Vartotojo Muf pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-18 16:13:32 | Nuoroda

Laba laba :) aš irgi stoju į istoriją ;) o kiek vietų tai neįsivaizduoju net.

Žinutė parašyta: 2009-04-18 16:44:28 | Nuoroda
R.V.U. rašė:

Į VU archeologiją svertiniai koeficientai yra tokie: istorija - 0,4; užsienio k. - 0,2; lietuvių k. - 0,2; istorijos metinis pažymys - 0,2.

 Kad nepatvirtino dar tų svertinių koeficientų.. Man atrodo dar galioja tie seni koeficientai, kur buvo ir anglų ir lietuvių kalbų metinių pažymių koeficientai.. Bent jau taip sakė VU atvirų durų dienose visai neseniai.

Žinutė parašyta: 2009-04-22 21:03:25 | Nuoroda

Sveiki gyvi. Kiek žinau anksčiau istorijos (VU) svertiniai koeficientai buvo tokie, kad vienas balas pridėdavo nemažai prie KB sumos, bet tuo pačiu į KB įsiskaičiuodavo ir lietuvių ir anglų metiniai balai:

5 Istorijos VBE balai - 25KB
5 Lietuvių VBE balai - 10KB
5 Anglų VBE balai - 5KB
---------------------------------------------
1 Anglų metinis balas - 10KB
1 Lietuvių metinis balas - 5KB
1 Istorijos metinis balas - 4KB

o dabar studijos.lt balų skaičiuoklėje nebėra nei lietuvių nei anglų metinių, KB panašus kaip VGTU būna (iki ~20).

p.s. buvau VU atvirų durų dienose, tai lyg ir nesakė, kad kažkas pasikeitę būtų. Tai kaip iš tikrųjų yra?

Žinutė parašyta: 2009-04-29 16:49:02 | Nuoroda
firefly rašė:

Sveiki,

istorijos egzamina laikiau pries 3 metus, gavau 100. per visus metus mokydavausi dvi dienos pries kontrolini, o pries egzamina keturias dienas skaiciau krontas, nes pries istorijos egzamina, dar laikiau chemijos. egzamine svarbiausia logika ir bendras supratimas kas po ko, tikrai nereikia aklai kalti datu ir pan. zinoma siuo metu nieko neatsimenu, bet sita fenomena suprasit pastudijave...ir galiu tik tiek pasakyti, kad jeigu esat mastantys, viskas bus gerai, o jei esat kalikai-tai kalkit nekale, uz jus yra protingesniu ;)

relax, take it easy

 Va va, aš ir taip sakau :) Svarbiausia esminis suvokimas, aš panašiai kartosiuos ;)

Žinutė parašyta: 2009-04-29 23:53:16 | Nuoroda

O, kaip tik buvau užvędęs panašią temą dėl VU koeficientų, maniau, jog tokia tvarka įsigalios tik nuo 2010, bet jei jau taip, tai man į naudą :)

Žinutė parašyta: 2009-05-11 01:23:25 | Nuoroda

Jo, su tais mokesčiais tai peilis, jei nepatekčiau į vf, tektų imti paskolas ir t.t.

Na, jei viskas susiklostytų puikiai, galbūt būčiau kursiokas :)

Žinutė parašyta: 2009-05-11 01:39:33 | Nuoroda

Jo, stengsiuos kiek išmanydamas daugiau surinkti iš istorijos ir įstoti čia, nes su lietuvių egzaminu manau ne pyragai bus man :) Kiek manai gauti iš istorijos egzo ir koks jos metinis?

Žinutė parašyta: 2009-05-11 23:44:23 | Nuoroda

Jo, aš irgi pirmu nr :) Kitu bandysiu KIA gal.

Žinutė parašyta: 2009-05-17 13:57:07 | Nuoroda

O, dar visai normalūs rezultatai:) Iš istorijos siekiu panašiai pasiekti, metinis - 9. Bet lietuvių nežinau ar daugiau nei 60 surinksiu :)

Žinutė parašyta: 2009-05-19 00:18:32 | Nuoroda
quartiz rašė:
Mireta rašė:

Tai gal galėtų kas nors paaiškinti, kada sužinosim ar gavom tuos krepšelius? Po egzaminų ar kai įstosim? Manau kad kai įstosim, nes juk jau paskirstyta kad ten socialiniu mokslu gaus apie 3000 žmoniu nemokama moksla.

Tai kaip gaunas?

Įstoji, sužinai, kad mokamam esi, neturi pinigu ir išstoji tada?

Neatrodo nesamone?

O gal kas galėtų normaliai viska paaiškinti?

