Vartotojo milda.maze pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-04-14 20:09:22 | Nuoroda

Sutinku su Akvile, manau, kad už 19 taškų 10-tuką gausi be problemų ;) juk taisyklių niekas nepakeis. Tad ramiau

Žinutė parašyta: 2010-04-14 20:16:45 | Nuoroda

na na.. pasiguosiu ir aš, kad anglų egzamino bijau kaip nieko kito, na, neskaitant biologijosir chemijos 

tačiau bus kaip bus, kiekvienas mokomės kiek išgalim, jei to norim, bet  reikia atsižvelgti ir į mokytojo pastangas "dedant" žinias Tau į makaulę..

o kadangi mano anglų mokytojai esu tuščia vieta, į kurią dėmesio nebuvo atkreipta nė karto per tuos du metus, tai nemanau, kad iš jos žinių bent kiek gavau.

viskas savo jėgomis, tad bus matyt, kokie rezultatai laukia

sėkmės visiems, brangieji! Mes gi VISKĄ galim, tereikia didelio noro, tikėjimo ir pastangų- štai toks tas receptas.

 

Žinutė parašyta: 2010-04-14 20:20:52 | Nuoroda

Piktybiška , žinių gal ir nesuteikia, tačiau praktikos uždavinių sprendime tikrai įgauni ir biologijos tikrinantis egzaminus mokytoja gal šiek tiek plačiau paaiškina šį bei tą, žiūrek, kartais ir naujo kažką išgirsti

Žinutė parašyta: 2010-04-14 20:41:49 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:
milda.maze rašė:

Sutinku su Akvile, manau, kad už 19 taškų 10-tuką gausi be problemų ;) juk taisyklių niekas nepakeis. Tad ramiau

 as va 19 surinkau,bet ramu nera :D kai tiek atidrebeta ir atkalbeta tai vis itek nu noris to 10, noris... :D

 nurimk :)

19 : 2= 9,5 (~ 10)

ir visa aukštoji matematika

Žinutė parašyta: 2010-04-14 20:53:29 | Nuoroda
Artas1991 rašė:
kristiutea rašė:

Mielieji Abiturientai,  nesisielokit gi jus taip del tu egzaminu... Tiesa, tai yra normalu, dar dabar gerai pamenu, kokius kosmarus sapnavau pernai vidurineje, bet stai siemet as pirmakurse ir i brandos egzaminus ziuriu kaip i paprastus kontrolinikus. Patikekite manimi, mielieji, vos ateis pirmoji sesija, brandos egzaminai atrodys kaip pelyte pries drakona, kitaip tariant jie niekuo nesiskirs net nuo savarankisko darbelio.... taigi, nusiraminkite, gerai nusiteikite, suvalgukite plytele sokolado ir pradekite svente svest ;)

 Tai gal po egzaminu tik ir imanoma lengviau atsipusti, bet laikas kuris liko iki egzaminu yra tikras kosmaras.

 Tiesa, rodos nebe daug, o taip to laiko trūksta..

vis mažai ir mažai.

Žinutė parašyta: 2010-04-14 20:57:06 | Nuoroda
negalvojantis rašė:

dar kyla klausimas, kad uz 19 tasku neraso 10? :D aisku, kad raso snd isitikinau :)

 SVEIKINIMAI!!!

aš tik rytoj sužinosiu kokių "aukštumų" pasiekiau

Žinutė parašyta: 2010-04-14 22:37:32 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:
grečius rašė:

ai, ir manom klasej nei vie o 8tuko nebuvo ;o o visos kiek bijojo.. ;D

 pas mus kaip tik retas kuris 10 gavo, 9 tik vienas bus pagal viska, astuonetu pora na o toliau ne kas :D

 oho, tada tikrai nekas.

nors kiek suprantu( o jei ne, tai taisykit mane ), tai tas pažymys tik atestate bus ir niekus nesipliusuos, nesiminusuos..

Žinutė parašyta: 2010-04-14 22:39:45 | Nuoroda
ugniss rašė:

kiek esu girdėjusi mokyklos istorijoj tai nebuvo nė vieno,kad įskaitos neišlaikytų. Gi vistiek kažką pašnekėsi. Tuo labiau,kad anglų kalbos poveikis šiais laikais gana didelis, daug filmų anglų kalba žiūrėta ir vistiek kažkas įsisavinta. aš manau viskas bus gerai ;) o ruoštis taip specialiai nelabai žadu. prieš eidama į įskaitą angliškos muzikos paklausysiu ir bus gerai ;D

 man patinka tavo požiūris : ramiai ir efektingai viską.

