Vartotojo IÅ¡protÄ—j pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-09 21:20:49 | Nuoroda
_saulluze_ rašÄ—:

mums tai mokytoja pasake isgyt tokias knygutes mazas jos daug nekainuoja knygynuose yra ten dvi dalys ir dar ten tokia,tai is ju zubrint taip akivaidziai pasake ismint ten tiems mnologams apie nato europos sajunga apie viska ;]]]gal kam reikia galiu i el pasta atsiusti,ei norit tik parasykit..nes cia jau puse isiunciau atsiskanavus..;]]tu knyguciu autore Sigute grigaliuniene  jei gerai prisimenu...

 BÅ«Äiau labai dÄ—kinga, jei ir man prasiųstum :>

Žinutė parašyta: 2009-04-15 15:33:56 | Nuoroda

Velnias velnias, aš ryt 9,40 val kalbu :s Jau dabar stresas ima viršÅ³...  

Žinutė parašyta: 2009-04-17 09:48:08 | Nuoroda

Mesopotamijos kokios gal galÄ—tų bÅ«ti, bent aš taip manau O_o 

Žinutė parašyta: 2009-04-19 20:30:24 | Nuoroda

ŽiÅ«riu blÅ«sta Äia visi ;D Ramiai, žmonÄ—s, gyvenimas nesibaigia ties anglų k. įskaita :) Ko per 12 metų neišmokot, per porÄ… dienų tikrai nepasiruošit :) Ten gi visos temos iš bendro išprusimo... :> 

Žinutė parašyta: 2009-04-20 16:31:11 | Nuoroda

Gendakis-->   o mes jau ramÅ«s, ane? ;D Aš ryt 9.00 Val kalbu. KÄ… žinau, tÄ… pasakysiu, nesu kvaila (bent man taip atrodo). 
 

Hm, o dÄ—l tų potemių, kurios Äia spÄ—jat bus (tÅ«kstantmetis, Vilnius-KultÅ«ros sostinÄ—(berods pernai šitas jau buvo), rinkimai)-visi to paties tikÄ—jos ir lietuvių įskaitoj: "Oooi, šitie tikrai jau bus, tikrai apie juos reikÄ—s kalbÄ—t". Buvo? Berods ne ;D Nekurkit gandų ir negÄ…sdinkit žmonių :s Aišku, nesakau, kad šitų potemių negali bÅ«t-reikia domÄ—tis šitais dalykais :) Na, žodžiu šnekÄ—jau ir nusišnekÄ—jau. Nusiraminkit žmonÄ—s, nÄ—ra baisi ta anglų ;) Juk jau iš lietuvių įskaitos pastebÄ—jot. O anglų vertint turÄ—tų atlaidžiau-visgi užsienio kalba, ne gimtoji ;)

Žinutė parašyta: 2009-04-20 16:33:55 | Nuoroda

Na, jei visi gavÄ™ 10ukus bÅ«tų taip džiÅ«gavÄ™, bÅ«tų paskelbta masinÄ— psichozÄ— :s  (aš ir 10 gavau, ir kÄ… jÅ«s man ;D )

Žinutė parašyta: 2009-04-20 16:35:09 | Nuoroda

O aš noriu arba į VGTU KÅ«rybines Industrijas arba VU leidybÄ…  

Žinutė parašyta: 2009-04-20 20:36:20 | Nuoroda

Na, aš eisiu pirma (tik neaišku kada prie pc paskiau prieisiu). Tik nereikia pamiršt, kad šansų ištraukt tokiÄ… paÄiÄ… temÄ… kaip bus mano, yra 1/8 berods  

Žinutė parašyta: 2009-04-21 08:04:58 | Nuoroda

Rupūže, bijau, varau 9.00  

Žinutė parašyta: 2009-04-21 16:03:35 | Nuoroda
SaulÄ—grąža rašÄ—:
Ishprotejus rašÄ—:

O aš noriu arba į VGTU KÅ«rybines Industrijas arba VU leidybÄ…  

 Gal gali papasakoti plaÄiau, kodÄ—l tave domina kÅ«rybinÄ—s industrijos ir leidyba? Apie kÅ«rybines industrijas mÄ…stau pastaruoju metu ir aš, bet tiksliai nesuprantu šios programos. KÄ… norÄ—tum dirbti baigusi jas?

O taip pat papasakok apie leidybÄ….

