Vartotojo Artūras111 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-02-23 21:21:42 | Nuoroda

Gal galit biski placiau apie sias specialybes kas studijuojat ir netik.. noreciau kuo daugiau info nes nesu apsisprendes tarp siu dvieju specialybiu.. domintu galimybes baigus, alga, ar idomu studijuoti nu zodziu visi + ir -.. dekui uz info..

Žinutė parašyta: 2009-02-23 21:32:32 | Nuoroda

Sveiki noreciau patarimu, ir istojusiuju ir netik . zodziu kuo daugiau info apie sias specialybes... apie galimybes baigus, alga, ar idomu studijuot? kuo daugiau info.. visus +,-..

Žinutė parašyta: 2009-07-07 20:03:06 | Nuoroda

1. Moderniuju technologiju fizika ir vadyba (VU)

2.Telekomunikaciju fizika ir elektronika (VU)

3.Telekomunikaciju inzinerija (VGTU)

mate (VBE) 80, fizika (VBE) 79, lietuviu (VBE) 71

kaip manot apie galimybes i vf vietas siose specialybese? i 1 specialybe balas gaunas 18.18 o i 2 ir 3 18.2 ir seip gal zinot ka idomesnio apie jas.. tikraja tiesa o ne sausa informacija..

Žinutė parašyta: 2009-07-11 11:56:57 | Nuoroda

tema i virsu :)

Žinutė parašyta: 2009-07-11 12:00:19 | Nuoroda

mano prasyme dominuoja fizikos fakas ;) tik nzn kaip pasiseks nes per egza susimoviau biski :D seip tai i MTV pirma parasiau paskui TFE , tada TF ir KF cia sutrumpinau tingejau rasyt visa spec kam reiks supras..manau pateksiu i TFE bet nzn :) 18.2 balas

Žinutė parašyta: 2009-07-11 12:30:23 | Nuoroda

ble taip egzus islaikot ir dar myzat i bata.. tavo KB bus kokia desimtaja mazesnis nei max imanomas be olimpiadu.. o tai esi su tokiais balais ir nesuvoki jog olimpiadiniu ne taip ir daug.. kurie dar ir egzus nerealiai islaikytu..nesuprantu as nepagristu abejoniu tokiu.. svarstot ir jaudinates del ir taip aiskiu dalyku..( istosi su krepseliu.) kur tik panoresi.. aisku jei KB sandara atitiks egzus..

Žinutė parašyta: 2009-07-11 19:20:09 | Nuoroda

kadangi esu didelis tingynys ir turiu toki pati drauga tai mes kaip ir planuojam dviese megint.. :) kambaryje.. abiem nlb svarbus kambario tvarkingumas ir t.t.. seip tai manau priimtymiausias variantas 2 kambariu butas 4turiem zmonesm tai 50 lt gal daugiau gausis nei bendrike bet patogumo nesulyginsi.. ir seip 4 zmones tai jau toks skaicius kai ir pabaliavot uztenka.. ir kartais pabut ramiai netrukdytu lb.. sekmes tau su tokiu zmogum kaip as dabar tave issivaizduoju tikrai sunku gyvent butu nes mano mama panasi.. gal del to kad visa gyvenima man irgi tai i galva kiso butent priesingas ir tapau :D nors gyvenu vilniuje ieskosiuos butu atskirai nuo teveliu norisi tikrojo studentisko gyvenimo kurio neribotu tevu klausimai pastovus ir draudimai..

Žinutė parašyta: 2009-07-12 13:19:51 | Nuoroda

as su 18.2 balu VU parasiau telekomunikaciju fizika ir elektronika, tada vgtu telekomunikacijas , elektronika. statybos inzienerija.. manau i VGTU pateksiu telekomunikacijas..

