Vartotojo Exley92 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-20 10:30:15 | Nuoroda

Sveiki, mieli dešimtokai Aš irgi solidarizuojuosi su Saulytea ir labai prašau, jei kas turit informacijos šia tema - nepagailekit pasidalinti Busiu labai dekikinga. Mano el. pastas: .

 

Žinutė parašyta: 2010-02-06 17:50:25 | Nuoroda

 Sveiki :)

 Gal kas žinote ir galėtumėte suteikti informacijos, kaip užsiregistruoti į moksleivių dieną  vdu, kuri vyks kovo 27 dieną?

Žinutė parašyta: 2010-11-16 16:00:08 | Nuoroda

 Pagaliau atsirado žmonių, kurie prisiminė jau mokinių tarpe nykstančią vokiečių kalbą :) .. Aš ruošiuosi laikyti :) 

Žinutė parašyta: 2010-11-17 21:35:31 | Nuoroda

 Na, kol kas mokausi tiek, kiek reikia pamokoms, bet vis pamąstau apie korepetitoriaus pagalbą.. O tu? Kaip šiaip sekasi vokiečių? Gal žadi sieti ateitį su šia kalba?

Žinutė parašyta: 2010-11-18 22:24:58 | Nuoroda

 Aš taip pat turėjau daug vokiečių kalbos mokytojų (keitėsi net 6 kartus), tačiau nuo 9 klasės dėsto nuostabi mokytoja, puikiai išmananti savo dalyką ir jau "atkalusi" mokymo sistemą. Mes dabar kartojam šalutinius sakinius (Kausalsatz, Finalsatz, Konzessivsatz usw). O iš kokio vadovėlio jūs mokotės? Mes tai iš Norkaitienės su Vokietijos vėliava :)).. Vis pasvarstau apie vokiečių filologiją vdu :) o ką jūs mokotės? Ar daug skiriate laiko kalbėjimui?

 

Žinutė parašyta: 2010-11-19 19:54:32 | Nuoroda

 Kaune gyvenu ;)

Žinutė parašyta: 2010-11-23 19:30:16 | Nuoroda

 Sveiki. Norėčiau pasiteirauti, ar tikrai šiais metais nesusidarė Vokiečių filologijos grupė (jau pažengusių) ?  Ir gal žinote, kiek mažiausiai turi būti norinčių studijuoti, kad susidarytų grupė?

Žinutė parašyta: 2010-11-30 11:15:48 | Nuoroda

 Jeigu aš stoju į vokiečių filologiją, bet ji aišku nesusiformuoja ir esu prijungiama prie anglų -  vokiečių, o anglų kalbos mano žinios tikrai neprilygsta pirmakalbiams (su kuriais studijuočiau) tai niekas nepaisytų to, kad anglų ne pirma mano kalba ir nesuteiktų galimybės mokytis anglų nuo pagrindų, ar ne?

Žinutė parašyta: 2011-01-06 19:22:13 | Nuoroda

 Vandene, gal gali atskleisti paslaptį, kokia tai knyga? (kur  žodžiai pagal temas) ;)

Žinutė parašyta: 2011-05-01 17:49:47 | Nuoroda

 Labai laukiu atsakymo iš VDU štai tokiu įdomiu (o iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, gal kiek ir kvailoku klausimu) - mano pirmoji užsienio kalba - vokiečių, o anglų turiu tik minimalius pagrindus.. šiaip mokausi labai gerai ir planuoju stoti į teisę, bet mane neramina ta anglų kalba, nes girdėjau, jog nuo antro kurso daug paskaitų vyksta angliškai. Tad norėčiau sužinoti, kaip teisės studijose viskas vyksta su anglų kalba ir, ar jau nuo pirmo kurso ji labai reikalinga, nes aš per pirmą kursą ją tikrai išmokčiau. Iš anksto didelis ačiū už atsakymą.

Žinutė parašyta: 2011-05-09 12:12:37 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
Exley92 rašė:

 Labai laukiu atsakymo iš VDU štai tokiu įdomiu (o iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, gal kiek ir kvailoku klausimu) - mano pirmoji užsienio kalba - vokiečių, o anglų turiu tik minimalius pagrindus.. šiaip mokausi labai gerai ir planuoju stoti į teisę, bet mane neramina ta anglų kalba, nes girdėjau, jog nuo antro kurso daug paskaitų vyksta angliškai. Tad norėčiau sužinoti, kaip teisės studijose viskas vyksta su anglų kalba ir, ar jau nuo pirmo kurso ji labai reikalinga, nes aš per pirmą kursą ją tikrai išmokčiau. Iš anksto didelis ačiū už atsakymą.

