Vartotojo batonas_su_sviestu pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-07 18:53:41 | Nuoroda

As irgi sia specialybe buvau susidomejus... Tuo labiau, kad vienas pazistamas istojo i ja ir metu pradzioj labai dziauges... O neseniai suzinojau, kad jis ja jau mete visai nusivyles ir isvaziavo uzsienin.. tai kaip cia yra? Jus, kurie ten studijuojat, ar zinot kuo pvz. norit but pabaige? Kur dirbt ruosiates? Ir ar matosi vilciu ta dirbt, ka noresit, pabaige ki? Skaiciau darbo perspektyvas sitos studiju programos, bet nelabai supratau...

Žinutė parašyta: 2009-04-07 18:57:28 | Nuoroda

as tai girdejau tik "fotografija ir mediju menas" VDA.. tai ar cia tu klaida padarei, ar cia dar kazkokia nauja specialybe? jei taip, tai ar i ja bus kazkokie stojamieji egzai ?

Žinutė parašyta: 2009-04-10 17:44:57 | Nuoroda

tai pasiskaitykit gi bernardinai.lt pavyzdziui.. atskiras skyrius yra "ziniasklaida" o jau protingi busit... :-))

Žinutė parašyta: 2009-04-10 18:04:39 | Nuoroda

www.akiraciai.lt/Akiraciai/Media-Culpa/A pie-laisve-buti-puslaukiniu ;      va dabar sita kaip tik skaitau.... gal pravers

Žinutė parašyta: 2009-04-15 09:54:46 | Nuoroda

Labai aciu tiems, kurie pasidalino

Žinutė parašyta: 2009-04-21 15:27:00 | Nuoroda

nu kaip matau nesunkios temos siandien buvo.. sako 2a diena sunkiau..labai paguodzia

Žinutė parašyta: 2009-05-19 16:58:36 | Nuoroda

as irgi noriu prie totalizatoriaus prisidet:-D mano spejimas- Vanda Juknaite, Kristijonas Donelaitis ir Salomeja Neris... (tikiuosi kad taip ir bus! :-))

Žinutė parašyta: 2009-05-19 20:45:53 | Nuoroda

tai dienorastis kokio stiliaus zanras yra?jei viesas, tai publicistinio?:-)

Žinutė parašyta: 2009-05-31 20:34:56 | Nuoroda

jei zinai ko nori, gali ir viena specialybe rasyt o man tai idomu tik, kaip kuryba siejasi su tikimybiu teorija:-D kuria cia destys puse metu jei neklystu? ir siaip, dalykai susije su komunikacija ir menu atrodo idomiai..bet kai tik arciau informatikos ar matkes...

Žinutė parašyta: 2009-06-03 17:04:33 | Nuoroda

o as ir susidomejau, nors ir ne prie jusu ginco cia- ar butinai composition reikejo ir priesinga nuomone parasyt? :-o nes musu tai mokykloj nemoke taip, tai as tik tris pastraipas pavariau apie environment protection ir tiek..

Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:57:48 | Nuoroda

o prancuzija skaitosi kaip didzioji valstybe ar ne? nieko kito nesugalvojau tai ja parasiau...:-s o siaip shudegzis galiu pasakyti...:-D

Žinutė parašyta: 2009-06-10 13:06:14 | Nuoroda
tavicius rašė:
sand rašė:
batonas_su_sviestu rašė:

o prancuzija skaitosi kaip didzioji valstybe ar ne? nieko kito nesugalvojau tai ja parasiau...:-s o siaip shudegzis galiu pasakyti...:-D

 prancuzija teise, tai ji nedalyvavo

 lemiamąjį žodį turėjo tik Anglijos, Prūsijos, Rusijos, Austrijos bei Prancūzijos atstovai, teisė ne Prancūziją o Napaleoną. O dėl skirtumų Vokietijos ir Italijos suvienijimų, tai parašiau, kad Vokietija kariavo labiau išorės karus, o Itlija lokalius (garibaldžio žygis). Dar dėl testo, kaip rašėt dėl Klaipėdos? Kokios ten autonomijos teisės, aš uostą pavariau, nors garantuoju, kad lempa

 

Žinutė parašyta: 2009-06-10 13:08:44 | Nuoroda

as tai apie klaipeda rasiau kad svietimas..bet visiskai belekaip, spejau...

