Vartotojo Muf pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-02 18:00:33 | Nuoroda

Taip tik po/prieš klausymą (nežinau ar pradžioje ar pabaigoje jis bus) būna, visas kitas užduotis savo nuožiūra sprendi.

Žinutė parašyta: 2009-06-02 18:16:26 | Nuoroda

Klausymas > Skaitymas > Kalbos vartojimas > laiškas/rašinys. :) Šiaip kas domėjosi rusų, vokiečių VBE galėjo pastebėti, kad abiejuose rašiniai ir laiškai buvo kažkas apie draugą, pavyzdžiui rusų egzamine viena užduotis buvo parašyti laišką draugui, o kita aprašyti draugą, vokiečių antroje užduotyje taip pat kažkas apie draugus buvo, dar gal kas supranta prancūzų galėtų užmest akį į prancūzų VBE, nes visai tikėtina, kad ir anglų VBE kažkas panašaus gali būti įdėta :)

Žinutė parašyta: 2009-06-02 19:26:40 | Nuoroda
klipata rašė:

sms su tekstu INFO SIUNTIMAS numeriu 1337 kaina 10lt taciau vertingi patarimai rytojaus anglu kalbos valstybiniam egzaminui. Gausite koda su nuoroda. Ka zinau man praverte

 "Registruota nuo: Šiandien"

Kažkas vėl pasipelnyti nori, kaip ir prieš matematikos VBE :D

Žinutė parašyta: 2009-06-02 19:34:35 | Nuoroda
Kovaldas. rašė:

p.s. anglu mokytoja sake, kad gali kliut e-mail writingas, pasimokinkit, turiu medziagos jai kam reik.

 

Atsiųsk, dėkingas :)

Žinutė parašyta: 2009-06-02 20:36:22 | Nuoroda

Turiu vieną formalaus laiško (kreipimasis) pavyzdį, jei kam įdomu:

Dear Sir / Madam,

I am writing to you with regard to your advertisement published in the magazine 'English Language Journal'. I would appreciate it if you could give me some extra information about your school and courses.

I would like to know where exactly in Surrey the school is situated. I would like to know what type of accommodation is offered and what kind of facilities there are near the school.

I would be interested in knowing whether there are courses preparing for Cambridge examinations as well as your school's pass rate in these examinations. I would be grateful if you could inform me about the number of students in each class and where they usually come from.

I would appreciate it if you could send me a pamphlet with additional information regarding your school.

Thanking you in advance for your time and assistance. I look forward to hearing from you at your earliest convenience.

Yours faithfully,

 

Yra daug kitų, kur linkingų nėra.

Žinutė parašyta: 2009-06-02 20:37:46 | Nuoroda
Metanolon rašė:
jiewaa rašė:

Guidelines for writing e-mail messages:

Emails between friends can be very informal but business emails may be either semi-formal or formal depending on the individual relationship and what the email contains. However, all emails should follow certain basic rules:

1. Be consistent in style. don't vary between formal and informal.

2. Layout is still important - remember to use PHARAGRAPHS AND PROPER sentences.

3. Keep it shot and to the point. Always wrtie a subject heading. This will give the recipient a good idea of the contents of the message.

4. It is better to start e-mail witd DEAR MR / DEAR MRS BELL and end with REGARDS, YOURS, THANK YOU (if it was a request). YOURS SINCERELY is not needed.

5. Begin an informal email with just a name ALAN or HI, HELLO and finish with something short like BEST, BEST WISHES, ALL THE BEST or just write your name.

 kazkaip nlb matau skirtumu tarp e-mail ir formal letter :D mane taj lbj gruzina kad negalima parasyt daugiau zodziu nei leistina, tenka puse teksto braukyt :D

 e-mail gali būt ir formal ir informal, mano nuomone tai e-mail tas pats, kas ir paprastas laiškas :)

Žinutė parašyta: 2009-06-02 21:22:36 | Nuoroda
Metanolon rašė:
jiewaa rašė:

Tikrai nereikejo Su drauge galvojom i wc nueisim ir pasiziuresim, bet kazkaip ar stresas, ar skubejimas, nenorejimas blaskytis neleido pakelt rankos ir paprasyti leidimo net idomu kiek TU surinksi Juk taip nori, kad as susimauciau...

 dwj visi prisidarykit spurgiu, mazum pasalins is egzamino  taj reikejo ten besedint paziuret, juk nekels ten tavo sijono ir neziures ka ten turi :DDD na tikekimes nesusivarysiu ir surinksiu tiek kiek man reikia :D db kaip tik bisky pasimokinau fraziu laisku rasymui, tipo kazka gero suvelsiu :D

