Vartotojo Elemhorsteris pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-03-21 23:17:46 | Nuoroda

Taigi, esu geriausiu atveju vidutiniskas mokinys, na bent jau apie balus kalbant. Siais metais baigiu mokykla, taciau nezinau ka noriu veikti toliau, nezinau kur noriu stoti, ka mokytis ir pan. Galu gale, kaip ir sakiau toli grazu nesu geriausias mokinys del ko labai yra neramu, nes manau ,kad man istoti butu labai sunku kazkur. Nors gal ir klystu.. Zadu laikyti lietuviu, istorija, anglu - valst. ir informatikos - mokyklini egzamina. Nezinau kaip bus su anglu, kazkaip maziausiai tikiuosi islaikyti, taip ,kad tuomet tektu perlaikyti mokyklini. Jeigu islaikyciau visus egzaminus nors minimaliai ar butu imanoma kur nors padoriai istoti ? Is tikruju tik dabar pradejau dometis apie visus tuos stojimus. Ar stojant lemia viska tik egzaminu rezultatai ir siaip vidurkiai, ar imanoma ar kaip nors kitaip prasisukt ? Apskritai noreciau suzinoti kas yra svarbu norint istoti? (apie gera mokymasi jau nekalbu) Be to nelaikau matematikos, o be matkes irgi ne kazin kas turbut, taigi, kokios profesijos nereikalauja matkes? Kaip ir sakiau, labiausiai rupi tas klausimas, ar minimaliai islaikius egzaminus (blogiausiu atveju) imanoma kur nors normaliai istoti?

Žinutė parašyta: 2009-03-21 23:40:44 | Nuoroda

Ne, i mentus tikrai nenoriu :)

Žinutė parašyta: 2009-03-22 00:01:15 | Nuoroda

Ar sunku i cia istoti ?

Žinutė parašyta: 2009-03-22 18:38:22 | Nuoroda

O kokiu egzu reikia ? Turbut uzsn.kalbos, lietuviu ir istorijos... Ar imanoma istoti i teise ir valstybes sienos apsauga islaikius minimaliai egzus ?

Žinutė parašyta: 2009-03-23 17:27:19 | Nuoroda

Man yra labai svarbu suzinoti, ar su minimaliai tarkim lietuviu, istorija - valstyubiniais + anglu, informatika - mokykliniais  imanoma istoti kur nors, bet ,kad nebutu visiskas s.... ?

Žinutė parašyta: 2009-03-23 17:28:11 | Nuoroda

Uztenka tik islaikyti ar kaip?

Žinutė parašyta: 2009-03-24 17:58:01 | Nuoroda
Muuuuu rašė:

Stojančiųjų gali sumažėti tuo atžvilgiu, kad vidutiniokai vargu ar taip stačia galva puls į universitetus ir plieks tūkstančius už mokslus. Labiausiai motyvuoti į universitetą stoti gabūs. :)

Šiaip jei nesi vienas iš gabesniųjų - gali bandyti į universitetą, bet vis dėlto, labiau linkėčiau rinktis kolegiją.

 

Na mokytojos tevams pamenu ne karta buvo sakiusios ,kad esu gabus, taciau ne mokslai man gi galvoj budavo, kaip ir daug kam :) O dabar gailiuosi zinoma, siais metais stengiuosi, nors pazymiai tikrai nera super, toli grazu, taciau jauciu ir pats pazanga padares, siek tiek :) Nors del egzu tikrai nerimauju, nes manau ,kad tikrai galiu neislaikyti :/

Kodel sakai jog geriau i universiteta nei i kolegija? Apskritai, kokie kolegijos ir kokie universiteto pliusai ir minusai ? Kiek zinau universitetas yra geriau, taciau jei kas nors paklaustu kodel, turbut nezinociau ka atsakyti :) Tai vat ir idomu tie skirtumai. Idomu ir kuo skiriasi igytas issilavinimas kolegijoje nuo issilavinimo universitete ?

