Vartotojo Tadas12 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-07 21:29:09 | Nuoroda

Aš taipogi kalbėsiu šia tema :) tikiuosi, kad bus kas nors apie politines aktualijas, gal įdės kažką apie prezidento rinkimus... Daug gerų straipsnių apie politiką yra politika.lt ir bernardinai.lt portaluose, gal pravers ir jums ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-06 16:51:02 | Nuoroda

su Tūkstantmečiu nemanau, kad bus... ir su LDK nebus, nes tai olimpiados tema, būtų nesąžininga nedalyvavusių joje atžvilgiu... logiškai mąstant daugiausia reikia žinoti apie Atėnus ir Romą (kažkas tikrai turėtų būti nes pernai nebuvo), taip pat Napoleono epochą (retai kada to neduoda o pernai nebuvo), be abejo reikia puikiai viską žinoti apie Naujausiuosius laikus juk tai 40% egzamino... o iš Lietuvos manau gali būti ATR (ypač privilegijos ir žlugimas), gal bus koks Tautinis atgimimas seniai berods nebuvo, partizanus gal bus... sunku pasakyti...

Žinutė parašyta: 2009-06-11 17:37:59 | Nuoroda

nesuprantu kuo tas testas sunkus, antrieji šaltiniai iš IXI a. sunkūs, o testas normalus, viskas buvo vadovėliuose (turiu omenyje naujausius "Istorija"), kitus galėjo išmąstyt, o dėl JAV Konstitucijos duodu 90 % kad A teisingas, nes savivalda yra federacinėse vakstybėse, netgi Lietuvoje savivaldybėse yra miestų tarybos... tai vat... jei JAV Konstitucija manęs nepaveda, tada teste klaidų nepadariau :)

Žinutė parašyta: 2009-06-11 17:53:23 | Nuoroda

8 klasės vadovėlis (leidykla KRONTA): "Valstijose buvo savi įstatymų leidžiamieji susirinkimai" (250 psl)

Žinutė parašyta: 2009-06-12 00:20:08 | Nuoroda

o ką toji jūsų peticija pakeis? Egzamino perlaikyti niekas neleis ir tai būtų neteisinga gerai parašiusiųjų atžvilgiu.. Šaltiniai nebuvo sudėtingi, testas sudėtingesnis, bet juk niekur nėra pasakyta, kad jūs turit žinoti tik tai kas būtiniausia.. Egzminas buvo normalus, jei keli aukštai šokę, bet žemai kritę abiturientai negali susitaikyti, tai yra nesąžininga... tikiuosi NEC atsižvelgs ir į kitas nuomones.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:10:46 | Nuoroda

kaip manot, ar turiu šansų įstoti į nemokamą, jei mano balai yra: istorija 100, lietuvių 89, anglų 84 ir matematika 9 b lygiu? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:26:28 | Nuoroda

o į mokamus bandyt nenori? 

Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:33:22 | Nuoroda

19.66 socialiniai mokslai - politika...

Žinutė parašyta: 2009-06-30 22:12:19 | Nuoroda

19,66 :)

Žinutė parašyta: 2009-07-03 20:19:17 | Nuoroda
zyzzza rašė:

sveiki, galit pagelbet, kazkaip lb pergyvenu, ar istosiu su 17.92 i Vf i teise Vu , ar i ekonomika su 18.38 ?  

 na į teisę su tokiu balu tikrai neįstosi...

Žinutė parašyta: 2009-07-03 22:30:22 | Nuoroda
Smilga ilga rašė:

Labi. Stai buvau jau tvirtai apsisprendus stoti i VU TSPMI, ir mintyse netgi suktelejau "Op!" nepersokus balos, tik pries kelias minutes TSPMI tinklapyje aptikau kazkoki keista skelbima, jog norintiems patekti i valstybes finansuojamas vietas reikia siusti motyvuotus prasymus rugpjucio 20-25 dienomis. Gal kas nors zinot ir galit paaiskint: ar tai taikoma kokioms nors kitoms zmoniu grupems (pvz. norintiems patekti is nefinansuojamos vietos i finansuojama), ar tai reiskia, jog siemet i sio instituto valstybes finansuojamas studijas bendraja tvarka, pagal konkursini bala, patekti nebeimanoma?

 ten yra skirta jau studijuojantiems pirmakursiams, juk tu dar neturi akademinių skolų :) kaip aš suprantu šis skelbimas skirtas 08/09 m.m. I kurso studentams..

Žinutė parašyta: 2009-07-05 15:59:42 | Nuoroda

Parašiau teisę VU vf antru numeriu :) mano balas 19,66

Žinutė parašyta: 2009-07-05 16:19:06 | Nuoroda
EzoTao rašė:

Faktas, kad tikrai ne visi, prisirašę VU teisę vf yra su aukštais balais... :)

 Be abejo, be to daug kas rašė ir gale, taip pat yra daug kurie rašė pirmu ar antru nr tik norėdami pabandyt, bet realiai suvokdami, kad šansų nėra :)

Žinutė parašyta: 2009-07-05 16:36:23 | Nuoroda
fante rašė:

VU teisė NL vf
MRU teisė NL vf
VDU teisė NL vf
MRU teisė ir valdymas NL vf
VU politika vf
VDU politika vf
 

labai tikiuos, kad į kurį nors iš trijų pirmų pakliūsiu

 pagal egzaminų rezultatus į pirmą pakliūsi ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-05 18:37:17 | Nuoroda
EzoTao rašė:
Partizan rašė:
EzoTao rašė:
Partizan rašė:
EzoTao rašė:
k@r@mele rašė:
DonVytautas rašė:
k@r@mele rašė:
EzoTao rašė:
DonVytautas rašė:

Beje, ka galit apie VDU teise papasakot?

