Vartotojo skiper pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-08 17:27:46 | Nuoroda

siek tiek ne i tema, bet noriu paklaust: norint koreguoti prasyma, tuos 30lt reikia pervest i ta pacia saskaita kur pervedziau sojamaja studiju imoka?? 

Žinutė parašyta: 2009-07-08 20:51:04 | Nuoroda

pirmu nr. parasiau MRU teise ir valdymas vf...KB 19,18. tikuosi pavyks istot... 

Žinutė parašyta: 2009-07-08 20:58:34 | Nuoroda

tuos 30lt reikia sumoket i ta pacia saskaita, i kuria sumokejau stojamaja studiju imoka?

Žinutė parašyta: 2009-07-09 09:14:58 | Nuoroda
Mytukas rašė:

Sveiki.

Jei prasymas uzpildytas internetu, tai registruojant dokumentus reikalingas ir imokos kvitas.. Is kur man ta kvita gaut, jei pildziau internetu ir pervedziau pinigus elektronine bankininkyste? Eit i banka?!

 israsa atsispausdink ir to uzteks. man uzteko, kai pildziau prasyma aukstojoj mokykloj.

Žinutė parašyta: 2009-07-10 13:47:16 | Nuoroda

as irgi VK reklamos vadyba vf irasiau, nors matkes tik mokyklini laikiau...bet ji pas mane paskutinej - 16 vietoj irasyta 

Žinutė parašyta: 2009-07-10 13:54:28 | Nuoroda

rasiau istorija 6nr. VU vf su kb 19,38...nors praktiskai ji yra 4 vietoj, nes i 3 ir 4 nr. istot man praktiskai nera sansu 

Žinutė parašyta: 2009-07-22 12:31:40 | Nuoroda

atsikeliau puse 11val ir visa laika kalu fule kompu, kad neprailgtu laukimas ir kuo maziau nerimaciau laukdamas db tik prisijungiau prie lamos galvodamas, kad gal anksciau paskelbs, bet...deja taigi - back to the game 

Žinutė parašyta: 2009-07-22 13:19:48 | Nuoroda

nz kodel, bet kai tik uzejau cia, tai iskart jaudintis pradejau...jauciu sirdis iki 15val neistems 

Žinutė parašyta: 2009-07-22 13:25:22 | Nuoroda

kalbant apie rukyma, tj per beveik 19 metu esu surukes kokia viena cigarete...dalimis, jei suprantate ka turiu omeny labai neskanu jos yra man, negaliu pakest skonio burnoj net ir po vieno uzsitraukimo. o kaip del nervu nuraminimo, tj nz

Žinutė parašyta: 2009-07-22 13:30:02 | Nuoroda
Muuuu rašė:
skiper rašė:

kalbant apie rukyma, tj per beveik 19 metu esu surukes kokia viena cigarete...dalimis, jei suprantate ka turiu omeny labai neskanu jos yra man, negaliu pakest skonio burnoj net ir po vieno uzsitraukimo. o kaip del nervu nuraminimo, tj nz

 O tai kam tu išvis tada rūkai, jeigu tau tai net nepatinka? :)

 tj as nerukau, bet per tiek metu buvo tiek daug siulymu parukyt(dauguma ju buvo labai ikiriu), kad itraukt viena duma buvo vienintele iseitis bet esme kad tokiu itraukimu buvo labai mazai,  ir 90% ju - siais metais

Žinutė parašyta: 2009-07-22 13:42:54 | Nuoroda
Muuuu rašė:
skiper rašė:

 tj as nerukau, bet per tiek metu buvo tiek daug siulymu parukyt(dauguma ju buvo labai ikiriu), kad itraukt viena duma buvo vienintele iseitis bet esme kad tokiu itraukimu buvo labai mazai,  ir 90% ju - siais metais

 Tai čia vadinasi amžinas bandytojas esi ? :D kaskart vis bandai parūkyti. Linkiu  nesurūkyt nė vienos pilnos cigaretės :))

 vis tiek iki galo nesupratau mano pasakymo apie ta viena cigarete norejau pasakyt, kad is visu mano cigaretes uztraukimu, per visa gyvenima, susidetu kazkur tik viena ciagarete nenorejau pasakyt kad pastoviai rukau cigaretes, bet nei vienos iki galo taip ir nesurukau p.s. gerai zmones sako, kad susirinkom cia ne apie rukyma pasiklabet...ypac kai is manes toks rukorius

Žinutė parašyta: 2009-07-23 10:56:54 | Nuoroda

sveiki kolegos pakliuvau i vf. super jausmas skype: nerteee

Žinutė parašyta: 2009-07-23 11:03:07 | Nuoroda

tiksliai nz, bet girdejau, kad norint gauti bendrika reikia pristatyt pazyma apie seimos sudeti, pajamas, gyv. vietos deklaracija....bet butu idomu paciam suzinoti ka tiksliai reikia pristatyt norint gauti bendrika, nes mruni.lt puslapyj neaiskiai parasyta... 

Žinutė parašyta: 2009-07-23 11:55:50 | Nuoroda

gal ir kvailas klausimas, bet ar as galiu atestato kopija patvirtint pas bet koki notara, ar mane jau paciam univere turetu nukreipt pas kazkoki, tam tikra, notara? 

Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:45:33 | Nuoroda
Golden lady rašė:

pas bet koki

 aisku. dekuj

Žinutė parašyta: 2009-07-23 14:54:44 | Nuoroda

ir vel as su savo klausimais biski nesusigaudau: ar tikrai yra butina pas notara darytis atestato nuorasa ir ji atiduot i univera? ar gal galima originala atestato univerui palikt? buciau dekingas jei apsviestumet mane