Žinutė parašyta: 2009-03-24 18:31:58 | Nuoroda

Visų pirma nesu nė karto kalbėjęs, nesu net ruošesis ar bandęs. Artėja įskaita ir man jau baisoka darosi, sako jos nepraeiti neįmanoma, bet visgi... Aš pvz. neįsivaizduoju ką ten pripasakot per tas 5 minutes. Visų antra, nesakykit, koks aš asilas,kad nežinau ką kalbėti, kaip ruoštis ar pan. man reikia pagalbos, reikia kažkokios medžiagos, pagal kurią galėčiau ruoštis artėjančiai įskaitai, žinau ,kad reikia skaityti straipsnius apie žiniasklaidą, gal ką nors rekomenduotumėt ? Gal kas nors iš buvusių dvyliktokų turite kažką naudingo, kažkokios medžiagos, kuri padėtų man ruoštis? Apskritai įdomi ir svarbi kiekviena protinga nuomonė šia tema :)

Žinutė parašyta: 2009-03-25 18:03:52 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:

Labas. Parašyk man į bandysiu pagelbėt, atsiųsiu ką pati turiu. Nežadu šia tema kalbėti, o tave matos, kad iš bėdos reik traukti

 Parašiau, bet atsakymo vis dar nesulaukiau :)

Žinutė parašyta: 2009-04-01 20:15:03 | Nuoroda

Ar sunku čia į anglų filologiją įstoti ? Ar išeitų tarkim su mokykliniu?

Žinutė parašyta: 2009-04-09 18:58:26 | Nuoroda

Ar gali prisikabint prie tokio dalyko kaip sirdies uzesys ?

Žinutė parašyta: 2009-04-16 19:30:50 | Nuoroda

Gal galėtumėt kas nors pavardinti specialybes, kurios nereikalauja matematikos tiek stojant tiek mokantis ? Man kilo klausimas... Neturint gero pažymio pvz. lietuvių - į žurnalistiką įstot neįmanoma ? 

Žinutė parašyta: 2009-04-26 00:19:51 | Nuoroda

Net idomu pasidare. Tarkim su mokykliniu anglu egzu galima i anglu filologija bandyti? Ar imanoma?

Žinutė parašyta: 2009-05-14 00:44:12 | Nuoroda

Sveiki,

Labai reikia kuo daugiau naudingos medžiagos apie interpretacijos ar samprotuojamojo rašinio rašymą. Reikia tų visų taisyklių, į ką labiausiai atsižvelgt ir pan. Noriu iš kažko pasimokyti, daugiau pasiruošti egzaminui. Taip ,kad jei kas nors ką nors naudingo turite, būtų gerai ,kad kur nors įmestumėte,kad būtų galima parsisiųsti.

Taip pat būtų gerai gauti kažkokią info. apie teksto suvokimą, kad pagal kažką galėčiau ruoštis.

Žinutė parašyta: 2009-05-14 21:28:16 | Nuoroda

Tai gal kas nors galėtų įmesti kokios nors medžiagos apie stilius, meninės raiškos priemonės ir t.t,, iš kurios būtų galima mokintis ?

Žinutė parašyta: 2009-05-17 14:08:05 | Nuoroda

Gal galit numest kokios medziagos kad butu galima mokytis kaip reikia rasyt interpretacija ar rasini ?

Žinutė parašyta: 2009-05-17 21:48:20 | Nuoroda

Noriu išsiaiškinti kaip reikia rašyti samprotavimo rašinį. Na kaip žinom jis susideda iš 5 pastraipų. Įžanga, 3 dėstymo pastraipos ir pabaiga. Su įžanga ir pabaiga viskas aišku. Bet dėstymas. Ten reikia argumentų. Pvz. vienoje pastraipoje susigalvoju vieną teiginį, tai ,kad tam teiginiui pagrįsti reikia būtinai 3 argumentų ( pvz. Seimas švaisto pinigus, Onutė apvogė Birutę, ir t.t nekreipkit dėmesio belenką surašiau) ar užtenka ir apie vieną kažokį arguementą pakalbėti kiekvieno pastraipoje ? 

Žinutė parašyta: 2009-05-18 21:10:27 | Nuoroda

Ar reikia rasti kompoziciją, stilių, ritmą ? ir pagal ką atskirt ritmą ir kompoziciją ? Aš ten nifigą nesigaudau...

Žinutė parašyta: 2009-05-18 21:12:06 | Nuoroda

Ar reikia rasti kompoziciją, stilių, ritmą ? ir pagal ką atskirt ritmą ir kompoziciją ? Aš ten nifigą nesigaudau...

Žinutė parašyta: 2009-05-21 18:02:49 | Nuoroda

Aš mokyklinį laikau. Gal kas turit kokios medžiagos ir kurios pasimokyti būtų galima? Nes dabar ne tik ,kad nežinau ką ruoštis, bet dar ir neturiu iš ko ruoštis.