 KÅ«rybinÄ—s industrijos pakankamai nauja specialybÄ—, o pasirinkau todÄ—l, kad mÄ—gstų kÅ«rybinį darbÄ… ir šiaip manau nenuobodžios paskaitos turÄ—tų but, gana daug informatikos, be to susijÄ™ su media, reklama (kas mane labiausiai domina), tv, radija ir šiaip panašaus tipo dalykÄ—liais   O leidyba... kažkas panašaus ten, tik gal labiau orientuota į leidybÄ…/reklamÄ… ar kažkas pan  na, žodžiu mane traukia vien dÄ—l kÅ«rybiškumo ir nenuobodžių paskaitų (kiek žiÅ«rÄ—jau studijuojamus dalykus, visai įdomiai pasirodÄ—)

Žinutė parašyta: 2009-04-21 19:49:17 | Nuoroda

Na, aš info turiu tik B lygiu, nes irgi programavimo nekertu ;D Bet šiaip kiek nagrinÄ—jaus, neradau niekur paminÄ—ta, kad programavimo bus. Ir šiaip, tie, kurie jau studijuoja ten, daug kas stojo/įstojo tik su mokykliniu info egzu.. :) (Dabar kiek maÄiau nebereikia jau egzo, užtenka info metinio)

Žinutė parašyta: 2009-04-21 19:51:23 | Nuoroda

Na, mes tai abu mokÄ—mÄ—s rašyt, tik mokytoja velniškai patarinÄ—ja jamt geriau interpretacijÄ…, tipo lengviau, nes nagrinÄ—t pagal struktÅ«rÄ… nustatytÄ… reikia... ;D
KÄ… aš žn, žiÅ«rÄ—siu vietoj, kokios rašinio temos bus bei tekstai duoti interpretacijoms... :s 

Žinutė parašyta: 2009-04-21 19:55:22 | Nuoroda

Na, dÄ—l manÄ™s galit bÅ«t ramÅ«s-aš į medicinÄ… nestosiu ;D Palieku jums laisvÄ… vietÄ… ;D 

Žinutė parašyta: 2009-04-21 19:58:26 | Nuoroda

Mane irgi ten traukia  Kiek skaitinÄ—jau ne bÅ«simų studentų, o studentų forume, tai gana neblogai apie šitÄ… specialybÄ™ atsiliepÄ—, laaabai daug informatikos moko.
(aš ir nesuprantu kokio velnio istorkÄ™ kaip pagrindinį įmetÄ—, aš jau info egzÄ… buvau pasiÄ—mus laikyt (ne esmÄ—, kad tik mokyklinį :D )   ) 

Žinutė parašyta: 2009-04-21 19:59:56 | Nuoroda

Eyy, na ko dabar taip pesimistiškai!  Ä®stosi įstosi. Ir aš įstosiu ten  Na o apie filologijÄ… ir aš kažkada tokių minÄių turÄ—jau, tik pagalvojau , kad gan siaura specialybÄ—... 

Žinutė parašyta: 2009-04-22 07:59:05 | Nuoroda

Ot nueisi ir iš oro pašnekÄ—si, bent jau vakar tikrai lengvos temos buvo   

Žinutė parašyta: 2009-04-22 08:01:07 | Nuoroda

Aš irgi "už" gramatikÄ…  Belekaip ji man gerai sekdavosi  

Žinutė parašyta: 2009-04-22 08:45:53 | Nuoroda
FoNaS rašÄ—:

Aha is oro :D net nesuprasiu temos pavadinimo sako is oro nu jus juokdariai esat...

 Nu juk ten viskas duota apie kÄ… šnekÄ—t...  Visos įvestys, jau tiksliau (tiksliau bÅ«tų nebent visa parašyta kalba) bÅ«ti turbÅ«t negali... 

Žinutė parašyta: 2009-04-22 21:23:58 | Nuoroda

NÄ—r už kÄ…, visada pasiruošus padÄ—t

Tai kaip žmonÄ—s išleistuves planuojat atžymÄ—t? (manau šitas irgi priklauso "Abiturientiškam gyvenimui" :D

Žinutė parašyta: 2009-04-23 22:03:36 | Nuoroda

Na, bent jau aš tai pirmiau rašysiu leidybÄ… ir kÅ«rybines industrijas  Paskiau tik filologijÄ…...