Vartotojo :)p pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-06 20:34:14 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:

 Taip ir galvojau, kad gali neduoti... Nežinau net kodėl. Gal galite pasiūlyti kur galėčiau įkelti tą failą? Bandžiau ir į studijos.lt įkelti, bet nepavyko. Šiaip galėčiau ir per paštą siųsti, bet labai atsibos laukti, kol įkelia failą.

 Gal pabandyk per www.rapidshare.com :)

Žinutė parašyta: 2009-05-06 20:38:19 | Nuoroda

Nezinau ar buvo si tema,bet gal kas nors studijuoja cia?kaip studiju kokybe?mane konkreciau domintu taikomoji anglu kalba. :)

Žinutė parašyta: 2009-05-06 20:40:06 | Nuoroda

 As irgi noreciau sia specialybe studijuoti,taciau nzn kaip su egzu bus...Kurie istojo,gal galetumete pasakyti koks buvo jusu anglu k. balas?:)

Žinutė parašyta: 2009-05-10 20:35:49 | Nuoroda
moto91 rašė:

Sveiki dar kartelį. Reiktų paslaugėlės :)

Vienoj iš temų skaičiau, kad galima studijuoti Danijoje nemokamai. Taigi sumąsčiau, kad jei dar kasnors žino kokius užsienio universitetus apie kurių studijas yra skaitę ir žino šiokią tokią naudingą informaciją, tai galėtumėt patalpint nuorodas čia su trumpu aprašymu ar pan. Manau daugeliui praverstų, nes ne vienas norėtų bandyti laimę užsienyje :)

 Daugiau apie stojima i Danija gali suzinot per www.kastu.lt ,dar galima stoti per hakes(www.hakes.info)  :)

Žinutė parašyta: 2009-05-12 20:42:52 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
PsicLt rašė:

Apie ieskojima, turejau omeny agentura (nepamenu pavadinimo, gal hakes?), kuri vazinejo po mokyklas ir ragino stot abiturientus butent i Danija :) Na ten tai tikrai koledzai buvo. Tik koledzai. 

 Aaaai, jeigu apie hakes.lt, tai visko gali būti. Man išvis kažkaip nesinori tikėt tokiom organizacijom. Buvo hakes paskui susipyko skilo į hakes ir kastu... žodž, tai reputacijos teigiamos nei vieniems neprideda. Vien dėl to pati stočiau, tvarkyčiausi dok.

 Jo,su tom programom visko buna,vieni l.patenkinti,kitu dokumentai pasirodo nenueje ten kur reikejo...

Žinutė parašyta: 2009-05-13 19:47:38 | Nuoroda
Rurikas rašė:

Truputi padejot isivaizduot padeti  ACIU! Bet va iskilo dar pora tonu klausimu: ar stojant per kastu ar kitas imones jie nesuranda Danijoje nuolatinio dabo pasiulymu?Tai pat ar ne grupemis siuncia zmones i Danija? Be to girdejau kad kastu (gal but kt. panasi svetaine) skelbia kad jie paslaugas teikia nemokamai bet paskui paaiskeja kad reikia moket uz tai jog jie dokumentus sutvarko, anglu testai kainuoja ir pan. O gal dar kuri salis nemokama moksla duoda visiem ES studentam? butu smagu i Prancuzija nuvykt 

 Bijau suklyst,bet jos neparupina darbo,turi pats ji susirast,o del mokejimo tai taip:popieriu sutvrkymas kainuoja,anglu k.testas taip pat ,toefl ir ielts kainos yra nustatytos.O del kitu saliu,ne vien Danija siulo nemokamas studijas.pasiskaicius norimo univero svetaineje buna parasyta del stud kainos,ES sajungos pilieciai traktuojami kaip home students tai jiems mokslas nemokamas :) Jei kur suklydau,pataisykit :)

Žinutė parašyta: 2009-05-18 10:02:45 | Nuoroda

 Gal kas turite Granausko,Saltenio,Skemos,Vaiciulaicio,Juknaites ar Vilimaites interpretaciju pavyzdzius?Jei turite,atsiuskite snd au l.dekinga ;)

Žinutė parašyta: 2009-05-18 17:12:14 | Nuoroda

 Norejau pasiteiraut kaip jus rasote interpretacija? analizuojat atskirais segmentais: tema,vertybes,laikas,ar pvz interpretuojat teksta is eiles,neskaidant? :)

Žinutė parašyta: 2009-05-18 17:27:15 | Nuoroda
ChiolYn rašė:

Priklauso nuo teksto, bet geriau išskaidyti į aiškias dalis ir kiekvienai daliai rasti argumentų, citatų, problemą.

