Vartotojo appDejavu pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-03-30 22:08:42 | Nuoroda

Ten nera tikros uzduotys egazaminu, ten panasios sukurtos, bet siaip pravercia, man ta svetaine lb patinka;) As ir zadu laikyti anglu valstybini, truputi del rasymo bijau., nlb moku as tu tekstu kurt;D

Žinutė parašyta: 2009-03-30 22:37:40 | Nuoroda

As ti bandysiu i kazka su socialiniais, siaip is pradziu galvojau ekonomika, bet ten lb sunku, tai manau uztektu ir vadybos, ar viesojo administravimo, ajksu db visi pagalvos, va dar viena vadybininke busimoji;DDD kame beda, kad net pati nzn kur stot, nes nzn kas ateity reikalinga bus;)

Žinutė parašyta: 2009-04-14 20:10:45 | Nuoroda
Ins3ct rašė:

Visos busimos potemes ............ neklauskit is kur  kadangi bus keli srautai tai ir potemes keisis 

Sry eiliskumo nzn :) sekmes  svarbiausia NO stress

 

 

1.Kokia žiniasklaida galėtų būti laikoma pilietine? Atsakymą argumentuokite.

2. Pasigirsta nuomonių, kad Lietuvos žiniasklaida nepakankamai gerbia savo auditoriją ir nepakankamai atsižvelgia į jos įvairovę. Pagrįskite arba paneikite šį teiginį.

3. Užsakomoji žurnalistika. Ką apie tai žinote ir manote?

4. Ar žiniasklaidai rūpi konkretaus žmogaus problemos, ar jos tėra būdas padidinti tiražą, pakelti reitingus? Argumentuokite.

5. „Sprinter tyrimams“ atlikus apklausą paaiškėjo, kad iš visos žiniasklaidos Lietuvos gyventojai labiausiai linkę pasitikėti televizija. Ką apie tai manote?

6. Psichologai jau prabilo apie naujo tipo psichologinę problemą – priklausomybę nuo interneto. Ką apie tai žinote ir manote?

7. Šiandien žiniasklaida tampa jau ne ketvirtąja valdžia, bet pagrindiniu socialiniu institutu, svarbesniu už kitus. Pagrįskite arba paneikite šį teiginį.

8. Sakoma, kad nė vienas narkotikas neįtraukė savo vartotojų taip greitai ir taip užtikrintai kaip televizija. Pagrįskite arba paneikite šį teiginį.

9. Lietuvos žiniasklaidos tendencija – posūkis bulvarinės spaudos stilistikos link. Pagrįskite arba paneikite šį teiginį.

10. Pati žiniasklaida mėgsta deklaruoti, kad ji esanti nepriklausoma ir kvalifikuota. Ką apie tai manote?
Cituoti | Atsakyti
pagieza2

Ekspertė,
parašė žinučių: 849

2009-04-09 12:37, 120 žinutė iš 448
11.Nacionalinė ir komercinė televizija. Ką apie tai manote?

12. Kultūra žiniasklaidoje. Ką apie tai manote?

13. Žiniasklaida Lietuvoje vis labiau panašėja į tuštybių mugę. Pagrįskite arba paneikite šį teiginį.

14. Ar egzistuoja Lietuvoje rimta analitinė žiniasklaida? Argumentuokite.

15. Reklama žiniasklaidoje. Ką apie tai manote?

16. Skandalas – duona žiniasklaidai. Ką apie tai manote?

17. Smurto vaizdai žiniasklaidoje. Ką apie tai manote?

18. Kokias vertybes teigia televizija? Argumentuokite.

19. Reklama nusikalsta provokuodama neįgyvendinamus norus. Ką apie tai manote?

20. Žiniasklaida iš vidutinybės padaro „žvaigždę“. Ką apie tai manote?

