Vartotojo Madmuazel pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-11 17:35:47 | Nuoroda
chemikas:) rašė:

bankuchenas manes nepriima draugauti  :DD

  melas :)

Žinutė parašyta: 2009-08-11 17:36:57 | Nuoroda
Simocka rašė:

tai norint dalyvauti ir jusu stovykloje fuxai2 reikia uzsiregistruoti skyp'u? :) ar jau daug zmoniu surinkote?;]

 10 jau yra, manau :)

Žinutė parašyta: 2009-08-12 01:07:07 | Nuoroda
fraggile rašė:

Ei, sveiki! as irgi noriu i ta uzsimiegojusiu stovykla..Pati kaip koks barsukas po gerybiu rinkimo ziemai islindau, o ziuriu, jau viskas -praziopsojau..;-D tai kaip cia kas? istojau i turizma ir rekreacija, bet organizavimu nelabai noreciau apsiimt(jei dar nesuorganizavot), nes klp nepazistu..;-P Siaip padet galiu..galit kreiptis skype'u: waiwulia9. ir siaip, gal zinot, kas ten vyksta rugsejo 1 d?;->

 parašyk man į skype - bankuchenas91 ;)

Žinutė parašyta: 2009-08-14 12:25:16 | Nuoroda

O, kaip smagu, kad teks sudalyvaut :) Aš tai nieko negavau dar.. Nežinau, liūdėt ar ne :)

Žinutė parašyta: 2009-08-17 23:53:09 | Nuoroda

Dar laukiu Jūsų - bankuchenas91 ;)

Žinutė parašyta: 2009-08-22 11:18:48 | Nuoroda

Nu jo. Rugsėjis įpusės, o dar be pažymėjimų būsime. Vakar atidaviau prašymą "SWEDBANK"'e Kauno Akropolyje. Ir man pasakė, kad aš turėsiu grįžti pasiimti jo į tą pačią vietą. Va čia man atrodo žiauriausia :)

Žinutė parašyta: 2009-09-05 19:31:22 | Nuoroda

Ei, gal kas gyvenat Malūnininkų barake ir neturi vakarais ką veikt? :D

Žinutė parašyta: 2009-09-19 10:10:58 | Nuoroda
@ddicted rašė:
Madmuazel rašė:

Ei, gal kas gyvenat Malūnininkų barake ir neturi vakarais ką veikt? :D

 Draugų ieškai? ;D

Šiaip, jo :D

Žinutė parašyta: 2010-01-24 17:29:38 | Nuoroda

Man labai patinka :)

Žinutė parašyta: 2010-07-05 19:46:37 | Nuoroda

Kalbos mokėti nereikia :)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 11:50:06 | Nuoroda

Ne, aš studijuoju lietuvių filologiją ir režisūrą. Net nežinau ar sunku,  jeigu mokaisi, stengiesi, tai viskas ir pavyksta. Švedų, suomių kalbos, turbūt, nėra pačios lengviausios, bet juk tame ir egzotika ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 12:02:35 | Nuoroda

Mano laikais (praeitais metais :D) buvo įskaičiuotas metinis rusų kalbos pažymys. Grupiokei, kuri neturėjo rusų kalbos 11-12 klasėj įskaičiavo nulį. Kas čia šiais metais pasikeitė? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 17:11:21 | Nuoroda

Na, iš Malūnininkų barako dar nė vieno negyvo neišvežė. Turbūt. :D

Žinutė parašyta: 2011-08-15 14:12:51 | Nuoroda

Aš gyvenu Malūnininkų bendrabutyje.

Pirmame kurse mane atkėlė pas psichologijos magistrantę (čia tinka tai temai "Noriu gyventi su draugėm ar fuksėm"), bet dėl to spintoj neverkiau ir Jums patariu, nes tokiu atveju greičiau prisitaikai prie realybės :D

Lovos nebuvo, tad vyrukai atnešė tokį lovos RĖMĄ ir ant jo uždėjom čiužinį. Labai didelio komforto neturėjau, bet užtat alaus butelius po čiužiniu dėt buvo superinė vietelė.

Rūsyje yra penki "pagal europinius standartus" sutvarkyti dušai. Teoriškai. Praktiškai veikia gal kokie trys. Na, tikriausiai rugsėjį veiks visi penki, bet paskui ir dušų galvos nuimamos, ir žarnos nutraukiamos ir spynos išlupamos... Dar nesupratau, kodėl suaugę žmonės taip daro, bet turiu prielaidą, kad kažką savo kambariuos konstruoja.