 

 Bet kartais del iskaidymo gaunasi "kose" negali suprasti minties,o analizuojant is eiles irgi galima susimaisyt,metymasisi... 

Žinutė parašyta: 2009-05-18 19:54:50 | Nuoroda
Tokenn rašė:

 O jeigu as istorijos egzo nepasirinkes tai isot visiskai neimanoma?

 Istorijos koeficientas didziausias,taip kad teoriskai neimanoma.

Žinutė parašyta: 2009-05-19 12:06:05 | Nuoroda

 Matet i Rekreacija ir turizma (ku) pakeite egzus,is geo i istorija,dbr tik metinio pazymio geo tereiksBliamba kaip galima taip elgtis..likus keliom savaitem iki egzo,pakeist ju sandara

Žinutė parašyta: 2009-05-21 13:11:08 | Nuoroda
Njateneri rašė:

Aš vis tiek įvardinau, mano manymu tai ne ironija, o slengas, bet paminėjau tą patį marketą :) Ir dar, parašiau, jog čia esė, kadangi 1)M.Martinaitis yra eseistas 2)Per daug svarstymų, subjektyvumo ir meniškumo kaipo tokiam straipsniui 3)Jau pačiame tekste yra kritikuojama žiniasklaida, tad straipsniui pačiam save neigti... nemanau 4)Tekstas paimtas iš rasyk.lt (jei kas matėt), o ten publikiuojami labiau meninio pobūdžio tekstai 5)Teko skaityt jo esė knygos "Laiškai Sabos karalienei" ištraukų - stilius tas pats, tik rašo apie kitką

 Siaip uzskaito jei ir straipsni parasai nes jie lb panasus.

Žinutė parašyta: 2009-05-22 17:35:28 | Nuoroda

 Siaip kiek is lietuviu mokytoju girdejau turetu uzskaityt abu variantus :)

Žinutė parašyta: 2009-05-24 16:27:20 | Nuoroda
Išprotėj rašė:

na bent jau aš asmeniškai tai labiausiai gramatiką ruošiuos, nes ten nusigrybauju dažniausiai :| Šiaip ganėtinai (bent jau man) nebloga svetainė www.englisch-hilfen.de/en/exercises_list /alle_grammar.htm ;

 Saunu,kad nepatingejai ir imetei nuoroda,naudinga svetaine pasipraktikuot

Žinutė parašyta: 2009-05-24 18:18:33 | Nuoroda

 Beje gal kas turit vienoje vietoje priezasties ir tikslo jungtukus?buciau dekinga jei nepatingetumet ir atsiustumet ;)

Žinutė parašyta: 2009-05-26 11:56:30 | Nuoroda

 Mane irgi domintu ar galima ten istot "zaliam" pvz i lietuviu-ispanu filologija,nemokant nei trupucio ispanu,arba lt-italu nemokant italu.? :)

Žinutė parašyta: 2009-05-27 21:22:41 | Nuoroda

 Vat taip ir zlugdo musu svajones ir viltis...

Žinutė parašyta: 2009-05-28 11:18:28 | Nuoroda
gre-tute rašė:

prisidedu prie jūsų nepasitenkino ir pykčių... na, man tai dar nėra didelės bėdos, nes (visa laimė) pasirinkau ir istoriją. tai va, db pasidarė, kad man niekur nežiūrės geografijos egzamino, tai net neverta laikyt... irgi smagumas didelis, du metus savarankiškai mokiaus, vargau, valandas prieš konkursus ir atsiskaitymus skaitydavau ir dėl nieko..... na, gerai bent tiek, kad vienu egzu mažiau, kartu su visai po istorijos galėsiu švęst.

 

 

Man beveik taip pat kaip ir tau-istorija pasirinkta,geo-iskalta,skaityta belekiek,o dbr i egza praktiskai galiu net neit..Bet tiek to,pasirinkau(beto tik mokyklinis) tai ir laikysiu..

Žinutė parašyta: 2009-05-28 13:54:59 | Nuoroda
rosso rašė:

 Na kaip, pasiruose egzui? Po "tokios" matekos yra vilciu tiketis lengvesnio nei pernai 

 Na lengvesnio nei pernai noretusi,bet nemanau,kad duos kas :) o del pasiruosimo,ziurim kartojames ka galim :)

Žinutė parašyta: 2009-05-28 13:57:10 | Nuoroda
daisygirls rašė:

juk galit bandyti stoti i vu...

 Na as konkreciai noriu i turizmo sfera lyst,o vu man siuo atveju netinka :)