Vartotojo pingpong pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-08 21:40:55 | Nuoroda

ash tai is lietuviu 10 gavau, visus balus surinkau

 

o is anglu istraukiau apie sausio 13 d :D

 

pakalbejau, tai visus 30 pointu surinkau :D :D

Žinutė parašyta: 2009-07-23 11:27:02 | Nuoroda

Sveiki, kolegos, kurie įstojot į VU :)

 

Sveikinimai iš Vilniaus nuo būsimos bendrakursės :D :D :*

 

 

Žinutė parašyta: 2009-07-23 11:42:03 | Nuoroda

Aš irgi čia įstojau :D

 

Žinutė parašyta: 2009-07-23 13:27:01 | Nuoroda

ej, gal pažindinkimės po truputį? :)

 

 

Žinutė parašyta: 2009-07-23 13:46:04 | Nuoroda

aš irgi norėčiau sužinoti, bet gal bus iškabinti sąrašai universitetuose?

ai ir tipo, kiekvienas fakas turi savo tel nr, kuriuo galima paskambinti?

Žinutė parašyta: 2009-07-23 13:48:49 | Nuoroda

Gyvenkime draugiškai :)

 

Gal mes vienas kito net gyvenime nesutiksim, tad nesipykit :D

 

koks skirtumas, koks darbas, kiekvienas juk renkasi pagal pomėgius :)

 

nu aišku, būna, kad rekasi iš bėdos :D

 

nu tebūna peace :)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 23:36:18 | Nuoroda

Mano skype:   patejunaite   .

 

Aš dar neturiu to facebook'o :D

 

reiks susikurt, kad nebūčiau atsilikus :D :D

Žinutė parašyta: 2009-07-24 16:41:04 | Nuoroda

blemba :D

 

atrodo, abiturientai kaip ir suauge zmones jau, busimi pirmakursiai :D :D

 

o cia dar lygina, kur elitas, o kur kazkokie tipo nurashyti :)

 

 

Žinutė parašyta: 2009-07-24 17:36:05 | Nuoroda

labukas :)

 

susirask tema, kur parasyta lietuviu filologija vu pirmakursiai, kazkas tokio, tai wa ten musu jau keletas yra :)

prisijunk ir tu, laukiam :)*

Žinutė parašyta: 2009-07-26 18:27:33 | Nuoroda

Labukas! :) ash istojau i lietuviu filologija, taciau galiu parashyt tai, ka girdejau apie fuxu stovykla. Ji vyks rugpjucio 27-29 dienomis, Pailgyje, Svencioniu rajone :)

Na ir kai atsius kvietima i e-maila, tuomet paskubek atrasyti jiems, kad kiti tavo vietos neuzimtu. Va tokios tokeles apie  ta stofke is mano puses :D

Žinutė parašyta: 2009-07-27 18:42:53 | Nuoroda

mano tai pakili nuotaika, taip įdomu ir smalsu, laukiu nesulaukiu, kol sutiksiu visus bendrakursius, o kokia tau nuotaika? :)

Naujas gyvenimo etapas juk :D

Aš tai iš Vilniaus, o tu? :)

 

Žinutė parašyta: 2009-07-28 00:24:37 | Nuoroda

aš tai savo padiktavau, bet neaišku, ar teisingai jį užsirašė.

Kiek aš girdėjau, tai į tą stovyklą pateks ne visi norintys, nes neužtenka kiekvienam vietos. Na, bet pagalvojus, tai kažkaip nesąžininga kitų pirmakursių atžvilgiu, kurie nesusipažins su būsimais kursiokais, ką galės padaryti kiti fuksų stovykloje.

Na bet pagyvensim ir pamatysim :)

kiek i vu stofvkė kainuos, tai nžn, bet žinau, kad i vpu stofkė kainuos 70lt, tad gal ir cia panaši kaina bus :)

 

Žinutė parašyta: 2009-07-28 00:28:35 | Nuoroda

kas i lt filologija?