 Jei ji būtų Vilniuj, tikrai rašyčiau į kokią trečią vietą. Girdėjau (gal ir klaidingai), kad ten ir mokymo sistema moderni, ir dėstytojai jauni, ir praktinių užduočių daug. Žodžiu, pliusas VDU TF :)

 o kuo tau kaunas prastas, a ? :P

 Butent del to i Vilniu ir nevaziuoju, kad Kaune gyvenu, manau jis Vilniuj taip pat.

 nea, anketoje parasyta: Raseiniai :p

 Būtent, Raseiniai. Todėl ir gyvensiu barake :)

 Kazi kokia ten tvarka, naujokus su naujokais, teisininkus su teisininkais? Jei taip, tai ieskom trecio gyventojo ir metames visi gyvent   Aisku cia dar daug klaustuku, bet pasvajot galima.. I keliavieti bandysi prasytis dvivieti ar trivieti?

 Kiek žinau, ten neskirsto pagal kursus ar studijas. Sumėto ir viskas. Bet... Turėk 200 Lt kišenėj - sukalbėsi viską! :D Šiaip norėčiau dviviečio, nes mane ir taip užknis tas barakas - kol kas taip galvoju :) Aišku, būtų gerai jį išvis gaut. O tau kaip reikalai? Iš kur esi? Kokio ieškai?

 As tureciau gaut baraka, nes esu is Panevezio, tevas dabar nedirba... Pasvajot tai galima apie dvivieti, bet bjaurybe 100 Lt brangesnis, turbut teks megautis trivieciu. Jei kaimynai ramus tai butu idealu trivietis. Noreciau su teisininkais gyvent, nes jie ramesni, turi ka veikt, o as ir pats visokiu nesamoniu nemegstu, man ramybes reikia, tvarkos :( O to barake tikriausiai nebus :(

 Tai davai ieškom trečio, nes aš irgi nepernešu, kai nori ilsėtis, o aplinkui visi duodas - man ir mokytis reikės, ir išsimiegot, o teisininkai (arba politikai) man rimčiausi atrodo :))

 

 chebra, siūlaus į kompaniją :D :D :D

Žinutė parašyta: 2009-07-05 18:48:22 | Nuoroda
Partizan rašė:
Tadas12 rašė:

  chebra, siūlaus į kompaniją :D :D :D

 Is tavo balu nepanasu, kad pasieksi antra prasyma :D Bet jei pasieksi, tai prasom :) Ka i pirma irasei? Beje rukot kas is jusu?

 politiką VU įrašiau :) nerūkau, o tu?

Žinutė parašyta: 2009-07-05 19:47:20 | Nuoroda
saras* rašė:

 Pernai VU teisę nemokamai studino 357, o mokamam 244 studentai.

 iš kur tokie skaičiai? lamabpo.lt/ apie priėmimą 2008 m. pateikti gerokai mažesni skaičiai, net mažesni negu priimama šiemet, arba aš ne taip suprantu...

Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:38:26 | Nuoroda

mes visi čia pergyvenam, kad mūsų balai yra maži ir t.t. bet kol kas tik vienas kitas apsireiškė, kurio KB didesnis už 20.. tai taip gaunas, kad visi protingiausi arba stoja ne į VU teisę, arba yra protingi tyleniai :D realiau, kad pasitvirtina pirmasis variantas ir tada mes visi įstojam į VU :D ot būtų pasaka :D

Žinutė parašyta: 2009-07-06 16:11:40 | Nuoroda

ten kitaip skaičiuoja ta skaičiuoklė, dėl to ir balas gerokai per didelis :)

Žinutė parašyta: 2009-07-06 19:57:18 | Nuoroda
Mr. 3ko rašė:

Dilema. Turiu tris variantus. Istorija, politikos mokslai, viešasis administravimas. Pagal balus (metiniai pažymiai: IST 9, MAT 7), greičiausiai tik į realią VF vietą istorjoje pretenduoju (kalba eina apie VDU)? Istorija yra tai, prie ko širdis dabar labiausiai linksta, tačiau jokiu būdu ne prie pedagoginio darbo. Kokia jūsų nuomonė apie istoriją kaip pradinį kelią į šiuos aukščiau išvardintus dalykus? Labiausiai politikos mokslai. Kokių dar dalykų galima mokytis po istorijos (nepasinaudojus ištęstinių studijų galimybe)?

 rinkis pagal tai ko labiausiai nori. Juk neįstojęs pagal pirmą prioritetą gal įstosi pagal antrą... o kad ir ką mokytumeisi, jei turėsi noro ir galimybių prasimuši su bet kokios srities diplomu.