Vartotojo Estrella* pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-04 18:29:46 | Nuoroda
bembinas rašė:

tai, kad uzknisa. Paemiau perskaiciau kita tema, kur zmogus visus egzus islaikes mokyklinius ir klausia, kur jam stot. Nx tokius. :D

 Ah, aš tą temą irgi mačiau....po to dar ilgai nuo mano veido nedingo didelis didelis smailas ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-04 18:33:05 | Nuoroda
Ramunė;) rašė:

man tai pavyzdziui juokinga, kai visokie moksliukai sako jog egzaminas buvo super lengvas ir dar del to pyksta. tai dziaukites, kad lengvas, ko dabar cia verkt? surinksit 100 ir galesit svest;) na o manau dauguma cia yra tokiu vidutiniu :) as tai pvz isvis beveik nesiruosiau egzui, ziuresim kokie rezultatai parplauks :D

 Aš nerizikuočiau tvirtinti, kad kažkoks egzas buvo lengvas (netgi jei man taip pasirodė), kol nėra rezultatų... :)

Žinutė parašyta: 2009-06-04 21:42:22 | Nuoroda
VytasSi rašė:
Estrella* rašė:
VytasSi rašė:
Estrella* rašė:
VytasSi rašė:

Na ka žinau.. kelios kvailos priežastys.

Man anglų tik metinio pažymio reikia, o egzaminą ėmiau tik kaip 4ąsaugiklį, jei kitam kuriam nepasisektų.

Niekad nemėgau anglų k. rašto darbų daryt.. Prie lango į gamtą sėdėjau, tai taip užliūliavo..

galų gale ėjau į šį egzaminą rimtai nenusiteikęs ir nesiruošęs. Tikiuosi, tų 16 taškų praradimas manęs nesužlugdys. Skaitymą, klausymą ir gramatiką jaučiuosi padaręs pakankamai padoriai.

 aha... galvojau, gal laiko neužteko, ar kažkas panašaus...

na bent jeigu jau taip nusiteikęs buvai :)

 Žinok tikrai taip nusiteikiau :D Jau pradžioj vartydamas ir tipo spausdinimo broko ieškodamas nusprendžiau, kad vargu ar rašysiu tą rašinį :D

 Ai, man tai to rašinio tema irgi kvaila pasirodė :s Tai iš tikrųjų tingėjau jį rašyti xD

 Na aš irgitingėjau :) Žinoma parašyt galėčiau, tik reiktų daugiau laiko, kad prisiversčiau.

O tai tu irgi nerašei? :)

 Oi, ne. Aš rašiau :)

Man šis egzaminas svarbus, todėl negalėjau sau leisti tokios prabangos ir nerašyti ;D

Parašiau, bet jaučiau tokį didelį nenorą, kad sunku apsakyti xD

Žinutė parašyta: 2009-06-10 16:39:18 | Nuoroda
satkutis rašė:

nu va kiek skirtingu nuomoniu :) blemba dabar belieka melstis. :) kazkaip susivelinau ir net nepastebejau kad i gala dar reik surasyt.

 O aš per visą egzą sėdėjau ir galvojau, kad tik nepamiršti įrašyti gale tų atsakymų xD

Bet šiaip, nors egzamino pirmame lape buvo parašyta, kad jei gale nebus ats, tai nevertins, aš manau, turėtų pasigailėti.

Jaučiu, tokių, kurie užmiršo įrašyti ats tuose langeliuose bus ne vienas ir ne du, taigi nesijaudink anksčiau laiko ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-10 19:34:06 | Nuoroda
EzoTao rašė:

Žiūrėjau pernai metų analizę rezultatų. Už 80 taškų dar gaunama apie 95 proc. Tikiuos surinkti bent 75 taškus būtų labai gerai. Kaip manot, šiemet kartelė kris? 

 sprendžiant pagal forumiečių atsiliepimus apie šio egzamino sunkumo lygį, tai manau turėtų kristi.... bet ką ten gali žinoti...

Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:27:31 | Nuoroda

Šiandien nuėjau į mokyklą sužinoti rezultatų.... pasirodo 100% gavau =)

Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:30:46 | Nuoroda

99% =)

 

Vanillkaaa, geras rezultatas ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:33:25 | Nuoroda
daktariūkštis rašė:
Estrella* rašė:

Šiandien nuėjau į mokyklą sužinoti rezultatų.... pasirodo 100% gavau =)

 Kai paskaitau tokias žinutes, pradedu įsivaizduoti esąs visiškas debilas. 

Na jau, nereikia taip :)

Čia man tiesiog pasisekė ir tiek.

Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:34:19 | Nuoroda
V3rSus rašė:
Estrella* rašė:

Šiandien nuėjau į mokyklą sužinoti rezultatų.... pasirodo 100% gavau =)

 oho kokie rezultatai :) sveikinu ir džiaugiuos, kad tu nesi mano potenciali konkurentė, stosim į skirtingas specialybes, sprendžiant pagal egzaminu kuriuos rinkais, kitu atveju būtų man liūdna. :D

 Ačiū ;))

Šiaip tai stsiu į filologiją, o tu? ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:36:19 | Nuoroda
Micro rašė:
Estrella* rašė:

99% =)

 

Vanillkaaa, geras rezultatas ;)

 Sveikinu :] sms gavot?

