Vartotojo Estrella* pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-11 18:47:17 | Nuoroda
nemiegu rašė:

Aš galvoju ;-D

irgi esu visiškai žalia, prancūzų visai nemoku, bet patinka ji taip labai labai, kad galvoju mėginti stoti ir jos mokytis:)

Iš pradžių, kai sužinojau, kad ir 'žalius' priima, truputį neramu buvo (o jei tų, kurie nemoka, beveik nebus, taigi grūzas tuomet tarp visų mokančių bus ;-D ), bet manau, kad ne vienas, kuriam mokykloje mokantis nebuvo galimybių išmokti prancūziškai, pamėgins. :) ir, panašu, neklystu. ;-D

 Sveika, likimo sese xD

Žinok, aš irgi iš pradžių, dvejojau dėl to, kad viena tokia "žalia" nueisiu ;D

Bet dabar kažkaip jau nesijaudinu. Manau, kad bus daug tokių nemokančių kalbos, kaip ir mes su tavim :)

Žinutė parašyta: 2009-05-13 15:38:29 | Nuoroda

Heh, džiaugiuosi ;D

O šiaip, tu iš kur (jeigu ne paslaptis)?

Žinutė parašyta: 2009-05-23 17:45:41 | Nuoroda

Aišku, kad žinau ;)

 

Tai sakau, gal rugsėjį susitiksime ;p

 

 

Žinutė parašyta: 2009-05-24 16:44:36 | Nuoroda
Vega~ rašė:

Sveikutės

Paskaičiau jūsų žinutes ir taip pat truputį nusiraminau :) Mat dar viena 'žalia' esu.

Na, ne pirmu numeriu planuoju prancūzų filologiją rašyti, bet neatmetu šitos galimybės tikrai. Ir noriu pasidalinti šiokia tokia patirtimi. Prieš porą metų teko lankytis Prancūzijoje. Pagal mainų programą ten nuvykau ir gyvenau šeimoje, ėjau į mokyklą... Šeimoje tik viena mergaitė vos vos kalbėjo angliškai, pamokos buvo vedamos prancūzų kalba, žinoma. Išmokau tik asmenavimą, paprasčiausius sakinius (kurių net prancūzai nesuprasdavo:), dar truputį mokėjau visus gimines prancūziškai įvardinti. Tai tiek. Bet ką buvau išmokusi, tai tik tam kartui - dabar galvoje nieko nelikę. Tik kažkodėl keiksmažodžius vis dar atsimenu :) Tai va, norėjau pasakyti, kad aplinkoje gaudytis padėjo prancūzų bendravimas šeimoje. Turbūt teko girdėti apie kelių valandų ilgumo jų vakarienes, per kurias daug kalbama. Taigi, jau ketvirtąją dieną ėmiau suprasti, maždaug kokia tema kalbama. Tiesa, sapnai irgi pasikeitė - pradėjau sapnuoti angliškai :)

 

Žodžiu... labai gražūs prisiminimai liko iš Prancūzijos, gal todėl svajoju išmokti šią kalbą, kuri atrodo tokia gracinga ir inteligentiška :)

 Awww.... :)

Aš buvau Prancūzijoje (Paryžiuje) praeitą vasarą... ir iš pirmo žvilgsnio įsimylėjau kraštą, kalbą, žmones,... <3

Šiaip aš irgi moku keletą pavienių žodžių ir išsireiškimų (bendrauju su keliais prancūzais, aišku angliškai, bet vistiek daug ko iš jų sužinau :))

 

 

Man taipogi labai patinka kalbos ir filologijų mokslas. Stosiu tik į šią sritį.

Žinutė parašyta: 2009-05-24 17:36:26 | Nuoroda
LPfaa rašė:

Sveiki! Kaip suprantu man pasisekė, nes mokausi šulėj prancuzų ir laikysiu egzą... Lb man ji patinka, todėl taip pat neatmetu galimybės stot į filologiją,bet vistiek manau, kad nors prancūzų graži kalba, bet jau lb sunki jos gramatika!

 Žinome, kad sunki :) Na, bet nieko nėra lengvo ;D

Žinutė parašyta: 2009-05-28 12:39:36 | Nuoroda
Nameless rašė:

 Mane irgi domintu ar galima ten istot "zaliam" pvz i lietuviu-ispanu filologija,nemokant nei trupucio ispanu,arba lt-italu nemokant italu.? :)

 Galima =)

Žinutė parašyta: 2009-05-29 15:45:49 | Nuoroda

Man tai gramatikos ir rašymo užduotys nebuvo sunkios (nors bijau dabar kalbėti, nes, kas žino, gal nugrybavau :))

Na o skaitymo užduotys tai hm... pakankamai sunkios.