 Girdėjau tokią istoriją iš sovietinių laikų, kažkoks jaunas mokytojas nepasikuklino ir pažiūrėjo, užtai antausį gavo

Žinutė parašyta: 2009-06-02 22:21:35 | Nuoroda
PKfyz rašė:

 Gal galit man pavardyt tu zodziu, kaip moreover, your faithfuly, secondly, firstly....

 http://www.english-at-home.com/grammar/linking-words/

Žinutė parašyta: 2009-06-03 12:45:20 | Nuoroda

Na nežinau, šeip viskas buvo palyginus lengva, tik ant skaitymo strigau, kažkaip neišėjo susikoncentruot, o šeip turėtų viskas normaliai būt :)

Žinutė parašyta: 2009-06-03 13:54:04 | Nuoroda
Splatt rašė:

Gal kas atsimenat Listening Part 1 kokias raides apibraukėt? :)

 Man atrodo, kad skirtinguose egzuose skirtingai raidės surašyta, kaip matematikoje, ar klystu?

Šiaip tai su readingu jaučiu, kad belekaip susimoviau, turbūt rėikėjo ilgiau pasėdėt ir panagrinėt, nes labai greitai išėjau...

Dar dėl tų tekstų rašymo, tai toje esė reikėjo 2 viewpointus su paaiškinimais ir vieną opposing point su paaiškinimu ar kažkaip kitaip rašyt?

Žinutė parašyta: 2009-06-03 13:55:16 | Nuoroda
ciaesuas rašė:
tavicius rašė:
ciaesuas rašė:
*Campari* rašė:

ka klausyme iraset tipo kur ka studijavo universitete: nature sciences ar mature sciences? ar dar kaip?

 Ne tas, ne tas, bet atsimint koks buvo irgi negaliu :D

 ne tas? blin, nu arba as tada pas ufonautus toj vietoj buvau dinges, arba tikrai nature sciencee

 jop, greičiausia vis dėlto ir aš šitą parašiau.

 Aš buvau pas ufonautus ir parašiau tik science, tikriausiai neverta tikėtis balų už tai ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:18:28 | Nuoroda
Gassy rašė:

Kokių dar žodžių įrašėt klausymo 2 daly? pas mane tai buvo homes, friendship, environment, 300..

 Vat aš ir rašiau homes, tik ant galo per kvailą galvą išbraukiau tą s.. Dar atsimenu lyg buvo "three decades", "24" daugiau neatsimenu...

O dėl tų refer ir enable tai refering ir enables rašiau. Kaip ten su consume ir useful? Parašiau consumer ir usefulness...

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:34:29 | Nuoroda
bakaz rašė:
Muf Muf rašė:
Gassy rašė:

Kokių dar žodžių įrašėt klausymo 2 daly? pas mane tai buvo homes, friendship, environment, 300..

 Vat aš ir rašiau homes, tik ant galo per kvailą galvą išbraukiau tą s.. Dar atsimenu lyg buvo "three decades", "24" daugiau neatsimenu...

O dėl tų refer ir enable tai refering ir enables rašiau. Kaip ten su consume ir useful? Parašiau consumer ir usefulness...

 Aha homes ir as "S" nubraukiau (blt) : D A man px  : D Twenty-three years berods. Na bent jau kokie 5 zmones tapati sake : ) Refering as irgi rasiau, tai busim abu blogai parase : D ? Nes yra referring... Consumers

Pastaba: atsakymai su rašybos klaida vertinami 0 taškų.

Vadinas negausim taško už tą refeRing :)

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:43:14 | Nuoroda
donatus rašė:
Muf Muf rašė:
bakaz rašė:
Muf Muf rašė:
Gassy rašė:

Kokių dar žodžių įrašėt klausymo 2 daly? pas mane tai buvo homes, friendship, environment, 300..

 Vat aš ir rašiau homes, tik ant galo per kvailą galvą išbraukiau tą s.. Dar atsimenu lyg buvo "three decades", "24" daugiau neatsimenu...

O dėl tų refer ir enable tai refering ir enables rašiau. Kaip ten su consume ir useful? Parašiau consumer ir usefulness...

 Aha homes ir as "S" nubraukiau (blt) : D A man px  : D Twenty-three years berods. Na bent jau kokie 5 zmones tapati sake : ) Refering as irgi rasiau, tai busim abu blogai parase : D ? Nes yra referring... Consumers

Pastaba: atsakymai su rašybos klaida vertinami 0 taškų.

