Vartotojo tiktyla pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-10 09:58:49 | Nuoroda

Jau seniai seniai svajoju apie socialinio darbo specialybę, bet nežinia kaip išlaikysiu egzaminus. Jei pavyks gerai tuomet bandysiu i MRU arba VU.Gal kas žinot ar MRU ar VU didesni stojimo balai reiklaingi, kur lengviau įstoti, gal kas iš patirties galėtų pasakyti? :) Na o antroje vietoje rašysiu socialinę pedagogiką į VPU. :) kažin ar ir šiais metais daug kas rinksis socialinius mokslus :)

Žinutė parašyta: 2009-04-10 13:42:51 | Nuoroda

sveiki,

aš jau seniai svajoju apie socialinio darbo studijas, galbūt MRU, bet daugiau vilčių , kad įstosiu dedu į į VPU socialinę pedagogiką. :);)

Žinutė parašyta: 2009-04-14 15:28:29 | Nuoroda

sveiki ir sveikos, aš kalbėti šia tema eisiu lygiai 12 turbūt ir aš čia nuo ryto sėdėsiu.:) lauksiu kol kas pasidalins info. sėkmės visiems :)

Žinutė parašyta: 2009-04-14 19:07:06 | Nuoroda

na aš įžangą turiu ,kurią pradėsiu nuo Jono Pauliaus antrojo minties ,,iš visos žmonijos veiklos sričių menas yra artimiausias tam kas būdinga vien Dievui- kūrimui iš nieko. '' tada tesiu mintimi, kad menas yra viskas aplink mus jis yra nepriklausomas ir neįpareigoja. dar mintį pasakysiu, kad meno istorija yra žmonių istorija. nes menininkas per savo kūrinį bendrauja su pasauliu, o meno kūrinys mums pasakoja apie autoriaus vidinį pasaulį. na tada dėstymas pagal potemę, bet turiu tris mintis, kurias tikrai įkišiu ;) :). Net nežianu ką čia besiruošus, labai laukiu potemių. nusirašiau Lunaria tavo nr, jei čia nerasiu potemių tau parašysiu gal žinosi, nes aš kalbėt tik 12 eisiu. :)

Žinutė parašyta: 2009-04-14 19:21:09 | Nuoroda

taip, žinoma jei tik rasiu čia ar kitam kokiam forume būtinai parašysiu, visvien jau sėsiu prie kompo nuo 9. atrodo greičiau sužinosiu bus ramiau .:)

Žinutė parašyta: 2009-04-14 19:49:53 | Nuoroda

sypsenele69- ziniasklaidai yra kita tema ;) sekmes :)

Žinutė parašyta: 2009-04-14 20:32:41 | Nuoroda

chem, markiziene, o gal galėtum atsiųsti tai ką turi pasirašiusi į skype  mikenai.r 

nes man toks pat jausmas. lyg ir baiminuosi lyg ir nelabai lyg ir turiu info lyg ir per mažai atrodo :D

Žinutė parašyta: 2009-04-14 20:35:37 | Nuoroda

merginos ,sakė atsius man potemes 9 h. tada butinai cia ikelsiu:) nes kaip sakiau aš pati tik 12 eisiu tad būsiu namie laisvai parašysiu. nesinervinkim ir taip sakant- ramybės :)

Žinutė parašyta: 2009-04-14 20:47:22 | Nuoroda

,,yra vienintelė tikra paguoda- menas'' (G.Sand devyniolikto amžiaus prancūzų rašytoja)

,,tikras menas aplenkia laiką'' (R.san Pocis)

,,besiklausydama bethoveno likimo simfonijos pamirštu skausmą'' (liet. rašytoja MPečkauskaitė) (tinka potemei menas gydo)

,,Žmogus savo kūrybiniais sugebėjimais yra panašiausias į Dievą'' (filosofas A. Jakštas- Dambrauskas)

,, Akmuo taip pat neturi sielos, bet aš ją įkvepiu'' (A. Avyžiaus- knygoje ,,chameleono spalvos'' tai pasakė skulptorius)