 Ačiū :)

Tiesą pasakius, ne. Jokių sms negavau (nors buvau užsisakius šią paslaugą) :s

Teko į mokyklą eiti.

Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:37:40 | Nuoroda
daktariūkštis rašė:
Estrella* rašė:
daktariūkštis rašė:
Estrella* rašė:

Šiandien nuėjau į mokyklą sužinoti rezultatų.... pasirodo 100% gavau =)

 Kai paskaitau tokias žinutes, pradedu įsivaizduoti esąs visiškas debilas. 

Na jau, nereikia taip :)

Čia man tiesiog pasisekė ir tiek.

 Vadinasi, ir su rusų kalbos egzaminų tik pasisekė? ;D

 Tai taip...o kaip kitaip xD

Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:40:46 | Nuoroda
Micro rašė:

Ble kaip tingiu varyt iki šules ;D nors sule matau iš lango ;D

 Mano namų poziciją tokia pat xD

Bet šiaip reikėjo eiti į susirenkimą dėl išleistuvių, tai vienu šūviu du zukius ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:52:19 | Nuoroda
V3rSus rašė:
Estrella* rašė:
V3rSus rašė:
Estrella* rašė:

Šiandien nuėjau į mokyklą sužinoti rezultatų.... pasirodo 100% gavau =)

 oho kokie rezultatai :) sveikinu ir džiaugiuos, kad tu nesi mano potenciali konkurentė, stosim į skirtingas specialybes, sprendžiant pagal egzaminu kuriuos rinkais, kitu atveju būtų man liūdna. :D

 Ačiū ;))

Šiaip tai stsiu į filologiją, o tu? ;)

 technologines specialybes

 Ou, mums tikrai nepakeliui... aš su informatika nedraugauju xD

Žinutė parašyta: 2009-06-22 16:12:39 | Nuoroda

Aš rašiau anglų antru numeriu į VU...

Tik vat, nežinau, kaip ten bus su anglų egzaminu :)

Žinutė parašyta: 2009-06-22 16:44:32 | Nuoroda
boneka rašė:

na as surinkau 72% nors norejau bent 80% :)  bet manau uzteks ir tiek :) o dabar turiu jums klausimeli.  kodel laikete egzamina rusu?  ar i rusu filologija stosit? ar del idomumo?  ar del to kad prasciau mokate kita uzsienio kalba (pvz anglu) o rusu geriau ir i prasymus vietoj uzsienio kalbos norite rasyti rusu ? :)

 Aš laikiau rusų, nes noriu stoti į filologiją ir man reikia dviejų užsienio kalbų.

Žinutė parašyta: 2009-06-22 19:06:54 | Nuoroda
Lenocka rašė:

Sveikinu visus! =) Eh...dabar liko man Lt ir anglu.. =) O rusu laikiau irgi su ta mintim, kad skaitosi kaip uzsienio k., galesiu rinktis ka geriau islaikysiu... =)

 Sveikinu su geru įvertinimu ;)

 

Beje, norėjau paklausti, kaip su tuo pasirinkimu... pvz. jeigu man reikia dviejų kalbų (vienos - egzamino vertinimo, o antros- metinio pažymio), tai kam ir kaip pranešti kurios kalbos egzo rezultatą noriu įrašyti, o kurios metinį?

Žinutė parašyta: 2009-06-23 09:31:32 | Nuoroda
Lenocka rašė:
Estrella* rašė:
Lenocka rašė:

Sveikinu visus! =) Eh...dabar liko man Lt ir anglu.. =) O rusu laikiau irgi su ta mintim, kad skaitosi kaip uzsienio k., galesiu rinktis ka geriau islaikysiu... =)

 Sveikinu su geru įvertinimu ;)

 

Beje, norėjau paklausti, kaip su tuo pasirinkimu... pvz. jeigu man reikia dviejų kalbų (vienos - egzamino vertinimo, o antros- metinio pažymio), tai kam ir kaip pranešti kurios kalbos egzo rezultatą noriu įrašyti, o kurios metinį?

 Aciu, taip pat sveikinu su graziu rezultatu =))) Kaip man kazkas aiskino, kad egzamino ivertinima ima ta, kuris palankiausias stojanciajam.. =) Kad neliktu abejoniu galima parasyta laiskeli ir pasiklausti... =)

 Phieow... ačiū už gerą žinią ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:05:11 | Nuoroda

Prancūzų filologija - 19,8

Anglų filologija - 19,6

 

Įdomu, ar gausiu krepšelį... :S

Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:09:10 | Nuoroda
ievaC rašė:

kazin kokio koficianto reikia, kad nemokama gaut !!!!!!!!

 wow, sveikinu ;) pukikus rezultatas iš anglų egzamino ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 10:34:43 | Nuoroda

ESTP =)