 

Sitos potemes jau buvo, o ne bus, as taip pat zadu kalbet ziniasklaidos tema , truputi jaudiniuos, bet snd bandziau kalbet , tai ivertino 9 , istikro pasigalvojus esu truputi teiginiu ir tiek, svarbiausia nesiremti tik savo manymu, reikia kontekstu, ir isdeliot kalbejima reikia kaip ese;) Istikro tai manau , kad visus pakankamai gerai ivertina, jei ,zinoma, nenusisneki visai i lankas;)

 

Žinutė parašyta: 2009-04-14 20:13:45 | Nuoroda

As 9.10 einu ruostis, busiu antra

Žinutė parašyta: 2009-05-16 19:52:15 | Nuoroda

Praeitais metais buvo tik "Skirgaila" , nebuvo" Mažvydo", tai šiais metais tikrai gali buti, nors aišku, gali ir nebūti, nes tik 2008m. buvo pirma karta drama idėta analizuoti

Žinutė parašyta: 2009-05-16 20:21:24 | Nuoroda

Na nebent pakartotinėj sesijoj, nes tam saraše aš nemačiau;)

Žinutė parašyta: 2009-05-20 17:03:20 | Nuoroda

O gal kas zinot kur ir kaip reikes suzinot savo rezultatus?:)

Žinutė parašyta: 2009-05-20 20:36:27 | Nuoroda

Kazin ar nenuima balu uz tai , kad per daug zodziu parasei , amn virs 500 gavos;(

Žinutė parašyta: 2009-05-20 20:42:14 | Nuoroda

Jau galvojau , kad vienintele rasiau ironijos pavyzdi, as neivardinau, nu gal nk , gal tiks;)

Žinutė parašyta: 2009-05-20 20:44:39 | Nuoroda

As visu zodziu skaiciaus ir neparasiau, bet riba pazymejau, manau, kad nieko nebus, tiesiog nebus vertintojai lb patenkinti , kai reiks skaiciuot zodzius;)

Žinutė parašyta: 2009-05-20 20:53:42 | Nuoroda

Nejuokaukit taip ziauriai;( man jau baisu;DD

Žinutė parašyta: 2009-05-20 20:58:18 | Nuoroda

Katik paskaiciau vertinimo instrukcija , ten raso , kad taskai gali buti mazinami , jei bus parasyta maziau nei 400 zodziu

Žinutė parašyta: 2009-06-02 19:51:23 | Nuoroda

Paprastas laiskas ir emailas rasosi veinodai ,jei rasai kokiam svarbiam asmeniui. Juk abiem yra formal stilius

Žinutė parašyta: 2009-07-15 22:07:32 | Nuoroda

As nieko nebesuprantu, galutinai nunesiau ir uzregistravau savo dokus, bet man niekas jokio numerio nedave. Ant to prasymo lapo yra prasymo numeris, bet jis is 4 skaiciu, tai kaip man ta savo nr suzinot?;(

Žinutė parašyta: 2009-07-15 22:13:53 | Nuoroda

As jau bandziau nusiust ta sms , bet man atsiunc , kad neteisingi duomenys, nu tikekimes , kad tas keturzenklis skaicius ir bus tas kodas, gal ;) Aj dar norejau paklaust ar pas jusu ant tu dokumentu yra burtu nr kazkoks?

Žinutė parašyta: 2009-07-26 15:00:51 | Nuoroda
plunksna;> rašė:

sveiki, istojau i ekonomika dienines studijas.

kas dar ten pat? butu malonu susipazint.

 Labuka;) as taip pat istojau i ekonomika dienines, mano skype appDejavu tai , jei kils noras parasyk, lauksiu;)

Žinutė parašyta: 2009-08-01 20:19:10 | Nuoroda

Labu;) as Juste taip pat busiu kai kuriu jusu kursioke;) mano skype: appDejavu, jai kam idomu susipazint rasykit;)

Žinutė parašyta: 2009-08-01 20:29:49 | Nuoroda

Sveikuciai;) As Juste is Siauliu, jau kituose forumuose parasiua savo skype: appDejavu , jei kam bus idomu susipazint rasykit;)

Žinutė parašyta: 2009-08-26 12:42:06 | Nuoroda

As taip pat vaziuoju;) skype: appDejavu

Žinutė parašyta: 2009-08-26 20:33:45 | Nuoroda

Labuka;) as 3 grupei busiu;) mano skype rasit truputuka auksciau;)