Žinutė parašyta: 2009-06-04 09:10:04 | Nuoroda

Klausimėlis: o vertintojai nuima taškų už per daug žodžių laiške? Jeigu taip tai kiek? (aš laiške parašiau 145ž.)

Žinutė parašyta: 2009-06-04 09:16:26 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
Estrella* rašė:

Klausimėlis: o vertintojai nuima taškų už per daug žodžių laiške? Jeigu taip tai kiek? (aš laiške parašiau 145ž.)

 Galima viršyti 9 žodžiais. Jei viršiji 10 ir daugiau nuima 1 tašką tiek laiške, tiek rašinyje. :)

 Grrr... rašinyje neviršijau, o laiške.... eh... kaip dabar norisi pasakyti vieną anglišką žodį iš F raidės xD

Žinutė parašyta: 2009-06-04 09:18:12 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
nemiegu rašė:
edvinas2 rašė:

as parasiau yours sincerelly,

xxx 

ar anuliuos?negazdinkit

 Neturėtų, nes nėra už ką. trys iksai nieko neišduoda, nebent tu Vin'as Diesel'is. :-D

 :D Joooo... Gerai čia :D

 xDDD

tai gal mesiš tikrųjų čia Vin'ą turime ;D

O jeigu rimtai, tai ten negalima būvo jokių iksiukų - bučinukų rašyti, nes tai buvo oficialus laiškas.

Žinutė parašyta: 2009-06-04 09:19:37 | Nuoroda
AsAustėja rašė:
Estrella* rašė:

Klausimėlis: o vertintojai nuima taškų už per daug žodžių laiške? Jeigu taip tai kiek? (aš laiške parašiau 145ž.)

15 žodžių viršijai? Kiek pamenu 130 buvo. Na aš tai tavo vietoj būčiau parašius 140, nes jie neskaičiuoja gi. Skaitau dbr vertinimo instrukciją laiško, tai parašyta " jei parašyta 110-140, vertinimas nemažinamas, o jeigu 109 arba 141, mažinamas"  aš žiūriu čia 2005 insytrukciją. skaičius reikalaujamas žodžių tas pats.

 Eh, na reiškia 1 balas tai 100Į nuplaukė :/

Žinutė parašyta: 2009-06-04 09:22:08 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
Estrella* rašė:
Muuuuu rašė:
Estrella* rašė:

Klausimėlis: o vertintojai nuima taškų už per daug žodžių laiške? Jeigu taip tai kiek? (aš laiške parašiau 145ž.)

 Galima viršyti 9 žodžiais. Jei viršiji 10 ir daugiau nuima 1 tašką tiek laiške, tiek rašinyje. :)

 Grrr... rašinyje neviršijau, o laiške.... eh... kaip dabar norisi pasakyti vieną anglišką žodį iš F raidės xD

Aš tikiu :D Mane tai nervina skaičiuot ten tuos žodžius, nėr kada :D Geriausia, buvau pripratus visada, kad duoda 200-250 žodžių composition rašyti, tai parašiau juodraštį, o paskui žiūriu, kad tik 170 maksimaliai galima :D Teko trumpint, trumpint, trumpint... Po to iš akies parašiau,kad 174 žodžiai (nors jų ten kokiais 15 daugiau) ir tikiuosi, kad tingės skaičiuoti :D Dar taip smulkiai visai parašiau :)

 Mane irgi nervina, nes kartais nors tu užsimušk, negali tilpti į tą limitą xD

Grrr....reikėjo ir man, kur buvo žodžių skaičius, parašyti mažiau ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-04 09:23:46 | Nuoroda

Tai tiek to, aš labai nepergyvenu ;D

Vistiek jau nieko nepakeisi, kaip bus taip bus :)))

Žinutė parašyta: 2009-06-04 13:22:19 | Nuoroda
Kamėja :) rašė:

Sveiki ;) Norejau paklausti, jejgu as del laiko trukumo, rasydama tiesiai i svarasti savo e-mail pribraukiau... netverkingai rasiau....ir t.t... ar tikrins? jej taip, tai ar lb mazins? p.s. kaip manote, kokia bus minimum tasku suma, norint islaikyti :)

 Manau, kad jeigu įskaityti įmanoma, tai niekas tau balų neatims :)

Žinutė parašyta: 2009-06-04 13:34:57 | Nuoroda
boneka rašė:

na ka siandien ir as suzinojau savo matematikos mokyklinio pazymi :)  noriu kartu su jumis pasidziaugti savo 10 :)

 Sveikinu :)

Ir aš 10 gavau, nors nesitikėjau....