Žinutė parašyta: 2010-04-15 19:21:38 | Nuoroda

gavau dešimtuką ir aš  

VALIOO.

Žinutė parašyta: 2010-04-23 22:19:19 | Nuoroda

man patinka ta knygutė, bet turiu dar vieną, bet ten tos " į egzaminą be baimės" papildymas. :)

dar šiek tiek plačiau apie viską rašoma, ekologijos kiek daugiau gal ten tik :)

Žinutė parašyta: 2010-05-26 00:17:06 | Nuoroda

na, aš pasikartosiu (  ), tačiau manau, jog bus J. Marcinkevičius, nes jei gerai pamenu, kai Žemaitės 100-metis buvo, egzamine taip pat buvo jos darbai interpretavimui, o šįmet Marcinkevičiui 80-šimt, tad nemaža tikimybė yra.

Sekantis iš mano spėlionių sąrašo yra A. Škėma su savo psichologiniu intelektualiniu romanu  " Balta drobulė", nors didesnė tikimybė yra, jog 2011 metais jis bus, nes š.m. lapkryčio 29 jo šimtmetis.

ir paskutinis manau, jog gali būti H.Radauskas, nes ir jo šimtosios metinės buvo š.m. balandžio 23 dieną.

na, aš asmeniškai lyrikos neliesiu, nes tarpusavio santykiai nėra labai geri  tad ir , greičiausiai, nesimokysių lyrikų kūrybos bruožų.

o kaip jums, mielieji? ką jūs žadate mokytis, ko ne? :) o gal dauguma žada samprotauti?

Žinutė parašyta: 2010-05-30 12:31:51 | Nuoroda

Sveiki, gal galėtumėt paaiškinti, kuo skiriasi pirmas prioritetas nuo antrojo? ir ar yra koks skirtumas tarp jų?

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:51:01 | Nuoroda

na štai, atspėjau tik Škėmos " Baltą drobulę". tai ją ir interpretavau, kaip jums sekėsi?

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:52:48 | Nuoroda

na, aš tai net nežinau, kaip vertinti savo šiandieninį pasirodymą, interpretavau Škėmos " Baltą drobulę", ech, galėtų greičiau tuos rezultatus paskelbti...

Žinutė parašyta: 2010-06-11 13:41:52 | Nuoroda

tikėjausi kaip minimum 70% gaut, bet po vakarykščio.. daugiau 50 %negausiu.

 

Žinutė parašyta: 2010-06-11 13:49:59 | Nuoroda
Gintare1991 rašė:

Taigi, įdomu. kas žada KMU bendrabučiuose apsigyventi? :)

na, jei priims, tai aš mielu noru :)

Žinutė parašyta: 2010-06-18 19:58:20 | Nuoroda

Sveiki, būtų labai įdomu jūsų, studentai, paklausti, kaip gi sekasi mokytis šios specialybės ypatumų? Pati labai rimtai galvoju apie odontologinę priežiūrą, gal kas galit ką pasakyt?  tikrai padėtumėt.

Žinutė parašyta: 2010-06-18 20:04:14 | Nuoroda

Sveiki, gal galite ką plačiau papasakoti apie šias studijas, nes internete neįmanoma rasti kažko tokio, kas būtų nuoširdžiai pasakyta, o ne vien tik faktais ir diagramom išdėstyta.?

Žinutė parašyta: 2010-06-21 21:39:59 | Nuoroda

Na, pirmiausia norėčiau paklausti, ar įdomu mokytis? Kokios darbo perspektyvos,? Beje, gal yra išlyginamosios studijos universitete lietuvoje arba užsienyje? Kokia galimybė išvykti mokytis metams (ar pusei) į užsienį su ERASMUS programa?

Dėkoju už atsakymus iš anksto.

Žinutė parašyta: 2010-06-23 21:52:48 | Nuoroda

man neatidaro šių nuorodų, išmeta kaip klaidą. Gal galėtumei labiau patikslinti, apie kokias būtent studijas šneki VDU?