,,šiuolaikinis'' menas - daryti tai kas tau patinka. (Jurgis Mačiūnas-fluxus sekėjas Lietuvoje)

Niekuomet žmogus nėra toks gražus-koks jis būna kurdamas (Vydūnas)

,,tikiu, kad menas yra Dievo balsas'' (kompozitorius V.Konstantinovas)

Žinutė parašyta: 2009-04-14 20:50:25 | Nuoroda

aš taip pat nmervinuos, bet siūlau įsijunkti muziką kurią megstat truputėlį nusiraminsit. aš dabar su foje, jurga ir smilgeviciute relaxuoju ;)

Žinutė parašyta: 2009-04-14 21:22:52 | Nuoroda
liga1991 rašė:

gal turi relaxines tokios muzikos?:)

 aš manau tai priklauso nuo to ką tu mėgsti klausytis. įsijunk tai kas tau artimiausia širdžiai, tuomet ir padės atsipalaiduoti.

Žinutė parašyta: 2009-04-14 22:20:31 | Nuoroda
liga1991 rašė:

jei kas turit letu lt dainu meskit i  emaila o ketvirtadienio potemes butu gerai kad i tel parasytumet :) kas laikot rasykit ir ;)

 rašiau tau du laiškus prikabinus muzikos, bet turi pakartoti savo pašta,nes man atėjo laiškas ,kad nėra tokio pašto kokį tu parašei ;) :)gal per skype patogiau ,jei turi parašyk

 

Žinutė parašyta: 2009-04-15 09:35:26 | Nuoroda

aciu aciu labai :)

Žinutė parašyta: 2009-04-15 17:06:39 | Nuoroda

smagu, 10gavau :) kalbejau poteme menas-geriausis saviraiskos budas.

Žinutė parašyta: 2009-04-15 17:08:35 | Nuoroda
basasiela rašė:

kas nors gavot mažiau nei devynis,nes jau pasinervavau,kad pati 8 gavau,susimoviau.

bent devynių norėjau.

 pas mus pagrindinis pazymys buvo 8 :) maziau negirdejau.

Žinutė parašyta: 2009-04-18 11:54:32 | Nuoroda

taip ir man būtų ydomu su kokiais balais galima įstoti. Labai noriu įstoti į šią specialybę tik baiminuos, kad egzaminai kojos nepakištų, visgi laimės dalykas. :)

Žinutė parašyta: 2009-04-21 18:25:11 | Nuoroda

mielieji, stai cia

www.snekam.lt/viewtopic.php?t=3829&;postdays=0&postorder=asc&start=60

rytoj zadama,kad bus patalpintos potemes nuo puses9 iki 9. na, manes nenuvyle nei siandien ryte ,nei per lietuviu iskaita. potemes ir temos buvo patalpintos tikrai anksti :)

sekmes kas ryt laikot. as siandien kalbejau islaikiau tikrai ,bet rezultatai rytoj. monologas liux apie mobilius tel. o dialogas gavosi snipstas,bet bendras tikiuosi bus neblogas balas ;)

Žinutė parašyta: 2009-04-22 14:50:01 | Nuoroda

o aš labai džiaugiuosi devintuku.:) ;)

Žinutė parašyta: 2009-05-19 19:55:47 | Nuoroda

mokykliniame egzamine galima rasyti literaturini rasini. Mokytoja kazka mineje . ;)

Žinutė parašyta: 2009-05-20 18:00:49 | Nuoroda

aš rašiau ,,Fausto'' citatos rašinį. Rėmiausi fausto romano duota citata (Dievo žodžiais), antra duota citata, Senojo Testamento Jobo knyga, Jono Pauliaus antrojo citatą įmečiau ir H.K. Anderseno citata, manau, kad pilnai užteko.:) Parašiau apie 460 žodžių. Na, o su suvokimu, daug prasčiau, man buvo tikrai sunku ir net nenumanau kaip jame sekės. :)