Žinutė parašyta: 2009-06-04 17:44:28 | Nuoroda
Ugnytiaaa rašė:
Muf Muf rašė:
Ugnytiaaa rašė:

Kodel tavo nuomone tureciau negauti, jei isviso tasku yra 145?;D Puse teisingai. Dar balas kils, nes bus nedaug surinkusiu maximuma. jau su mokytoja viska skaiciavom, kad su 75 yra mazdaug 50%. Plius minus.

 Apie ką čia šneki? :D Taškų maximumas 100

 Kodel 100? Na, pala. gal as tada ne taip skaiciuoju ;O nu as skaiciavau kur uzduotys kiekviena duoda tasku. ir gavosi 145 ..

Taškų 100.

Tiesiog yra keletą užduočių, kurių taškai dalijami pusiau, o tu juos paskaičiavau, todėl tau greičiausiai ir gavosi tiek daug :)

Žinutė parašyta: 2009-06-04 17:49:35 | Nuoroda
VytasSi rašė:

Aš, beje, visiems jums padėjau, nes antro rašinio apie gamtą išvis nerašiau :D

 O_o

why?

Žinutė parašyta: 2009-06-04 17:56:54 | Nuoroda
VytasSi rašė:

Na ka žinau.. kelios kvailos priežastys.

Man anglų tik metinio pažymio reikia, o egzaminą ėmiau tik kaip 4ąsaugiklį, jei kitam kuriam nepasisektų.

Niekad nemėgau anglų k. rašto darbų daryt.. Prie lango į gamtą sėdėjau, tai taip užliūliavo..

galų gale ėjau į šį egzaminą rimtai nenusiteikęs ir nesiruošęs. Tikiuosi, tų 16 taškų praradimas manęs nesužlugdys. Skaitymą, klausymą ir gramatiką jaučiuosi padaręs pakankamai padoriai.

 aha... galvojau, gal laiko neužteko, ar kažkas panašaus...

na bent jeigu jau taip nusiteikęs buvai :)

Žinutė parašyta: 2009-06-04 18:16:18 | Nuoroda
VytasSi rašė:
Estrella* rašė:
VytasSi rašė:

Na ka žinau.. kelios kvailos priežastys.

Man anglų tik metinio pažymio reikia, o egzaminą ėmiau tik kaip 4ąsaugiklį, jei kitam kuriam nepasisektų.

Niekad nemėgau anglų k. rašto darbų daryt.. Prie lango į gamtą sėdėjau, tai taip užliūliavo..

galų gale ėjau į šį egzaminą rimtai nenusiteikęs ir nesiruošęs. Tikiuosi, tų 16 taškų praradimas manęs nesužlugdys. Skaitymą, klausymą ir gramatiką jaučiuosi padaręs pakankamai padoriai.

 aha... galvojau, gal laiko neužteko, ar kažkas panašaus...

na bent jeigu jau taip nusiteikęs buvai :)

 Žinok tikrai taip nusiteikiau :D Jau pradžioj vartydamas ir tipo spausdinimo broko ieškodamas nusprendžiau, kad vargu ar rašysiu tą rašinį :D

 Ai, man tai to rašinio tema irgi kvaila pasirodė :s Tai iš tikrųjų tingėjau jį rašyti xD

Žinutė parašyta: 2009-06-04 18:22:51 | Nuoroda
bembinas rašė:

ale is kur tokiu durnu abiturientu atsiranda, kurie net nemoka suskaiciuot egzamino max. tasku sumos. 1. max- 100tasku. 2. Tu nesurinkai 77 tasku, nes nemoki skaiciuot+ kai kur reikejo tasku suma dalint, tai gal ten ir turi 50 tasku. 3. jei bus toks pereinamasis kaip pernai, tai su puse tasku, tai yra su 50 tasku gausi 10%. 4. Tavo draugas debilas, arba tave isdurineja 5. Tu juokinga, nes tiki savo draugu 8.Jei butum protinga, tai pasiziuretum i statistika ir matytum, kas kaip pernai buvo ir su kiek islaike. 9. Speju matematikoj buvai nevykele 10. Visur kitur irgi

aciu uz demesi, gaila man tokiu zmoniu, ir tuo paciu nervinai, kai zmones nesigaudo ir dar tokius prileidzia prie egzo, mano valia i 11klase butum neperkelta. Neisizeisk, as pusiau juokaudamas cia parasiau

 Nesikarščiuok tu taip ;)