Vartotojo doviliuke pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-21 20:52:33 | Nuoroda

pj butu tikrai labai saunu jeigu is ryto idetumet kas nors temas :( lb bijau rytdienos, kalbu  10.00h :(

Žinutė parašyta: 2009-06-03 21:15:45 | Nuoroda

ei zmones, gal zinot ar tikrai nevertinami tie darbai kuriuose paarasai savo varda bei pavarde ? na siandien per anglu egzamina rasymo darbe kur reikejo rasyti laiska, parasiau savo varda bei pavarde. gal kam teko susidurti su tokia problema ? prasau, padekit :(

Žinutė parašyta: 2009-06-03 21:21:10 | Nuoroda

ei zmones, gal zinot ar tikrai nevertinami tie darbai kuriuose paarasai savo varda bei pavarde ? na siandien per anglu egzamina rasymo darbe kur reikejo rasyti laiska, parasiau savo varda bei pavarde. gal kam teko susidurti su tokia problema ? prasau, padekit :( is anxto dekoju !
 

Žinutė parašyta: 2009-06-03 21:24:33 | Nuoroda

na tiesiog is ipratimo tai parasiau :(

Žinutė parašyta: 2009-06-03 21:32:44 | Nuoroda

na taip buvo valstybinis. o kazin ar galesiu perlaikyt, kaip manot ? negali taip but, jog visu mano egzaminu nevertins ? :(

Žinutė parašyta: 2009-06-03 21:37:12 | Nuoroda

o kaip manai ar leis perlaikyt ? beto negali visu mano egzaminu anuliuot ? ;(

Žinutė parašyta: 2009-06-03 21:39:58 | Nuoroda

na bent gerai, kad kitiems egzaminams tai nepakenks :( na tokia ziopla buvau, is jaudulio net nepagalvojau kad tai begalo svarbu :( paarsiau nec laiska, taciau jie neiko gero neatrase, na kad svarstis ir teik :(

Žinutė parašyta: 2009-06-03 21:41:16 | Nuoroda

na bent tiek tad butu gerai :(

Žinutė parašyta: 2009-06-03 21:43:12 | Nuoroda

dekui labai . na jeigu ir pasvarstis tai nemanau, kad mano naudai, na kad ten as viena is tukstanciu tokia ziopla tai jiems dzin ;(

Žinutė parašyta: 2009-06-03 21:44:51 | Nuoroda

na manau is nec pasigailejimo tikrai nesulauxiu :(

Žinutė parašyta: 2009-06-03 22:09:52 | Nuoroda

na bandysiu. bet manau rezultatas aiskuus :(

Žinutė parašyta: 2009-06-03 22:43:43 | Nuoroda
donatus rašė:
andromache rašė:
donatus rašė:
doviliuke rašė:

o kaip manai ar leis perlaikyt ? beto negali visu mano egzaminu anuliuot ? ;(

 Manau, kad leis (mokyklinį), nes šis skaitysis kaip neišlaikytas. kitų neanuliuos, tik anglų.

 donatus kur cia radote tokia informacija? net jei tai butu oficialu as drisciau manyt,kad butu pasigaileta.Tikrai absurdiska.

 Štai info iš nesinervink.lt:

Ar gali būti anuliuotas egzaminas, jei jame klaidingai per klaidą įrašyti laikančiojo vardas ir pavardė ar kiti identifikaciniai duomenys?
Taip. Pagal Brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos 109 punktą ,,Kandidatų dalyko brandos egzamino darbai gali būti nevertinami juose radus necenzūrinių užrašų, piešinių, kitų užrašų ar ženklų, leidžiančių identifikuoti asmenį."
 

na taip zinau jog gali buti anuluotas, bet kaip parase is egzaminu centro tai sake jog bus atsizvelgta i parsyma taciau pazadet kad viskas bus gerai negali :(

 

Žinutė parašyta: 2009-06-03 22:45:24 | Nuoroda
situu rašė:

Bent jau lietuviu egzamino neanuliuoja jei yra pavarde. Tiesiog siuncia auksciausiai vertinimo komisijai. Nemanau, kad su anglu kitaip.

 o tikrai zinai kad leituviu egzamino neanuliouju? nu tikiuosi kad taip bus ir su anglu :( gal visdelto supras, na zinoma sita viltis yra labai mazyte :(

Žinutė parašyta: 2009-06-03 22:51:49 | Nuoroda

na jo zinau, kad negalima kazkokiu savo rekvizitu rasyt...

bet manau turetu buti suteikta kazkokia galimybe, kaip ir nec rase tai tipo i mano parsyma bus atsizvelgta, bet kad viskas ok bus prizadeti negali. tai taip ir leidzia iskart suprast kad be sansu :( girdejau jog lt egzo neanuliuoja, siuncia vyr komisijai, bet neaisku kaip su anglu :(

Žinutė parašyta: 2009-06-03 22:55:05 | Nuoroda

ei tai cia puse abiturientu bus anuliuoti, jeigu jau taip viskas grieztai. manau tai neteisinga :(

Žinutė parašyta: 2009-06-03 23:00:31 | Nuoroda

kazkox kosmaras :( vieni 100% istikine jog anuliuos, kiti dar mano jog bus atsizvelgta ir gali siust vyr komisijai vertinimoo :( o kaip istikrujuu ? galbut kazkas yra susidure su tuo ir patyre patys ? ar nera tokiu zioplu kaip as :(

Žinutė parašyta: 2009-06-03 23:04:56 | Nuoroda
situu rašė:
doviliuke rašė:
situu rašė:

Bent jau lietuviu egzamino neanuliuoja jei yra pavarde. Tiesiog siuncia auksciausiai vertinimo komisijai. Nemanau, kad su anglu kitaip.

 o tikrai zinai kad leituviu egzamino neanuliouju? nu tikiuosi kad taip bus ir su anglu :( gal visdelto supras, na zinoma sita viltis yra labai mazyte :(

 

mum taip sake lietuviu mokytoja, kuri vaziuoja taisyt darbu.

 

manau nedaug yra mokytoju, kurie ramia sazine gadintu abiturientui gyvenima :) nors kai i akis lenda uzrasas "Pasirasyti nereikia", tai vardas ir pavarde tikrai atrodo pakankamai naglai :D na jo sutinku su tavim :( na tikiuosi kad visa reikiama info ryt gausiu is nec, ar yra bent maza galimybe jog bus ivertintas.

oj manau siandien ju tikrai daug tokiu yra, o as viena is daugelio tai jiems dzin kad neislaikysiu:( na bet ryt tikiuosi kkokios info daugiau suzinot is nec:(

Žinutė parašyta: 2009-06-03 23:08:22 | Nuoroda

na viska, tik ne tokia info ;/

Žinutė parašyta: 2009-06-04 09:26:45 | Nuoroda

oj tikiuosi ir su mano darbu taip atsistiks :(

Žinutė parašyta: 2009-07-07 17:36:47 | Nuoroda

kaip manote, ar verta stoti i teise neakivaizdines studijas? gal kas galvojate apie tai ? kiek ziurejau zurnale "kur stoti 2009" tai 2008m visai su zemu balu istojo:/