Vartotojo Juulle pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-01-15 21:57:13 | Nuoroda

o kokius egzaminus reikia laikyt norint mokytis ekonomiką arba buhalterija?bei kur galima studijuot?

Žinutė parašyta: 2009-03-01 14:25:15 | Nuoroda

tikrai neblogai tos potemės...tik va būtų dar šaunu,kad tie,kurie žino kokios informacijos apietas tema,tegu įdeda čia puslapio nuorodą...taip visiems būtų lengviau

Žinutė parašyta: 2009-03-01 14:31:21 | Nuoroda

nu čia tos potemės tai gal ir gerai,žinai maždaug kam ruoštis...bet va,būtų gerai kad pagelbėtumėt ir kokių puslapių nuorodų įmestumėt ar ko....visiem lengviau būtų

Žinutė parašyta: 2009-03-01 14:56:04 | Nuoroda

o gal žinot,kur galėčiau rast senesnius patikros uždavinius?

Žinutė parašyta: 2009-06-12 17:06:01 | Nuoroda

tikrai sunkus buvo,13 ant namatuškų dėjau,kad tik padaryta būtų,pasirodo gerai padariau.12 ir,iš pradžių atsakymą susigalvojau o paskui sprendimą bandžiau kokį išmąstyt. spėkit,laimes kūdikis esu 10 gavau

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:24:35 | Nuoroda

Sveiki šviežūs busimieji bakalaurai ;) būtų šaunu jei atgyvėtų  šis forumas ir sulauktume naujo antplūdžio :D rašykit, susipažinsim, pabandrausim, duomenim apsikeisim, dėl būsto paorganizuosim :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:39:05 | Nuoroda

Studijų programa: žiniasklaidos inžinerija (spaudos technologijos; reklamos inžinerinės technologijos; vadyba), NL
Aukštoji mokykla: Kauno technologijos universitetas
Finansavimo pobūdis: VF
Pageidavimo numeris: 1

būtų labai šaunu susipažinti pirmakursiams, gal būt padaryti bendrą pokalbį ;) skype: JulyŽuly

Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:10:58 | Nuoroda
PA_svajok rašė:

Kas nors i bendrika varysit? :D

 na aš ketinu, kaipt ik kambariokų ieškau :D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 20:15:16 | Nuoroda

Sveiki. o KTU davė sutarčių su universitetu kurias pasirašėm kopijas?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:51:15 | Nuoroda

Skype: JulyŽiuly. kas nors pabandykit bendrą pokalbį padaryt :)

Žinutė parašyta: 2011-07-29 00:17:51 | Nuoroda
Gytis rašė:
Kirstuke rašė:
PA_svajok rašė:

o nuvarius ten sutarties pasirasyt reikia jau ir del lsp kazka tvarkytis ten?

 pasirasai-nusifotkini-eini i studentu atstovybe ir ten tau pagalbininkai padeda uzsipildyti lsp anketa. vot

 O jei tarkim nesusitvarkiau ta diena kaip pasirasiau, tai nebus jokiu bedu, jei veliau as ji susitvarkysiu, nes i ta rusi nuejau tai dave ten kazkoki lapuka pasirasyti del daktares kazkokios ir viskas, pasiklausinejau gal dar ka duos pasirasyt bet sako viskas neber ka rasyt :D

 

 mane ir klausimas dėl LSP domina, nes ir aš neužsipildžiau :) kažkaip nepasiskaičius buvau, kad toj studentų atstovybėj galima anketą užsipildyt, tai pražiopsojau :) gal galima internetu?