Jokių pedofilų ar ekshibicionistų prie dušo neteko susitikt :)

Ten pat rūsyje yra skalbimo mašinos ir džiovykla. Susimoki banke tris litukus, atneši budėtojai ir eini skalbt. Tada ateini, išdžiaustai rūbus ir po kelių valandų pasiimi. Nereik liūdėt, jei nerandat kokio rūbo - pasiimat panašų kabantį ir laimingi išeinat :D

Virtuvės neįspūdingos. Vienam aukštui tenka dvi - vienam gale ir kitam gale. Virtuvėje viena viryklė, kriauklė ir stalas. Tad kulinarinius šou ten drąsiai galima organizuot :) Aplinka, žinoma, nėra "skani", beeet laikui bėgant nebematai.

Kas dar?:) Grįžimas namo vėlų vakarą? Priklauso nuo budėtojo. Grįžti, durys užrakintos, beldi, skambini visais varpais - atrakina :) Būna kuriozų, kad sako "neįleisiu iki šešių ryto" ir panašiai. Bet tada nutaisai mielo katinuko veidelį, prisispaudi nosim prie durų ir žvelgi budėtojai į širdį. Likimo valiai paliktų ir sušalusių nebuvo, aaarba aš praleidau ką nors ;D

Ko dar nepaminėjau, kas svarbu?

Žinutė parašyta: 2011-08-15 14:46:59 | Nuoroda

Kambarių būklė įvairi. Yra ir labai prastų ir ne tokių prastų :D Bet čia jau reikia įjungt fantazijas, vaizduotes ir pačiam kambarį pasidaryt jaukų - pertapetuot, perdažyt, tigro kailio kilimus išsiklot visur ir panašiai :)

Bloke yra dvivietis ir trivietis kambariai. Sako, kad pirmakursius dažniausiai įkelia į triviečius, bet tai nebūtinai tiesa. Mane įkėlė į dvivietį, o aš nei Grybauskaitės giminaitė kokia, nei ką. Kur laisva vietelė, ten ir įkelia:)

Kokios tos "nekokios" nuomonės, papasakok :)

Žinutė parašyta: 2011-08-15 14:49:43 | Nuoroda

Tiesa, dėl vietos apsisukimui kambaryje :D Trivietis didesnis, ten net trims asmenims gyvenant vietos dar daug lieka. Nebent daaaug spintelių, kiekvieno asmeninis šaldytuvas, dar ten fortepijonas koks ir panašiai. Tada gal ne :) Bet aš dvivietyje šokius pasidarau laisvai, tai, mano nuomone, vietos pakanka :)

Žinutė parašyta: 2011-08-15 15:28:41 | Nuoroda

Kiekvieno mėnesio pradžioje hole būna pakabinta kaina prieš tai buvusio mėnesio. Tai rugsėjį nieko, o spalį pakabina, kiek už rugsėjį reikia mokėti ir taip toliau.  Priklausomai nuo to, kiek visko prinaudojai plius 12lt nuomos mokestis. Žiemą būna daugiausiai, gerai nemenu, bet yra buvę virš 150lt, rudenį 50-70lt...

Koks studentas, jei ne bendrabuty... :)

Žinutė parašyta: 2011-08-15 15:30:46 | Nuoroda

Nemokėti gali iki tol, kol Tavo vardą pakabina skelbimų lentoje sąraše ;D Čia jeigu dėmesį mėgsti, tai gali palaukt porą mėnesiukų ;D O jei rimtai, tai kai gali ir susimoki.


Žinutė parašyta: 2011-08-15 15:54:22 | Nuoroda

Į sveikatėlę, gal susitiksim kada ;D

Žinutė parašyta: 2011-08-15 23:18:01 | Nuoroda
Gabiiii. rašė:

 Sveiki, kreipiuosi i visus, gal esat girdeje kaip ten bendrabuciuose su kysiais reikalai? jei duotum atsirastu laisva vietele? o gal atsakingi zmones barakuose uz priemima nesukalbami zmones? :D

 Ar situacija tokia, kad Tu negavai bendrabučio ir dabar norėtum gauti vietą jame už kyšį? :)