atsakyt į vieną klausimą: kur gyvena lietuvių filologai? Mat kai pasirašiau sutartį, ir mane gaudė SA, tai sakė, kad filologai gyvena Didlaukio gatvėje, VU būstas rašo, jog Saulėtekyje. Taip ir nesupratau, kuo tikėti, ir kuri informacija yra teisinga, kuri - klaidinga.

Žinutė parašyta: 2011-08-08 13:18:29 | Nuoroda

O kai skelbia bendrabučius gavusiųjų sąrašus, tai rašo pavardes prie konkretaus bendrabučio?Nes aš nebesusigaudau, kur gyvens lietuvių filologai (įstojau būtent čia). SA po sutarties pasirašymo man sakė, jog gyvensiu Didlaukio 59, VU būstas rašo, jog filologų bendrabutis Saulėtekio al. 12, ir ten pat, atnaujintoje info pirmakursiams iš viso sumala kažką, gale visos informacijos pateiktame bendrabučių sąraše rašo, jog filologų bendrabutis Saulėtekio al. 8...