Vartotojo gre-tute pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-03-12 12:28:55 | Nuoroda

sveiki ;) man taip pat geografija svarbi, ateitį noriu sieti su turizmo vadyba, bet nesiruošiu nei į VU, nei į VPU, o mąstau apie VU TVM, KU, LKKA, šiaiap ten ne į visas reikia geografijos, bet laikysiu, taigi man taip pat aktualu tai, kad geografijos ir istorijos egzai dvi dienas iš eilės... bet ar realu, kad dabar, likus vos porai mėnesių iki egzų, gali kas nors pasikeisti??

Žinutė parašyta: 2009-03-12 12:33:36 | Nuoroda

man anlų egzas daugiausiai lemia į tą vietą, kurią rašysiu pirmą, tai turiu stengtis... aišku, tas anglų egzas yra didelė loterija dėl listeningo, readingo, kurie gali pasisekt arba ne... šiaip lankau korepetitorę, darau įvairias užduotis, bet didžiausią įtaką mano anglų kalbos lavinimui daro kelionese bendravimas su užsieniečiais ;]

Žinutė parašyta: 2009-03-12 12:37:15 | Nuoroda

o man būtų įdomi informacija apie LKKA studijas, susijusias su turizmu: sportinė rekreacija ir turizmas bei sporto ir turizmo vadyba... jei kas jau studijuojat, tai papasakokit kaip kas ten :)

Žinutė parašyta: 2009-03-12 12:39:23 | Nuoroda

gaila, kad niekas dar neatsakė į šitą klausimą, kuris ir man labai aktualus, ypač kai ta krepšelių sistema gali įsigaliot...

Žinutė parašyta: 2009-04-14 19:57:47 | Nuoroda

čia tos kur galimos potemės išvardintos tai buvusios ankstesnių metų? blemba tokios nelengvos, tik pora man užkliuvo kaip tokios, kuriom norėčiau kalbėti... ryt einu ruoštis 9.10, jei dar nebus paskelbtos galėsiu grįžus kažką parašyt :)

Žinutė parašyta: 2009-04-21 13:00:13 | Nuoroda

sveiki, skaitinėjau senesnius šitos diskusijos psl, tai mačiau yra keli galvojantys apie turizmo vadybą, būtų smagu pabendraut, pasidalint informacija ir pan, parašykit man į skype: agnetule :)

Žinutė parašyta: 2009-04-23 17:44:30 | Nuoroda

išleistuvių reikalai patys smagiausi, labai jų laukiu ;D mes švęsim tradiciškai vienos įstaigos salėje, todėl rūpintis vieta nereikės, didžiausios aistros pas mus kilo dėl muzikantų... norai išsiskyrė į dvi grupes: vieni norėjo klasikinių balių muzikantų, kiti - radistų. po aršių ginčų, diskusijų laimėjo radistai ;D

Žinutė parašyta: 2009-04-23 18:13:35 | Nuoroda

aš taip pat už šią reformą. dabar laukiu, kad ją patvirtintų. žinoma, pritariu, kad ji turi minusų ne ką mažiau nei pliusų ir neabejoju, kad dar ilgai bus tobulinama ir tobulinama. na, mes ko gero būsim bandomieji triušiai, bet sutikit, kad tikrai didelei daliai pasiseks - net 21 000, atsižvelgiant, kad  dalis gabių abiturientų išvyks į užsienio universitetus, dalis visai nesieks aukštojo mokslo, tai ne tiek daug turės mokėt tuos didelius pinigus. ir šiaip, jei kas jaučias, kad negaus krepšelio į universitetų populiariausiais specialybės, reik atsiminti kolegijas, kur taip pat galima gauti normalų išsilavinimą, o ne panikuoti, kad viskas vien blogai...

Žinutė parašyta: 2009-04-23 18:20:36 | Nuoroda

keista, kiek paskaitinėjau šitą tema , visi masiškai ruošiasi interpretacijai, man tai nesuprantama ;]... mes iki 12os klasės ruošėmės lygiai ir tam, ir tam, o šiemet rudenį lietuvių mokytojas konkrečiai paklausė, kas ruošias rašyti rašinį, kas interpretaciją. rezultatai tokie, kad iš 19 mūsų grupės mokinių tik viena panelė interpretaciją, taigi kai rašom rašinius ( tai būna kažkur kartą per mėnesį), visi gaunam kelias temas, iš kurių renkamės, o ji interpretacijos užduotį. viskas teisinga ir protinga, man visiška nesąmonė būtų, jei mokytojas primestų savo valią. tuo labiau, kad aš rašinius jau kaip reikiant atkalus, tikrai dėl lietuvių egzamino mažiausiai baiminuosi ir tikiuosi gero rezultatao, jei tik teskto suvokimas kojos nepakiš :]

Žinutė parašyta: 2009-04-23 18:23:56 | Nuoroda

sveiki, geografai. mane mokytoja informavo, kad neseniai atsirado regioninės geografijos knyga, ir mačiau egzamino programoj, kad tai įrašyta, taigi atrodo ją reikėtų paskaitinėt, bet pvz mano mokyklos biblioteka jų šiemet jau neužsakinės. o kaip pas jus? ar kas ruošiatės egzaminui iš jos?

