Vartotojo Sanosuke pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:10:15 | Nuoroda
giedrius07 rašė:

tada levai parasiau kazka ten

Čia šiaip dabar niekas nežino, aš tik rašau savo nuomonę, o kaip vertinimo instrukcijoj ir man labai įdomu

Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:11:28 | Nuoroda

Man neaiškus buvo tas klausimas, ko autorius ten siekė ta 18 pastraipa?

Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:14:31 | Nuoroda
siestaa rašė:

as tai manau, kad sieke parodyti visuomenes nukulturejima. tik mandriau parasiau:DDD

 Man irgi panašiai atrodė, panašiai ir parašiau, bet klausimas neblogas

Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:51:31 | Nuoroda
Neruse rašė:
Sanosuke rašė:
giedrius07 rašė:
siestaa rašė:

VISI taip savimi pasitiki, tokie savimi patenkinti...o as nerami, negaliu daugaiu apie nk db  galvot, nes jauciuosi daug nesamoniu prorasius, daug svarrasty pribraukiau ir pan....geda man....

 tenais priespriesa,atseit ,kad zurnalistika isstumia grozine literatura

 siestaa teisesne, kur čia priešprieša, kad išstumia?

Rašinį rašiau, su Gėtės citata, kur buvo.

 Aš irgi šitą rašiau. Ir siaubingai parašiau. Apie ką maždaug dėseti temą? kokiais pavyzdžiais rėmei? Kokiu literatūriniu kūriniu?

 Daug kuo buvo galima remtis, aš rėmiausi pagrinde V.Hugo ,,Vargdieniais".O tu?

Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:54:51 | Nuoroda
sejkutea rašė:

as tai remiaus tolstojaus "ana karenina" ir "karas ir taika" ir vietoj tolstojaus parasiau lermontovas ;DDD bles vista tikra, taip sumaisyt tuos autorius, uztat db visa gyvenima juosskirsiu ;) po to dar remiaus tagores citata, j.v.getes citata, homero "odisejas" ir biliuno "kliudziau" . po to dar ten suveliau socialini apie kalinius kazka.

literatūros nemažai ta tema, man sunkesnė pasirodė apie kaukes, nors gal taip ir nebuvo :) tikėkimės, viskas bus gerai.

Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:55:48 | Nuoroda

O kam jūs tų argumentų tiek prigrūdot, juk 3 visiškai pakanka.Mano mokytoja sako: geriau keli bet stiprūs, negu kažkokia košė  ;)

Žinutė parašyta: 2009-05-20 17:03:31 | Nuoroda
sejkutea rašė:
Sanosuke rašė:
sejkutea rašė:

as tai remiaus tolstojaus "ana karenina" ir "karas ir taika" ir vietoj tolstojaus parasiau lermontovas ;DDD bles vista tikra, taip sumaisyt tuos autorius, uztat db visa gyvenima juosskirsiu ;) po to dar remiaus tagores citata, j.v.getes citata, homero "odisejas" ir biliuno "kliudziau" . po to dar ten suveliau socialini apie kalinius kazka.

literatūros nemažai ta tema, man sunkesnė pasirodė apie kaukes, nors gal taip ir nebuvo :) tikėkimės, viskas bus gerai.

 as ne apie kaukes rasiau :DDDDD

 ^A š žinau, kad mes ta pačia tema rašėm, taip sakau, gal su kaukėm buvo sunkesnė mano požiūriu.

O tai ką, gelbėdami žydus, jie blogai darė?

Žinutė parašyta: 2009-05-20 17:08:01 | Nuoroda
aiste18 rašė:

rodos klausimas buvo ar dora prisidengti kauke? taigi viena pastraipa kalbejau apie tai, kad dora, o kitas dvi kad is tiesu nera dora

 Supratau ;)

Žinutė parašyta: 2009-05-20 17:11:48 | Nuoroda

Bet buvo gudrių klausimų ir apie problemą, ir pastraipas siejančias mintis, sakyčiau, toks nelengvas.O klausimų kažkaip mažoka pasirodė...

Žinutė parašyta: 2009-05-20 17:14:54 | Nuoroda
lenocka rašė:
aiste18 rašė:

rodos klausimas buvo ar dora prisidengti kauke? taigi viena pastraipa kalbejau apie tai, kad dora, o kitas dvi kad is tiesu nera dora

 siaip kiek zinau turi atsispindeti tavo nuomone, arba taip arba ne, o ne ir taip ir taip.. bent jau mums taip aiskino..

 Samprotaujamasis rašinys leidžia įvairiai teigti.Tavo pozicija turi būti, bet tu gali pateigti kontrargumentus, vienoj pastraipoj rašyti už, o kitoj prieš.Tarsi diskusija :) Nors aš visur rašiau už, tik kitoj temoj :D

Žinutė parašyta: 2009-05-20 20:35:15 | Nuoroda

Žinoma, kad meninė priemonė ;) Jūs nemąstykit čia tiek ir nespėliokit, vis vien nieko nepakeisit.O kaip yra vertinimo instrukcijose nieks nežino, juolabiau jos irgi kinta, jeigu mokytojai pastibi, kad yra atitikimų.Nepergyvenkit ;) Dažnai juk yra ne vienas teisingas variantas :) ne koks testas čia su ABC :) Gero vakaro.

Žinutė parašyta: 2009-05-23 20:04:38 | Nuoroda

Tai, kad net mėlynu ant balto parašyta: rašyti trumpai, glaustai ir aiškiai.

Man ten panašu į straipsnį.Kiek teko matyti esė, tai jos daug laisvesnės, daug laisviau autorius kalba,  meniškesnė kalba...

Žinutė parašyta: 2009-05-23 20:14:40 | Nuoroda

Tai, kad nec.lt yra paskelbtos datos, kada kokie rezultatai...nueikit ir pasiskaitykit.

Žinutė parašyta: 2009-05-30 21:57:46 | Nuoroda

Viskas gerai šitai sąlygai.

Žinutė parašyta: 2009-06-01 13:29:26 | Nuoroda

10 parašiau 4

o  7 tikrai 8?

Žinutė parašyta: 2009-06-01 13:32:42 | Nuoroda

K07  tikrai kenkia žuvims.Todėl yra eutrofikacija.

K08 kadangi vandeninis tirapalas, yra ir kovalentinis, ir vandenilinis.

Žinutė parašyta: 2009-06-01 13:36:33 | Nuoroda

Aš taip manyčiau :)

Žinutė parašyta: 2009-06-01 13:44:42 | Nuoroda

Su etanolio tai ten buvo arti dviejų litrų, nors aš tiek negavau...

Žinutė parašyta: 2009-06-01 13:51:47 | Nuoroda

aš  pirmo 8,6

antro 4,48

su etanoliu blogai padariau, nepastebėjau  kiek procentų tirpalas

o apskutinį 1,64*10 vienuoliktu.

Žinutė parašyta: 2009-06-01 13:53:36 | Nuoroda

Aha.Gal galit pasakyti, kaip parašėt su tuo atominiu skaičiumi,  kur naudojami sintezei berods?

Ir kodėl negalima mechaniniu būdų šalinti?