Žinutė parašyta: 2009-07-12 13:23:21 | Nuoroda

tai nemanau kad i modernesias technologijas pateksiu isviso jas susigalvojau parasyt tik paskutine diena pries dokus paduodant pamaciau kad yra jinai.. :) bet siektiek bijau vien fizikos noreciau gaut ir siektiek ekonomikos , vadybos pamatu.. tai ja ir pasirinkau.. o magistra vistiek planuoju i lazerine fizika stot betkokiu atveju..

Žinutė parašyta: 2009-07-12 13:26:12 | Nuoroda

tai zinau kad normalus tik nervuoja kad turejau geriau gaut ;D fizikos mokytoja planavo 90+ ir tikrai spresdavau egzus taip ir budavo visalaik mazdaug nzn kas pasidare.. per ta egza.. nu bet nk nepakeisi jau :D lietuviu uztad gaut tiek nesitikejau :D galvojau 20 gausiu ir laimingas busiu :D

 

Žinutė parašyta: 2009-07-12 13:43:26 | Nuoroda

nu zinai kaip 2 metus atsimokius geriau uz tam tikrus mokinius kitus.. o db kai lemiama akimirka jie tave aplenkia tai nesmagu visai.. :) del matematikos nesijaudinu visai nors mokytojai daugiau planavo pats niekad daugiau 80 nesitikejau.. tai ir patenkintas o kai fizikos tikejausi tai zinai.. ir po egzo neblogai atrode parasiau.. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-12 14:12:13 | Nuoroda

jei tik I VU( telekomunikaciju fizika ir elektronika ) istoju dings iskart visos parkes.. :D aisku vf.. jei ne ;D biski parinsiuos :) aisku ir VGTU telekomunikacijas noriu bet ne taip :)

Žinutė parašyta: 2009-07-12 16:26:32 | Nuoroda

butu dar idomiau jei ir KB butu tas pats ;D beje kiek turi is uzsienio kalbos? :) as 9 b lygiu.. jei koki 5 turi tai gal ir KB panasus :D

Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:15:45 | Nuoroda

jau du aplenke ;D ir manau dar ne vienas aplenks :) nes skaiciavau bala i nemokama vieta pernai tai be papildomu balu buciau neistojes.. su balais uz sporta buciau turbut prie galo..:) tai jei ir istosiu ant ribos lb busiu neaisku kas surasys ta specialybe siemet ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:19:36 | Nuoroda

mokytis pakankamai sunku + lietuvoje ju reikia dabar labiausiai turbut uztad ir skirsto krepselius manau pagal tai ko tuo metu reikia valstybei..:) man tai i nauda :D

Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:28:01 | Nuoroda

kam tu LT mokyklyni laikei? :D normalus egzu rezai nesi toks durnas kad neislaikytum.. :D beje man irgi mokytoja kale i galva kad VBE ne man , neislaikysiu o tik paziurekit i rezultata.. reikejo megint o jei nepasiseka gi mokyklini perlaikai ir nesuki galvos..

 

Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:33:29 | Nuoroda

VU (1nr: moderniuju technologiju fizika ir vadyba,4nr: taikomoji fizika,6nr: kompiuterine fizika) balas atrodo 18.38 gaunas...:) o tu ka mastai pats?

Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:36:01 | Nuoroda

man irgi idomu bet kiek girdejau nu gal kai darbintis eini gali parodyt kad nesi visiskai debilas ant pc.. bet tai nemanau kad jis padeda ka nors.. seip sau kad turetum ka vaikam parodyt :D

Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:40:30 | Nuoroda

i vu turbut nlb bet kiek ziurejau lamabpo ta pasirenkamuma studiju tai KTU taikomoji mate atrodo nepopuliari lb tai gal ir pralysi seip gali pati paziuret.. kaip populiarumas.. ir sprest.. seip manau nuo KB koks 16 bus technologiniam ir fiziniams  krepseliui gaut bet tiesiog del konkurencijos specialybiu tave isstumt gali..

Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:42:31 | Nuoroda

tai as ir nesigailiu suda males mokykloj :D kadangi socialiniai ne kiek netraukia manes :)