Vartotojo Sanosuke pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-03-12 20:46:13 | Nuoroda

R.V.U tik jau nereikia ;) daugelis anglų.m. sako: ryt darysim reading'ą, o kitą savaitę rašysim iš pasyvo ir listening'o.

Žinutė parašyta: 2009-03-13 15:40:54 | Nuoroda

Tai ko norėti iš moksleivių , jeigu mokytojai maišo.

Žinutė parašyta: 2009-03-13 16:25:41 | Nuoroda

Hmm...galvoju, ar tik ne tas pats protingas žmogus buvo pasakęs ir taip: labor improbus omnia vincit , atseit, atkakliu darbu gali viską nugalėti :)

Žinutė parašyta: 2009-04-09 21:36:32 | Nuoroda

Aha...duoki,to vaikinai jums parašinės

Žinutė parašyta: 2009-04-10 11:24:27 | Nuoroda

Jeigu gražios,tai ir parašinėsim :)

Žinutė parašyta: 2009-04-10 16:22:45 | Nuoroda

 Nesuprantu, juk turima informacija turi būti galvoje, o ne savaite likus ieškoti internete.

ir "Alchemika" ar "Rugiuose prie bedugnes".

,,Rugiuose prie bedugnės" yra programinis kūrinys.Jeigu iš eilės minėtum,, Alchemiką" ir ,,Rugiuose prie bedugnės" tai būti žymima logikos klaida, nes šie kūriniai yra nelygiaverčiai, neturintis netgi bendrų sąsajų.O ir šiaip, dėl bendro žinojimo, ,,Alchemiku" nesiremkite, toks kūrinys nėra laikomas etalonu ar kažkuom vertingu literatūrai, paprasčiausias pop'sas :)

Žinutė parašyta: 2009-04-10 16:25:53 | Nuoroda

Kuom remtis?

Juk turite kažkokį literatūrinį supratimą, matote kažkokias problemas.Jas ir kelkite, stengdamiesi logiškai jungti su poteme.O ką konkrečiai...sunku pasakyti, kai nėra žinomos potemės.

Neužmirškite knygų mugės, pažiūrėkite kas knygynuose yra top'uose ir susidarykite nuomonę, pasiskaitinėkite, kokia skaitymo padėtis tarp paauglių.

Kokia literatūra? Jeigu neskaitėte per metus papildomos literatūros niekas nepadės.O vertėjo!Labai naudingos yra biografijos, apie įvairias asmenybes;klasika, atskiros literatūros kryptys- realizmas ir t.t. ,kurie nesibaigia vien Žemaite ar Dostojevskiu.

Žinutė parašyta: 2009-04-10 20:22:25 | Nuoroda

Ne piktai.

Tai ir aš dėliojuos mintis ir t.t. ieškou iš to ką skaičiau, kas atitiktų mano mąstymą.

Aš pats bandysiu ir jums siūlyčiau klabėti nuoširdžiai.Tai, ką jaučiat.Kiti susirenka ten garsiausių citatų ir prisiskaito kitų žmonių išvedžiojimų, bet tai jaučiasi, todėl pasisemkit iš kitų patirties, bet kartu galvokit ir sakykit, kas yra jūsų širdyse.

Žinutė parašyta: 2009-04-10 20:47:24 | Nuoroda

Kad nereikia mums protingų

Žinutė parašyta: 2009-04-10 20:51:04 | Nuoroda

Aš ir turiu omeny, kad reikia skaityti straipsnius, recenzijas, esė.Nes tai formuoja nuomonę, suvokimą.Bet visgi, remtis savo patirtimi ir stengtis, kalbėti tai, ką jauti galbūt.

Aš nesakau, kad reikia būti labai super super, tiesiog, galbūt turi jaustis branda.Kaip sakau ,,Alchemikas" nėra ta knyga, kuri parodytų brandą.Ji tėra mix'as įvairių kūrinių.Nesakau, kad tai blogai, bet išliekamosios vertės ji neturi.Galų gale, kodėl remtis Coelho, jeigu skaitei Kafką arba Kamiu, Hugo ar Balzaką?

 

Žinutė parašyta: 2009-04-11 10:08:04 | Nuoroda

Koks jau čia primityvumas...moteris turi būti tiek graži, kad gebėtų paslėpti savo proto spragas ir tiek protinga, kad užmaskuotų išvaizdos netobulumą

Žinutė parašyta: 2009-04-11 13:08:05 | Nuoroda

Aš irgi jo neskaičiau daugiau.Dar nespėjau.

Manau, svarbu nepamiršti mokyklos kurso, ypač gal net lietuvių programinių autorių, nes apie kalbą ir literatūrą jose yra daug užuominų.Kalbant apie literatūrą galima grįžti ir prie paties žodžio ar kalbos, kadangi lietuviaii galėjo carinės priespaudos metu pajusti, ką reiškia kai yra cenzūruojama kalba.

Pasinaudokite tuo, ka žinote! Visiems kalbantiems šia tema sėkmės ;)

Žinutė parašyta: 2009-04-12 22:58:31 | Nuoroda

Supratau :)

Žinutė parašyta: 2009-04-13 22:32:22 | Nuoroda

Žinom ir tai.Aš taip pat rašinį.

Lieka tikėtis geriausio :) ,kad bus tas vertintojas, kuris duos 45.

Žinutė parašyta: 2009-04-14 17:25:51 | Nuoroda

Mano mokytoja sakė priešingai.Apskritai viską vertins daug grieščiau.

Žinutė parašyta: 2009-04-25 17:59:51 | Nuoroda

Čia kažlas sakė, kad rašiny 3 temos pasirinktinai.Tai, kad 2 temos tėra duotos.

Žinutė parašyta: 2009-04-30 23:12:45 | Nuoroda

Su reakcijomis tai ten nėra problemų.Svarbu suprasti mechanizmą-bazės su rūgštimis.O paskui žiūrėti, kad nesusidarytų visi tirpūs.Sunkiau atsiminti išimtis-kas reaguojas su konc. rūgštimis o kas nereaguoja, kas tik su praskiestom.Gavimas kai kurių irgi nėra lengvas-todėl reikia iškalti.O paprastos cheminės reakcijos nesudaro daug problemų.

Žinutė parašyta: 2009-04-30 23:13:54 | Nuoroda

Augalai tai ten tie dauginimaisi visokie ir vystymaisi tu visokių sporų  nervoja, žinoti, kas ten kaip dauginasi, kam vanduo reikalingas ten ir t.t.

Žinutė parašyta: 2009-05-05 22:18:24 | Nuoroda

Mums buvo bandomieji.Manau, naudinga.Taip atrodo, lyg ir nieko nėra ten išspręsti, bet nesurinkau daug, todėl matau, kad daug kur reikės padirbėti ir panaikinti spragas.

Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:08:30 | Nuoroda
giedrius07 rašė:
siestaa rašė:

VISI taip savimi pasitiki, tokie savimi patenkinti...o as nerami, negaliu daugaiu apie nk db  galvot, nes jauciuosi daug nesamoniu prorasius, daug svarrasty pribraukiau ir pan....geda man....

 tenais priespriesa,atseit ,kad zurnalistika isstumia grozine literatura

 siestaa teisesne, kur čia priešprieša, kad išstumia?

Rašinį rašiau, su Gėtės citata, kur buvo.