Vartotojo hidan pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-03-03 14:21:54 | Nuoroda

Galiu trumpai papasakoti, kas gali buti siu metu istorijos egzamine. Taigi, kadangi sie metai yra jubiliejiniai, Lietuvos vardo paminejimo tukstantmetis, tai Lietuvos istorija, turetu buti ypac akcentuojama. Gali buti, kad bus daug klausimu is visu ivykiu, kurie siemet jubiliejiniai. Tai yra, is tu kuriu datos baigiasi 9. Manau, tas galiotu tiek Lietuvai, tiek visam pasaului. :)

Žinutė parašyta: 2009-03-03 14:41:07 | Nuoroda

to Grabas: Galbut turi viso istorijos kurso tokius irasus?

Žinutė parašyta: 2009-04-14 21:24:50 | Nuoroda

Dauguma mano, kad reikia sakyti potemė, bet jūs klystate. Teisinga yra Potemis, potemiai.

Žinutė parašyta: 2009-05-02 15:33:35 | Nuoroda

As bandysiu siemet stoti. Domejausi siek tiek, ar galima uzdirbti. Na, milijono nesukaupsi, bet pragyventi galima. Archeologai reikalingi statybu srityje. Be ju jokios statybos neprasideda. Tai yra pelningiausias darbas. Paskui seka darbas ivairiuose muziejuose, kuluros ministerijoje ir panasei. Bet kaip kazkas jau ir sake, svarbiausia, kad gali kiekviena karta atrasti kazka naujo. Isivaizduoti kaip zmones gyveno pries 100, 200 ar du tukstancius metu. STAI KAS YRA KAIFAS.  ;}

Žinutė parašyta: 2009-05-03 19:54:18 | Nuoroda

Pas mane pirmas. ;)

Žinutė parašyta: 2009-05-06 14:07:17 | Nuoroda

Gal gali pasakyti is kur siuntetes Krontos? arba tiesiog patalpinti, nes as kaip ir ieskojau, bet neradau ;}

Žinutė parašyta: 2009-05-06 16:42:13 | Nuoroda

kazkaip nekabina cia to failo...nors gali buti, kad su mano netu kazkas. bet kokiu atveju Aciu. ;)

Žinutė parašyta: 2009-05-12 19:50:55 | Nuoroda

Rasinys. :}

Žinutė parašyta: 2009-05-22 20:01:12 | Nuoroda

o gal zinot kuo skiriasi VPU istorija nuo taikomosios istorijos,ir kuria yra geriau studijuot?

Žinutė parašyta: 2009-05-24 23:01:58 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:

Nurimo, nutilo istorikai  Dabar gal mažiau skiriat dėmesio istorijai? Ruošiatės kitiems egzaminams? Mano mokytoja tai užsigrobė visoms savaitėms konsultacijų  bet namuose praktiškai nesiruošiu šiuo metu.

 Labai gerai, kad istorijos egzaminas tik 10 birzelio. per dvi savaites bus galima labai tinkamai pasiruosti, todel dabar apie ja reikia maziau galvot svarbiausia issilaikyt uzsienio kalba ir matke.. paskui grysti prie istorijos..

Žinutė parašyta: 2009-05-24 23:04:33 | Nuoroda

gal zinot ka apie Istorijos fakulteta? kaip destytojai? ar daug kalti reikia?  

Žinutė parašyta: 2009-05-25 13:38:43 | Nuoroda
dobulis rašė:

www.mokejimai.lt/egzaminai ...

 cia raso apie abituriento koda. is kur ji gauti?

Žinutė parašyta: 2009-05-25 22:13:43 | Nuoroda

i pilnai mokama tikrai be baimes gali varyt

Žinutė parašyta: 2009-05-25 22:22:39 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:
hidan rašė:
Saulėgrąža rašė:

Nurimo, nutilo istorikai  Dabar gal mažiau skiriat dėmesio istorijai? Ruošiatės kitiems egzaminams? Mano mokytoja tai užsigrobė visoms savaitėms konsultacijų  bet namuose praktiškai nesiruošiu šiuo metu.

 Labai gerai, kad istorijos egzaminas tik 10 birzelio. per dvi savaites bus galima labai tinkamai pasiruosti, todel dabar apie ja reikia maziau galvot svarbiausia issilaikyt uzsienio kalba ir matke.. paskui grysti prie istorijos..

 Na, aš tai po matematikos stipriai kibsiu į anglų kalbą... O matyt tik likusią savaitę iki istorijos kartosiuosi, ką dar reikėtų :) Šiaip aš irgi džiaugiuosi, kad istorija paskutinė.

 As laikiau vokieciu, tai man tik matke teliko. dar 8 diena i fizika nueisiu pasedet, bet siaip pagrinde dvi savaites istorijai ruostis.. ;)

Žinutė parašyta: 2009-05-25 22:30:40 | Nuoroda

na, as zadu i archeologijos katedra keltis. tai is tiesu smagu butu suzinoti, ka daugiau, tiek apie fakulteta, tiek apie sia specialybe... :)

Žinutė parašyta: 2009-05-29 16:49:21 | Nuoroda

apie praktika tik tiek zinau, kad po sesijos buna, pirma vasaros menesi lyg. o kodel sakai, kad sunku? 

Žinutė parašyta: 2009-05-31 16:47:01 | Nuoroda

Ka manot apie pacia kolegija, ir sita studiju programa?

Žinutė parašyta: 2009-06-05 13:18:20 | Nuoroda
inf.ar rašė:

dėl tų krepšelių.. Tai kaip suprantu juos nebūtinai gaus žmonės kurie egzaminus išlaikė geriausiai? Na nebus taip, jog gaus krepšelį abiturientas ir jį nešis kur nori? Man Trodo tokiu atveju Biški nesąžininga, jog studentas kuris išlaikė geriau turės mokėt už mokslą, kai tuo tarpu koks nors išlaikęs žymiai prasčiau ir stojantis neva kur blogiau gaus nemokamą. :/

 Tu neteisus. Juos butent gaus tie, kurie turi geriausius balus stojant i tam tikra sriti. ta prasme, tu gausi krepseli tarkim i humanitarinius, ir galesi ji nestis i bet kuri univera. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-06 00:00:36 | Nuoroda

jei nebus is senoves, bus is viduramziu. nes jie ieina i viena poteme. ir jiems skirta 15% viso egzo, tai turi kazkas buti... wa, pernai lyg nebuvo senoves. tai siemet turetu ideti jau kazka.

Žinutė parašyta: 2009-06-06 00:01:20 | Nuoroda
hidan rašė:

jei nebus is senoves, bus is viduramziu. nes jie ieina i viena poteme. ir jiems skirta 15% viso egzo, tai turi kazkas buti... wa, pernai lyg nebuvo senoves. tai siemet turetu ideti jau kazka.

 ..ideti jau kazka is senoves..  :)