 Sveiki, na teisės studijose, paskaits anglų kalba nėra privalomos, ir jos prasideda 5 semestre (3 kurse), taigi jei anglų kalbos pas jus tik pagrindai, jums 2 metus teks intensyviau šią kalbą mokytis ir jei manysite, kad sugebėsite mokytis teisės dalykus anglų kalba tuomet jūs juos galėsite rinktis.

Tai jeigu gerai supratau, teisės paskaitos anglų kalba nėra privalomos? Vietoj jų turbūt galėsiu rinktis kažkokius kitus dalykus, ar ne? :)

 

Žinutė parašyta: 2011-06-04 13:39:48 | Nuoroda

 O gal galėtumėte apšviesti mane ir plačiau papasakoti apie informatikos testą VDU? Iš ko jis susideda? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-08 13:28:03 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
Exley92 rašė:

 O gal galėtumėte apšviesti mane ir plačiau papasakoti apie informatikos testą VDU? Iš ko jis susideda? :)

 Sveiki, na testą sudaro elementarūs dalykai apie kompiuterį, apie darbą su programomis exel, word, power point. Pvz. Vienas iš klausimųs koks word dokumento trumpinys? Atsakymas doc.

Na iš tiesų nesunkus tas testukas :)

 Ačiū už atsakymą :)

Ir dar turiu vieną klausimėlį, su kuriuo aš susidurčiau dar tik tolimoje ateityje, bet vis dėlto smalsu.. tad ar ginant teisės magistro darbą galima pasirinkti, kuria kalba - anglų ar lietuvių kalbėsi, ar reikia abejomis kalbomis kalbėti per gynimą?

Žinutė parašyta: 2011-06-08 14:57:42 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
Exley92 rašė:
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
Exley92 rašė:

 O gal galėtumėte apšviesti mane ir plačiau papasakoti apie informatikos testą VDU? Iš ko jis susideda? :)

 Sveiki, na testą sudaro elementarūs dalykai apie kompiuterį, apie darbą su programomis exel, word, power point. Pvz. Vienas iš klausimųs koks word dokumento trumpinys? Atsakymas doc.

Na iš tiesų nesunkus tas testukas :)

 Ačiū už atsakymą :)

Ir dar turiu vieną klausimėlį, su kuriuo aš susidurčiau dar tik tolimoje ateityje, bet vis dėlto smalsu.. tad ar ginant teisės magistro darbą galima pasirinkti, kuria kalba - anglų ar lietuvių kalbėsi, ar reikia abejomis kalbomis kalbėti per gynimą?

 Taip galima pasirinkti kuria kalba norėsite rašyti baigiamąjį darbą, tačiau gintis dažniausiai reikia lietuvių kalba, nebent komisijoje būna dėstytojų anglaalbių tuomet galite gintis ir anglų kalba. Šiaip darbas rašomas viena pasirinkta kalba.

Pradžiuginote :)

Žinutė parašyta: 2011-06-10 10:15:28 | Nuoroda
amelie rašė:

na, ką. nei guosiuos, nei džiaugsiuos, greičiausiai. Gavau 63. :) Neblogai, tačiau šiek tiek bijau, kad stojamasis balas sumažės dėl to. Ką gi, belieka tikėtis, kad sublizgėsiu kituose egzaminuose :D

 Jau yra rezultatai?.. Net virpuliukai per kūną nubėgo.. skubu į mokyklą :) tegul kituose egzaminuose 6 virsta 9 ;)))))

Žinutė parašyta: 2011-06-10 14:37:10 | Nuoroda
amelie rašė:
Exley92 rašė:
amelie rašė:

na, ką. nei guosiuos, nei džiaugsiuos, greičiausiai. Gavau 63. :) Neblogai, tačiau šiek tiek bijau, kad stojamasis balas sumažės dėl to. Ką gi, belieka tikėtis, kad sublizgėsiu kituose egzaminuose :D

 Jau yra rezultatai?.. Net virpuliukai per kūną nubėgo.. skubu į mokyklą :) tegul kituose egzaminuose 6 virsta 9 ;)))))

 Ačiū. :> Norėčiau ir aš, kasd tai būtų :D Bet, kaip vienas draugas sakė, "ne į filologiją stoji, įvarei daugiau nei 50 ir bus gana". Noriu tikėti jo žodžiais :D