Žinutė parašyta: 2009-06-10 13:14:06 | Nuoroda
tiktyla rašė:

dėl Klaipėdos rašiau irgi ,kad uostas, bet nežinau :) dėl Vok. ir It suvienijimu irgi rašiau,kad italija savose ribose,o Vokietija užgrobinėjo kitas teritorijas. :) dėl partizanų. parašiau Žemaitį (bet čias kaip ir nepilnas jo slapyvardis,gal užskaitys?) ir Ramanauską-Vanagą.

 man atrodo kad jei tik 'zemaitis' ir 'vanagas' parasai tai vistiek uzskaitys:-) as pati taip parasiau:-)

Žinutė parašyta: 2009-06-10 13:39:39 | Nuoroda
Vilou rašė:

Na pagal vadoveli tai krikscionybe atsirado Palestinoje tikrai :)

 o jeruzale yra palestinoj ar ne?...:-/

Žinutė parašyta: 2009-06-10 13:46:25 | Nuoroda
ciaesuas rašė:
batonas_su_sviestu rašė:
Vilou rašė:

Na pagal vadoveli tai krikscionybe atsirado Palestinoje tikrai :)

 o jeruzale yra palestinoj ar ne?...:-/

 jaruzale toks dalykas saltojo karo metu atsirado.

 

o su profesinem kazka tai asocijuotos manau

 tai cia izraelis saltojo karo metu, o jeruzale?ji juk senai jau buvo? tik ar ji palestinos dalis a kaip ten..?:-o

Žinutė parašyta: 2009-06-10 13:51:12 | Nuoroda
rasaaa rašė:

palestinos sostine jaruzale :D

 je, tada gerai! man su istorija geriau sekas, nei su geografija:-D

Žinutė parašyta: 2009-07-13 13:34:39 | Nuoroda

paskaiciau kai kuriuos senesnius atsiliepimus...na ir svaigsta kai kurie cia....kad islaike egza blogiausiai 97% ir jau nesitiki i mokama istot?wtf??? taigi dauguma zmoniu, padave prasymus i sia specialybe, yra ir egzaminus panasiai kaip jus islaike, ir masto panasiai- bijo kad neistos ir pan... aisku konkurencija didele, bet ja sudaro daugelis tokiu, kurie kaip ir siame forume rasineja- islaike visus egzus 40-60% ir labai abejoja ar istos..tai jie ir turetu abejoti...:) as pvz buvau lb susidomejus sia specialybe, bet pasikalbejau su studentais ir studentemis, paskaiciau stud.programa ir db rasysiu ja tik 3 nr..atsarginiu atveju.tiesiog cia socialine sritis ir dar gaus zmones komunikacijos bakalaura, o man kurybines industrijos turetu but arciau kurybos ir meno(menas+verslas). Gaila, tokios specialybes LT dar ner, o vat Skotijoj tuo paciu pavadinimu, yra... www.courses.napier.ac.uk/U54601.htm   hehe, atrodo VGTU nevykusiai kazka nukopijavo:-/ :)   visa tai buvo tik MANO nuomone:)

Žinutė parašyta: 2009-07-13 13:37:09 | Nuoroda

www.napier.ac.uk/sci/Pages/default.aspx   ta nuoroda neveikia kazin kodel, tai va cia jei kam idomu, gal veiks:)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 16:09:36 | Nuoroda

Tai o KAIP SUZINOT KURIUO NR istojau? man sitas dalykas baisiai idomu, o jo niekur nematau..gal kas nors spejo priemimo komisijai paskombyt ir paklausti? nes man jau nebekelia ragelio..:-(