Vartotojo Gudrius pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-02-25 15:53:59 | Nuoroda

Lietuvių (VBE), matematika (VBE), chemija (VBE), biologija (VBE), anglų kalba (VBE). Ekstremalu ar ne ? :)

Žinutė parašyta: 2009-02-25 16:10:36 | Nuoroda

Kiek pasidomėjau KMU farmacija, truputį bergždžias reikalas svajot, nebent labai pasisektų, taigi mastau apie KTU. Kas į taikomąją chemiją arba aplinkos apsaugos inžineriją ? 

Žinutė parašyta: 2009-02-25 16:13:12 | Nuoroda

R.V.U Lietuvių valstybinis reikalingas visur, na bent jau žinau kad jį pakankamai išlaikysiu, matieka, biologija ir chemiją laikau tam, kad geriausias rezultatas iš jų gali suteikti man bilietą į KMU farmaciją, o visi jie sekas panašiai. Chemija ir anglų reikalinga studijoms KTU chemijos fakultete. Štai ir 5 egzaminai. Na birželio pirmą savaitę į mano rankas tegu niekas nepapuola....

Žinutė parašyta: 2009-02-26 19:06:31 | Nuoroda
R.V.U. rašė:

O į KTU taikomąją chemiją anglų nėra privalomas. Ten kuris bus palankesnis iš chemijos ir anglų tą skaičiuoja. Tai tu, Gudriau, manai, kad anglų gali geriau išlaikyt nei chemiją? O apie VU chemiją negalvoji? Kodėl būtent į KTU nori?

 Į KTU noriu,todėl kad arčiau. Esu Jonavietis, todėl paprasčiau studijuoti kaune. o ir istot ktu lengviau nei VU. Dėl studijų kokybės, abejoju ar KTU nusileidžia. Chemiją moku tikrai geriau negu anglų, bet ir anglų išlaikysiu. O egzaminas nepakenks. Vis tiek jai papildomai nesiruošiu.

Dėl KMU girdėjau kad tvarka keisis, bet tiksliau nieko.

Žinutė parašyta: 2009-02-27 08:30:47 | Nuoroda
R.V.U. rašė:

 Gudriau, aišku. Na, dėl VU ir KTU chemijos studijų kokybės negaliu nieko sakyt, nes tai būtų neobjektyvi nuomonė. Žinau tiek, kad į KTU nėra itin sunku įstot, bet gan greitai iškrenta iš ten nemažas kiekis studentų, nes studijos tikrai nelengvos. Tai vistiek būna pradžioje praastesnis kolektyvas susirinkęs, todėl gal dėstytojams sunkiau dirbti.

Kolektyvo kaune stebuklingo bet kokiu atveju nesitikiu. Bet bendravimo problemų neturiu, todėl sutarsiu su visais. Galų gale juk mokytis, o ne draugų ieškot keliausiu :)

Žinutė parašyta: 2009-03-03 15:51:13 | Nuoroda
R.V.U. rašė:

Jei reikia kam nors organinės chemijos knygos (elektrininio varianto) - kreipkitės, atsiųsiu. Francis A. Carey 4 leidimas "Organic chemistry". Žinoma, anglų kalba. 1108 psl. be dalykinių rodyklių, papildomų lentelių ir t.t. Rasit ir mokykliniam kurse esančių dalykų.

 Prašyčiau skyoe : p.ciegis

Žinutė parašyta: 2009-04-19 17:11:22 | Nuoroda

Būčiau dėkingas, jei kas pasiūstų informacijos kalbėjimui.

email:

Žinutė parašyta: 2009-06-01 13:56:07 | Nuoroda
siestaa rašė:
Sanosuke rašė:

10 parašiau 4

o  7 tikrai 8?

 10GALI BUTI IR 4 ...as is viso 4 radau...bet dvi vienodos man gavosi:D

 Bingo, man ir dvi gavos vienodos. Skirtingos gavosi 3 :)

Žinutė parašyta: 2009-06-01 15:07:25 | Nuoroda

Džiaugiuos, kad išėjau truputį anksčiau ir mano juodraštis su darbu nukeliavo į nec. Dabar nesuku sau galvos su tom užduotis, nes jau visai nepamenu, kur, kiek ko gavau. Patarčiau visiems nusiraminti ir pradėti ruoštis anglų, biologijos ar dar kokiem likusiem egzaminam. Beje, gal kas nori bendrą chemijos užrašų laužiuką sukurt ? :))

Žinutė parašyta: 2009-06-03 15:20:51 | Nuoroda

Gailiuos, kad ėjau laikyt. Velniam man jos reikėjo :> Dar biologija liko. Yra čia tokių šaunuolių kaip aš kur šią savaitę 3 egzus laiko ? :>

Žinutė parašyta: 2009-06-06 12:36:41 | Nuoroda

Aš galvoju rašyt į farmakotechniką, jei nepasiseks į norimas vietas universitetuose įstot ;>

Žinutė parašyta: 2009-06-13 14:45:26 | Nuoroda

Špargalkė yra puikus mokymosi būdas, nes vien ją pasidaryt reikia mokėtis. Išmoksti konspektuot, konkretint ir atsirinkt ko tau reikės. Be to fantazija kaip tai padaryti taip pat lavinasi. Gerbiu tuos, kurie moka ir gali nusirašyti, juokiuos iš tų kuriuos pagauna.

Beje, humanistai ir teisybės ieškotojai, sekmės viską kalant univeruose. Aš geriau nusirašysiu, bet nebūsiu išmestas už neišlaikytus egzaminus.

Žinutė parašyta: 2009-06-16 22:46:33 | Nuoroda

100 lt už baraką per brangu ? atsibuskit... aš kad ir kaip skaičiuočiau, pigiausias variantas žmogui iš kito miesto gyventi barake, nors jis ir 200 lt kainuotų.

Žinutė parašyta: 2009-06-17 15:43:21 | Nuoroda

Taip pat pirmu nr. rašysiu KMU farmaciją. Tikiuosi įstosiu. Reik laukt rezultatų :>

Žinutė parašyta: 2009-06-17 15:44:45 | Nuoroda

LVU maisto saugą rašysiu 3 numeriu, bet tikrai džiaugsiuos jei čia įstosiu :)

Žinutė parašyta: 2009-06-21 11:12:01 | Nuoroda

Ar įstosiu ar ne parodys artėjančios savaitės. Neverta spėlioti. ŠIaip turiu chemijos, bio, matematikos, lietuvių ir anglų valstybinius egzaminus. Bus matyt kokie jų rezultatai.

Dėl anglų manau neverta jaudintis, toli gražu tai nėra pagrindinis dalykas.

Žinutė parašyta: 2009-06-21 11:19:14 | Nuoroda
Muuuu rašė:
 Kaip galima nedrįst šperos pasižiūrėti? Labai paprastai. Iš baimės, ar tiesiog turint sąžinės.

 Sąžinė .... Prie ko ji čia ? Kad tau pasiseks labiau nei kitam? Neturiu sąžinės.

Žinutė parašyta: 2009-06-26 12:38:21 | Nuoroda

Mūsų rajone visus biologijos egzus sumaišė. Olimpiadininkai gavo po 20 proc.. Chemija nuvylė labai. 83 :>

Žinutė parašyta: 2009-07-23 11:53:06 | Nuoroda

Nešakės, nešakės. Vertinkit mus ir mylėkit :) prisijungiu prie kolektyvo :)

Žinutė parašyta: 2009-07-24 09:27:45 | Nuoroda

one.lt -

skype - p.ciegis

 

na ką, vežu dokumentus. Įsitvirtinsiu :))