 Svarbiausia daugiau nei 50, nes kitaip būtų prarasta galimybė gauti atestatą su pagyrimu.. na nebent turi 8 metiniuose :)

Žinutė parašyta: 2011-06-20 14:25:09 | Nuoroda

 O gal kažkas planuoja savo ateitį sieti su vokiečių kalba ir ketina stoti į VDU Vokiečių kalbą ir kultūrą ar VU Kauno humanitarinį fakultetą Audiovizualinio vertimo vokiečių kalba studijų programą? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-20 14:32:54 | Nuoroda

 Sveiki ;)? Gal galėtumėte šiek tiek plačiau papasakoti apie tuos 4 anglų kalbos lygius? Kokie atsiskaitymai būna? Ar aš galėčiau rašyti prašymą, kad mane priimtų į pirmą lygį, nes pirma užsienio kalba vokiečių..? Beje, ar atsiranda dar šiais laikais studentų, papuolančių į pirmą lygį ir kaip į juos žiūri dėstytojai, nešnairuoja?

Ir dar klausimėlis dėl gretutinių studijų.. Jei aš įstoju į teisę, pasiimu gretutines studijas ir su teisės studijų pabaiga nebaigiu gretutinių studijų, na tarkim lieka dar metai, tai gretutinės studijos nuplaukia, ar aš einu tik į gretutinių studijų paskaitas?

Ačiū :)

Žinutė parašyta: 2011-06-20 14:56:22 | Nuoroda
_studente__ rašė:
Exley92 rašė:

 Sveiki ;)? Gal galėtumėte šiek tiek plačiau papasakoti apie tuos 4 anglų kalbos lygius? Kokie atsiskaitymai būna? Ar aš galėčiau rašyti prašymą, kad mane priimtų į pirmą lygį, nes pirma užsienio kalba vokiečių..? Beje, ar atsiranda dar šiais laikais studentų, papuolančių į pirmą lygį ir kaip į juos žiūri dėstytojai, nešnairuoja?
 

 Na, gal kaip studentė atsakysiu.

Visuose lygiuose atsiskaitymų forma panaši  - skiriama 20% už kolį, yra trys atsiskaitymai žodžiu, kurių vertė po 10%, du namų darbai verti po 10% ir 30% vertės egzaminas. Pirmuose lygiuose kai kurie dėstytojai leidžia pasirinkti kuria iš duotų kalbėjimo temų nori, trečiam ruošiesi 4 kalbėjimus, o ketvirtame lygyje ruošiesi 6 kalbėjimus po 300 žodžių. Dar yra vienas kalbėjimas apie skaitytą oxford bookworms knygutę. Šiaip nėra taip sudėtinga kaip atrodo, niekas nereikalaus, kad kalbėtum laisvai lyg gimtąja kalba.

Studentų, patenkančių į pirmą lygį, tikrai atsiranda, nes ne visi mokėsi anglų kalbą mokykloje, o kad dėl to koks nors dėstytojas šnairuotų, būtų neįtikima, juk nieko čia baisaus.

 Ačiū už atsakymą :) O gramatika lieka nepamiršta, jos mokomasi?  Ir dar toks kvailas klausimėlis - kalbama su dėstytoju ar prieš visą auditoriją? 

Žinutė parašyta: 2011-07-05 12:56:06 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
Efka1 rašė:

Sveiki. Norėjau paklausti, koks praeitų metų praeinamasis balas į vf teises  studijas VDU? Be to, girdėjau, kad VDU daug paskaitų teisės studentai klauso angliškai. Gal kas galtumėt plačiau apie tai parašyti?

 Sveiki, na pernai paskutinis žmogutis per papildomą priėmimą į teisę dar įstojo su balu 17,16, balas išties aukštas.  Taip tiesa, kad VDU dalis studijų vyksta anglų kalba, kadangi studentai pas mus mokosi ne tik Lietuvišką teisę bet ir tarptautinę, kurios paskaitas dėsto lektoriai iš įvairių pasaulio šalių. Išklausiusiems paskaitų ciklą išduodamas Mičigano universiteto sertifikatas :) Taigi tai dar vienas pliusiukas šalia gaunamo teisės diplomo.

 Bet, kiek skaičiau ir domėjausi, šį Mičigano universiteto sertifikatą gali gauti to pageidaujantys studentai, čia jokios prievartos nėra? Ar privalomai visi iki vieno teisės studentai turi lankyti tas paskaitas?