Žinutė parašyta: 2009-05-19 21:13:18 | Nuoroda

sėkmės ir aš visiem linkiu, ypač kas rašys rašinį, kaip ir aš ;D tikėkimės nec'o kolektyvas mūsų ryt baisiai nenustebins kokiom pievinėm temom, labiausiai norėčiau, kad būtų kas nors su Lietuvos įvaizdžiu, literatūra, menu ;) bet baisiausia, kad teksto suvokimas nepakištų kojos :/

Žinutė parašyta: 2009-05-20 19:07:18 | Nuoroda

iš lietuvių tiek daug tikėjau, bet gavos nekas... iš pradžių rašinio temos lb nustebino, tikrai nelengvos buvo, apie tas kaukes iškart atmečiau, nes mano požiūris į kaukes visiškai skiriasi nuo visų normalių žmonių, tai galvoju to neįrodysiu kietakakčiams vertintojams ;D. liko Gėtės citata. nors ten irgi painumas.. na parašiau tą rašinį, rėmiausi Alchemiku, ciatavau Franca, Volisą, Coelho, savo socialine patirtimi (taizė susutikimais). šiaip viskas būtų lyg ir nieko, jei prieš pat galą nebūčiau sugalvojus, kad tą temą galima suprasti ir kitaip. tai va, visą dieną db nervinuos, kad iš vis ne taip temą supratau ir taškų už tai visai negausiu....

o dėl teksto suvokimo, iš tikro buvau lb pavargus. tekstas nebuvo sunkus, bet dėl kelių klausimų teko pamąstyt ilgiau. žiauriausia, kad pvz ką jūs visi kalbat apie tą įvardintą meninę priemonę, o aš tokio dalyko iš vis nerašiua, nežinau, kažkaip ne taip būsiu klausimą perskaičius ar ką... nekas. ir dar parašiau, kad esė buvo :/

Žinutė parašyta: 2009-05-21 23:33:34 | Nuoroda

va, pasidomėjau, tai klysta paskutinis pasisakęs žmogus, jei gauni krepšelį, tai studijuoji TVM visai nemokamai ;)

su tuo ir sveikinu visus, kam tai aktualu, tai bus mano nr 1, o kad tik pasisektų ;D

Žinutė parašyta: 2009-05-21 23:34:44 | Nuoroda

www.tvm.lt ten kur studijų krepšelis jei kas netiki ;D

Žinutė parašyta: 2009-05-23 19:13:31 | Nuoroda
gerulencijus rašė:

nestokit niekas ten!!! as ten noriu! palikit vietos ;DDD

 tu gal irgi į tarptautinio turizmo verslą ;))?

Žinutė parašyta: 2009-05-25 23:05:19 | Nuoroda

aš nepasisiduodu bendrai panikos dėl matkės egzo bangai ;D. vakar pradėjau po truputį ruoštis. šiandien turėjau 2.5val konsultaciją, dar varčiau senus sąsiuvinius, kad teoriją prisimint. Rytojui pasilikau spręstus egzus peržiūrėt. toks pasiruošimas nedidelis, nes ir mano tikslas lyginant su kitų neaukštas - pasiekti bent 50. Aišku geriau būtų daugiau, bet realiai vertinu padėtį, kai dvejus metus matematiką mokinuos tik tiek, kiek visi per pamokas...

Žinutė parašyta: 2009-05-25 23:09:00 | Nuoroda
andriusia rašė:

Visur dabar bus mokama, nebent tu vunderkindas, o tokiu pas mus irgi daug...

 tik jau nereikia sutirštinti spalvų :p gi net 21000 tūkt. pirmakursių gaus krepšelį, tai tikrai nėra mažai.

Žinutė parašyta: 2009-05-28 10:06:49 | Nuoroda
R.V.U. rašė:
Exxelent rašė:

ir neuzskaitys man visiskai tu atsakymu jei lentelej nesurasyta???

 Kai gavai užduotį, ją apvertus, pačioj pabaigoj buvo tokia lentelė, į kurią reikėjo surašyt pasirinktas raides. Taigi jeigu ten neparašei, tai nebus vertinama. Čia tas pats kaip tikėtis, kad tau užskaitys tai, ką tu juodraštyje rašei. Egzamino vykdytojai pas mane irgi nieko apie tai nepasakė. Manau, paprasčiausiai todėl, kad patys nežinojo, o jie juk ne matematikai ir jie perskaitė, pranešė tik pirmame lape parašytą informaciją (ko gero ten apie tą lentelę nebuvo nieko parašyta). Apmaudu, bet per tokį neapsižiūrėjimą netenki 6 taškų (geriausiu atveju).

 R.V.U, Klysti, tikrai pirmame lape buvo parašyta, kad nepamiršti testo atsakymų surašyt į paskutinį lapą.

Exxelent, Apmaudu, kad per neapsižiūrėjimą, skubėjimą tokios klaidos. bet gali turėt vilties, mūsų matkės mokytoja jau daug metų taiso valstybinius ir sakė, kad jei galiniame lape nėra nei vieno parašyto atsakymo, mokytojos pasižiūri į ten kur pačiam teste pažymėjai raideles, taip kad per daug nesisielok ;))

Žinutė parašyta: 2009-05-28 10:15:16 | Nuoroda

prisidedu prie jūsų nepasitenkino ir pykčių... na, man tai dar nėra didelės bėdos, nes (visa laimė) pasirinkau ir istoriją. tai va, db pasidarė, kad man niekur nežiūrės geografijos egzamino, tai net neverta laikyt... irgi smagumas didelis, du metus savarankiškai mokiaus, vargau, valandas prieš konkursus ir atsiskaitymus skaitydavau ir dėl nieko..... na, gerai bent tiek, kad vienu egzu mažiau, kartu su visai po istorijos galėsiu švęst.

Žinutė parašyta: 2009-05-28 23:28:00 | Nuoroda

aš tai pat grynai su turizmu noriu, ne konkrečiai geografiją.

jei nepakliūsiu į universitetą sąraše pirmiau bus Kauno kolegija, paskui - Vilniaus.