Vadinas negausim taško už tą refeRing :)

 įsiterpsiu ir priminsiu, kurie nežino, kad jei KLAUSYME įrašei žodį su klaida, bet jo prasmę galima suprasti, tada neskaito klaidos. pvz. vietoj access parašei acess - neskaitys kaip klaidos. ir pan.

 Taip jei neteisingai parašai skiriamas vienas taškas iš dviejų, bet jei tame žodyje daugiau nei viena klaida, vistiek 0 taškų gauni, taip bent jau rašo vertinimo instrukcijoje 2008. O šiaip kalbėjau apie use of english, tai ten ar taip ar taip 0..

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:45:44 | Nuoroda
inguolle rašė:

as klausyme parasiau 23 o ne 24, ir manau turėtų būti home o ne homes nes buvo 'is'...vienas žodis buvo salatary ar pan, net neįsivaizduoju ką jis reiškia todėl parašiau kaip girdėjau :D

o rašiny tai susimoviau....užsikirto žodžiai:D tai gamykla virto 'fabric' o pristatymas 'introduction' :/// rašiau apie global warming ir environment pollution, bei opposing view parašiau kad yra tokių, kurie mano kad global warming yra išpūstas reikalas...kaip manot, į temą? :)

 Fabric ;DD. Na aš tą kur tu salatary rašei, parašiau solutary, bet irgi ne į temą, rašiau ką girdėjau ir tiek :D Manau, kad į temą rašinį parašei, aš irgi daviau vieną opposing viewpoint, nors dauguma čia davė 3 teigiamus :)

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:49:50 | Nuoroda
bakaz rašė:
donatus rašė:

O gal kas pamena, ką įrašė į atsakymus po readingo tekstu apie texting? buvo kokie keturi klausimai. atsimenu, kad įrašiau tiny, deviant ir dar kažką. bet abejoju, ar teisingai...

 Nu tiny,deviant situos irgi rasiau. Kokie like du ? :)

 Ar nebuvo ten kažkas su abbreviant~(?)

Žinutė parašyta: 2009-06-03 18:20:06 | Nuoroda
Sharkiuz rašė:

Tai negi man wienam egzas pasirode lengwas ir as wienas ishejau dar likus walandai dwideshimt minuciu? ;D

 Haha, aš ir beveik tokiu pačiu metu išėjau ir pasirodė gan lengvas, išskyrus readingą ;) Koks metinis?

Žinutė parašyta: 2009-06-03 18:26:04 | Nuoroda
dorido rašė:
bacchi rašė:

sveiki,norejau paklausti  is kur sizinoti savo numeri ta prasme siunciant sms zinute del rezu? ten praso savo mokinio koda irasyti.is kur ji gauti?

 va sitas klausimas ir man iskilo. gal kas zinot??

 Iš vienų girdėjau, kad iš auklėtojų gavo, iš kitų kad iš pavaduotojų. Ryt pats nueisiu ir paprašysiu pas pavaduotoją, jei nebus tai gal raštinėje..

Žinutė parašyta: 2009-06-03 22:35:20 | Nuoroda
situu rašė:

Bent jau lietuviu egzamino neanuliuoja jei yra pavarde. Tiesiog siuncia auksciausiai vertinimo komisijai. Nemanau, kad su anglu kitaip.

 Jei pasauly yra teisybės, tai labai tikėtinas variantas

Žinutė parašyta: 2009-06-03 23:27:14 | Nuoroda
jiewaa rašė:
editutte rašė:
jiewaa rašė:

ajj, apsisika tegul tie egzaminu sudarytojai...mokaisi pagal visas programas, visas struktutas iskali tu rasiniu, cia mat susigalvoja PARASO NEREIK..NZN, nervuoja

 

per lt egza netilpau pvz net i ta svarasti, parasiau apie 700 zodziu... pasakiau viska direktorei, tai sake, jog sitaip ZLUGDOMAS ZMOGAUS GEBEJIMAS PLACIAI REIKSTI MINTIS, JUK ISPRAUDZIA I KAZKOKIUS REMUS  SU TAIS RIBOJIMAIS IR T.T... o db dar su tuo parasu.............

 Dėl lietuvių tai teisybė, bet su parašu tai normalu kad rašytis negalima, juk viskas turi būti slapta slapta...

 tu teisi, bet as kaip ir ne savo vardu rasiausi...

 Manau viskas gali priklausyti nuo vertintojų, kaip visada... Juk tas Sandra Sandraitė taip pat galėjo būti susitarimo ženklas, beto jie tuos egzaminus gaudami tavo vardo pavardės nežino, žino tik kodą.