 Tu juk savo prašyme rašai pati, nori i finansuojama ar mokama. Jei rašai, kad i finansuojama, tau mokamo niekas tikrai neprimes. o jei pati parasai, kad nori i mokama, kodel turetum išstoti, pamačius, kad i mokama patekai?  :)

 Pagaliau kažkas paaiškino normaliai :) Šeip tai gaila, kad dar reikia rinktis ar vf ar m nori, o ne automatiškai pagal rezultatus primeta, nors anokia čia problema, rašai tą pačią profesiją du kartus į sąrašą, tik pirmesnę vf, o paskesnę m :)

Žinutė parašyta: 2009-05-19 16:20:34 | Nuoroda

eeglutee, galiu netgi 120% garantuoti, kad ten aferos sukasi

Žinutė parašyta: 2009-05-20 14:52:55 | Nuoroda

Pagaliau baigės tos 5 valandos amžinybės.. Rašinį rašiau pirmą apie tą kaukę, o suvokimas atrodė lengvas, kaip tik todėl labai mažai už jį gausiu :) O kaip jūs rašėt, salėj ar klasėj?

Žinutė parašyta: 2009-05-20 15:07:01 | Nuoroda

Jo jo, reikėjo dar laiko kol susikaupiau ties ta priešprieša, bet vistiek man atrodo neteisingai ten parašiau :)

Pats irgi rašiau kūno kultūros salėj, tai jau žinokit geriau klasėj, nes kai užsikosėja koks vienas, tai visas 5 valandas ištisai visi kosėja, neina susikaupt ;]

Žinutė parašyta: 2009-05-20 15:13:48 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
dainius.... rašė:

o kiek ten reikia tasku  kad gautum bent viena bala?

 Apie 28, o gal šiemet 31... Niekas nežino. Bet apie trisdešimt.

Aš rašiau V. Juknaitės ,,Stiklo šalies'' ištrauką. Rodos, viskas gerai. Teksto suvokimas irgi nepasirodė sunkus, bet nežinia kaip iš tiesų. Laukiu rezultatų ir jaučiuosi išsekusi. :)

 O tas 31 taškas, skaitosi sudėjus abi dalis?

Žinutė parašyta: 2009-05-20 15:15:18 | Nuoroda
Konservas rašė:

kokias dalis rasei? be parasyk nuomone apie mano dalis

as tai

1 apibudinama veiksmo vieta , moters santykis su vaikais

2vyro ir moters santykiai

3 motinos ir vako rysys yra labai stiprus

 

 Apie ką čia šneki? :D

Žinutė parašyta: 2009-05-20 15:24:50 | Nuoroda

Na aš irgi ten nerašiau kokia meninė priemonė, tik pacitavau ir paaiškinau.

Žanras pagal mane ten straipsnis, bent jau dauguma taip parašė.

Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:05:29 | Nuoroda
miniliux rašė:

nepamenu reikejo rasti dvieju pastraipu bendra priespriesa :)

 Ten reikėjo 2 ir 6 pastraipų esminę priešpriešą parašyt. 2oje kažkas apie Vilniaus komercializaciją buvo kalbama, o 6oje daugiau apie grožinės literatūros naudą, tai nežinau kas per priešprieša ten galėjo būt...

Žinutė parašyta: 2009-05-26 17:13:49 | Nuoroda

Kažkaip labai norisi manyti, kad gali įdėti kokį šaltojo karo ar šeip kokį nors iš 20 amžiaus, na senovės tikrai nedės, Lietuvos žemėlapių irgi abejoju, tai nebent dar viduramžių kąnors..

Žinutė parašyta: 2009-05-26 18:07:57 | Nuoroda
editutte rašė:
Muf Muf rašė:

Kažkaip labai norisi manyti, kad gali įdėti kokį šaltojo karo ar šeip kokį nors iš 20 amžiaus, na senovės tikrai nedės, Lietuvos žemėlapių irgi abejoju, tai nebent dar viduramžių kąnors..

 Apie kokį kalbi, M ar V egzą? :)

 VBE, bet kas iš to, tai tik spėlionės:)

Žinutė parašyta: 2009-05-27 15:42:54 | Nuoroda

Kažkaip kiekvienais metais buvo išlaikymo kartelė ties 7-13 taškų matematikoje, dabar iš daug ko girdėjau, kad gali būt net apie 20 :/ Na tiek tai turėčiau surinkti. Beje, jau yra užduotys:

egzaminai.lt/failai/1049_uzduotys_2009_V BE_matematika.pdf

Kiek jūs tame 16 gavot? Aš to skydo plotą apskaičiavau, tai man gavos ~590 :|