Vartotojo Romeni pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-21 00:25:45 | Nuoroda

Sveiki. Taip pat bandysiu stoti į TSPMI:) Nors pastaruoju metu vis labiau kamuoja abejonės ar nesigailėsiu pasirinkimo (bet čia turbūt visiems tie patys košmarai sapnuojas:D). Studentų pasisakymai nenuvilia ir atsakė į nemažai smulkių bet gan svarbių klausimų, kas labai džiugina.

Šiaip į šią specialybę norėjau jau gana seniai (ir tikrai ne dėl to mistinio prestižo), tad noriu rašyt tiek vf tiek vnf. Bet girdėjau tokį vos ne pletką, kad jei rašai abu į tą pačią studijų programą tai žiūrima tik į vnf :/ čia yra teisybės, gal kas žino?

Žinutė parašyta: 2011-06-21 11:30:45 | Nuoroda
PsicLt rašė:

 Konspiracinė teorija kokia tai :) Iš serijos Kubilius, pedofilų klanai ir kiti blogiečiai bando "vargšus" studentus išmelžt. Juos gi taip skriaudžia ;(
Prioritetų sąrašas dėl to ir yra prioritetų, kad žiūri nuo pirmos įrašytos vietos iki paskutinės. Jei nepateksi į VF su savo stojamuoju balu ir būsi iškart po to įrašęs VNF, tai natūralu, jog žiūrės į jį :)

 Pfu, kaip gerai. Kai susiduri su visu šituo stojimų bumu tai jau belenkuo pradedi tikėt:D

Žinutė parašyta: 2011-06-21 12:17:06 | Nuoroda

Sveiki. Koks minimalus KB į viešosios komunikacijos programą buvo pernai? Ir apskritai ar didelis konkursas į šią programą? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-27 15:18:18 | Nuoroda

Sveiki,

gal žinot ar stojant į VDU pridedami papildomi balai už prizines vietas respublikinėse olimpiadose?:)

Žinutė parašyta: 2011-07-12 12:55:52 | Nuoroda

Sveiki. Labai tikiuosi, kad šį pasisakymą pamatys koks nors VU filologas, nes man reikia greitosios pagalbos :D

Jau mina ant kulnų apsisprendimo laikas, o aš vis dar svyruoju nežinodama, ką daryti. Noriu stoti į VU Lietuvių filologiją, bet tik su sąlyga, kad galėsiu pasirinkti literatūros kryptį (kalbos dalykams visai neturiu pašaukimo ir jėgų kalti). Klausiau per Litexpo ar tai įmanoma ir man atsakė, kad norint galima visai išvengti kalbinių dalykų, bet kažkaip pradėjau abejoti, kiek iš tiesų tai veikia realybėj. Gal atsiras studijuojančių ir galinčių pasidalinti patirtimi? Būčiau labai dėkinga. (o jei netyčia atsirastų galinčių apskritai papasakoti apie šią studijų programą mano el.paštas . AČIŪ)

Žinutė parašyta: 2011-07-17 16:09:56 | Nuoroda
Alyva rašė:
Romeni rašė:

Sveiki. Labai tikiuosi, kad šį pasisakymą pamatys koks nors VU filologas, nes man reikia greitosios pagalbos :D

Jau mina ant kulnų apsisprendimo laikas, o aš vis dar svyruoju nežinodama, ką daryti. Noriu stoti į VU Lietuvių filologiją, bet tik su sąlyga, kad galėsiu pasirinkti literatūros kryptį (kalbos dalykams visai neturiu pašaukimo ir jėgų kalti). Klausiau per Litexpo ar tai įmanoma ir man atsakė, kad norint galima visai išvengti kalbinių dalykų, bet kažkaip pradėjau abejoti, kiek iš tiesų tai veikia realybėj. Gal atsiras studijuojančių ir galinčių pasidalinti patirtimi? Būčiau labai dėkinga. (o jei netyčia atsirastų galinčių apskritai papasakoti apie šią studijų programą mano el.paštas . AČIŪ)

 Nuo antrojo kurso renkiesi: ar kalbininko sritį, ar literato. Patikėk, jog ir literatūroje neužteka pašaukimo, žinojimo. Reikia ir „pakalti". Net rimtai.

 Uoj tai žinoma. Nesitikiu, kad ką kitą studijuojant "pašaukimas" egzaminus išlaikys už mane :D Bet man asmeniškai kalti kažką literatūriško (ar dar ką nors) yra mieliau nei graikų/lotynų/kt. gramatikas ir rašyti kursinius apie vieną žodį. :)

Žinutė parašyta: 2011-08-22 17:12:54 | Nuoroda

Sveiki.

Turiu tokį degantį klausimą. Gal yra žinančių, kaip yra su internetu pačiame institute? Ar vieša prieiga ar dar kaip nors?

Žinutė parašyta: 2011-08-22 17:15:42 | Nuoroda

Sveiki.

Turiu tokį degantį klausimą. Gal yra žinančių, kaip yra su internetu pačiame institute? Ar vieša prieiga ar dar kaip nors?