Vartotojo pikte pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-22 14:46:06 | Nuoroda

tai kaip supratau,ta fuxu2 stovykla nuplauke? :D nes i i ta stovykla kintuose pramiegojau uzisrasyt[o gal dar ne velu? :D] ,o ziauriai liudna,nes klp busiu viena kaip pirstas ir net miesto nepazistu..

Žinutė parašyta: 2009-08-22 15:15:44 | Nuoroda

ooo,ne as viena iš vln! galima prie jūsų klaipėdos pažindinimosi prisidėt?nes ir aš tokia būsiu kaip išmesta - nei miestą pažįstu nei draugų turiu :> beje,kas gavot bendrikus,kada žadat kraustytis?

Žinutė parašyta: 2009-11-27 17:49:12 | Nuoroda

nu kaip kam sekasi gyvent? kaip barakai? 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 13:44:20 | Nuoroda

jo,praeitais metais kai nesiau dokumentus priduot,tada reikejo ir prasyma bendrabuciui rasyt.man rodos reikejo triju menesiu seimos pajamu ar kazko panasaus ir tada rugpjucio pradzioj paskelbia kas gavo,kas ne.keista siaip buvo,nes kai buvo paskelbti sarasai,manes juose nebuvo,teko ieskotis kokio buto,ir kai jau buvau beveik besikraustanti pas kazkokia bobute[dziaugiuosi kad ir neteko], paskambino kazkokia moteris ir pasiule gyvent simkines  barake.barakas gal ir tobulai sutvarkytas,bet budincios..; tai kraustausi i kita baraka siais metais.aisku gal ir kvailai darau,bet jei jau neiskesiu tai gal koki butuka susirasiu :)

Žinutė parašyta: 2010-08-22 13:21:26 | Nuoroda

destytoja,bent jau man,tai tikrai geriausia is visu,kurie ten man deste :D