Vartotojo Džerika* pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-15 20:26:57 | Nuoroda

Kokie jūs juokingi. :D Tai žinoma, kad tas pažymys rašosi ir yra svarbus tiems, kurie siekia baigti mokyklą aukščiausiais balais, t,y su raudonu atestatu. :]]

Žinutė parašyta: 2009-04-15 21:45:28 | Nuoroda
silviska rašė:
Džerika* rašė:

Kokie jūs juokingi. :D Tai žinoma, kad tas pažymys rašosi ir yra svarbus tiems, kurie siekia baigti mokyklą aukščiausiais balais, t,y su raudonu atestatu. :]]

tik ziurek kad pati neprajuokintum nebaigusi sulios su raudonu atestatu :D

 Kad ir kaip pabaigsiu, visu pirma darysiu tai dėl savęs, tikrai ne dėl to, kad kažką prajuokint norėčiau. ;]

Žinutė parašyta: 2009-04-15 22:05:13 | Nuoroda
silviska rašė:
Džerika* rašė:
silviska rašė:
Džerika* rašė:

Kokie jūs juokingi. :D Tai žinoma, kad tas pažymys rašosi ir yra svarbus tiems, kurie siekia baigti mokyklą aukščiausiais balais, t,y su raudonu atestatu. :]]

tik ziurek kad pati neprajuokintum nebaigusi sulios su raudonu atestatu :D

 Kad ir kaip pabaigsiu, visu pirma darysiu tai dėl savęs, tikrai ne dėl to, kad kažką prajuokint norėčiau. ;]

bet tu JAU prajuokinai su savo beviltisku komentaru. FORUMAS TAM IR YRA, KAD PASIKONSULTUOS,O TU CIA BLEMBA VADINI VISUS JUOKINGAIS

 Rimtai?!! O aš maniau, kad forumuose kaip tik reikia stumt vieniem ant kitų ;DD

 

Aukey. Raminuos. Prašau šitos žinutės nebecituoti ir nekomentuoti. Ačiū.

 

Žinutė parašyta: 2009-04-16 08:11:43 | Nuoroda

Labas rytas!!

Vakar mokytoja sakė, kad potemes mokyklose atplėšia 8.30. Taigi! Kas turi kokių pažystamų, ne lietuvių kalbos mokytojų mokykloj, paprašykit pagalbos pas jas ir žinoma nepamirškit pasidalint ta pagalba su visais :]]]

Žinutė parašyta: 2009-07-22 17:01:52 | Nuoroda

Didžiausi sveikinimai visiems įstojusiems į kūrybines!!! :)))

Kiekvieną kartą pasiskaitinėjus šitą forumą žiauriai susinervindavau, nes jūsų kai kurių komentarai taip jau pesimistiškai nuteikdavo. Na jeigu žmonės turėdami 19.3 ir didesnius KB dvejojo ar įstos į vf, tai ką man reikėjo galvot turint 18.10, eit į kampą apsiverkt iš kart :D tai vat per jus tokius stresuotojus, buvau jau seniausiai palaidojus visas viltis čia studijuoti, bet įvyko stebuklas ir aš įstojau!!! :)) aišku į mokamą vietą, but anyway esu žiauriai patenkinta.

Ai bet dar tuo pačiu ir dėkoju jums už mano vilčių laidotuves, nes kai jos prisikelia iš numirusių labai labai gera viduj pasidaro :D žodžiu sveikinu, džiaugiuos ir jėėėė! :)))

Ir dar iš kart tuo pačiu noriu paklausti gal kas žino kiek čia grupių bus? Galbūt visi būsim vienoj? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 17:43:33 | Nuoroda

VGTU kūrybinės industrijos M (party)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 23:06:54 | Nuoroda

Ei! Kur jūs visi prapuolę? Nejaugi čia nieks neįstojo iš buvusių aktyvistų? :D arba neee, blem taigi jūs švenčiat visi šiandien, ne taip kaip kai kurie dieną prieš atšvenčia dar nežinodami kur įstojo ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-24 19:13:09 | Nuoroda

Labas.

Aš planuoju paskolą imti, bet per pirmą semestrą tai kaip suprantu teks apseit be jos, nes jau įforminant priėmimą reikia turėti kvitą patvirtinantį apmokėjimą už pirmą semestrą, o kviečiamųjų gauti paskolas sąrašai bus paskelbti tik rugpjūčio 20d., tai taip išeina, kad pirmą įmoką reikia susimokėti patiems. Ir šiaip mane jau siutas ima, kiek mažai informacijos yra apie tas paskolas, gali būti, kad aš čia kažką ne taip supratus esu, tai jei kas išmano daugiau, padėkit susigaudyt. :)