Žinutė parašyta: 2009-07-28 16:01:38 | Nuoroda

Mano skype :   patejunaite . aš irgi galvoju, kad gal surinks filologus draugėn, juk iš tiesų būtų smagu susipažinti su kitais filologyno studentais :d

Koridoriuj bus daug smagiau vaikščiot, kai pažinosi ne tik savo kursiokus :D

Žinutė parašyta: 2009-07-30 16:17:41 | Nuoroda
editha rašė:

Sveiki ;] įstojau į rusų filologiją ;}} dar norėjau paklaust dėl tos fuxų stofkės, kaip ten kas ;D kur reikėjo tą emailą savo pasakyt? ;D nes aš tai niekam nediktavau, nei ką ;D turbūt man ir kvietimo neatsiųs.. :} O šiaip tai planuoju bendrabuty gyvent, jei atsirastų bendraminčių, mano skype: editjulia1 :}}

 Sveika, Edita  :)  Priduodant dokumentus, šalia yra kabinetas, kuriame vaikšto studentai (tikriausiai iš studentų atstovybės), na ir ten nueini, papasakoja, kaip pasidaryt studento pažymėjimą, duoda lapuką apie fuxų stofkę, kuri vyks rugpjūčio 27-29 dienomis Pailgyje, Švenčionių rajone, dar duoda bukletą apie koncertą, vyksiantį rugsėjo 1d. Vingio parke. Nuveda prie kompo, ten užsirašo tavo vardą, pavardę ir paprašo e-mailą, nes į jį atsiųs pakvietimą į fuxų stofkę ;)   

o tavo atveju net nežinau, ką patarti.. O tai, kai nešei dokumentus, nesimatė besibastančių studentų šalia? 

Žinutė parašyta: 2009-08-01 18:08:25 | Nuoroda
indriga rašė:

As tai stojau ,nes manau, kad idomu bus labai,tik kai kamnors pasakau kur istojau tai sulaukiu tik uzjaucianciu zvilgsniu :)

 mane irgi kai kurie palydi žvilgsniu, pilnu užuojautos. na bet kaip ir sakė panelė prieš tai: mums vis tiek, ką kas sako, svarbiausia, įstoti ten, kur širdis linksta :D

o dėl darbo, tai jau tikrai nebus ko pergyventi, baigus filologiją juk daug galimybių iš tiesų yra :)

 

 

Žinutė parašyta: 2009-08-01 18:09:42 | Nuoroda
Vega~ rašė:

Labas, labas, būsimos kolegės ;) O sveikinasi su jumis tokia Rasa... galbūt teks bendrauti :)

Na, aš įstojau į lietuvių filologiją ir turkų kalbą, bet gal neišvysite manęs iš šio forumo? Juk vieną kitą paskaitėlę galbūt turėsime ir kartu :) Pirmu numeriu rašiau lietuvių - ispanų, konkursinis balas buvo 19.24 bet pasisekė įstoti į turkų. Tikrai PASISEKĖ! Nei kiek nesigailiu savo pasirinkimu. Kaip reaguoja kiti? Patikėkit manim, LABAI įdomiai... kai pasakau, kur įstojau, visi iškart pamiršta, kad tai LIETUVIŲ filologija, ir išpučia akis: "Turkų kalba??? Tai ar man tave sveikint, kad čia įstojai, ar ką? Bet gi čia baisu! Išvažiuosi į Turkiją, pagrobs tave koks juodukas, ir saulės šviesos tu nematysi!" Todėl labai džiaugiuosi tais, kurie supranta, jog ant kupranugarių ten jau nebejodinėja :)) Kas link perspektyvų baigus studijas, tai jau kažkur šiame forume buvau rašiusi visą 'ginamąją kalbą', kurią išsakau visiems, kurie užsipuola sakydami, kad darbo nerasiu. Neatkartosiu čia visko, ką manau, tačiau baigus filologijos studijas atsiveria itin plačios perspektyvos. Ir galų gale - koks man skirtumas, ką sako kiti? Kaip viena panelė sakė: "Užmėtykit mane akmenimis, nes nestoju į perspektyvią teisę ar ekonomiką ir gyvenime nieko nepasieksiu" :)) nerealiai! Jei kam įdomu, mano skype: kemerita.

 tikriausiai, kad susimatysim  juk tam pačiam fakultete, todėl, jei ne paskaitose, tai bent koridoriuj susitikti teks

Žinutė parašyta: 2009-08-04 12:03:28 | Nuoroda

joooo :) meeto reikia  jeee

Žinutė parašyta: 2009-08-04 12:08:49 | Nuoroda

vu laisvos vietos paskelbtos vu.lt tinklalapyje jau vakar

Žinutė parašyta: 2009-08-04 12:10:54 | Nuoroda

ash irgi istojau i vu nemokama:) labai patenkinta, o perstoti tai nenoriu, nes istojau ten, kur ir norejau uhhhu