Vartotojo ***** pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-18 23:05:47 | Nuoroda
*Campari* rašė:

normaliai to laiko dave, nereikia sedet issiziojus. reikia mintis reiksti greitai ir parasyt kuo kokybiskesni darba per maza laika. as ir pati rasini jei leistu rasyciau 6 val, bet tenka susitaikyti, juk visiems vienodos salygos. o ir labai gerai, kad musa balus del zodziu virsijimo ar pan, tie gudruoliai, kurie neskaiciavo, ~5min sutaupe ir daugiau laiko turejo rasymui, tai tegu ir neverkia, reikejo pasilikt laiko ir tam, kodel jis raso iki paskutines minutes ir turi but i tai neatsizvelgta kai as skubu skaiciuot zodzius? zodziu :)

 O čia pilnai su tavim sutinku.

Žinutė parašyta: 2009-06-19 23:35:42 | Nuoroda
EzoTao rašė:

Paskaitau tokių žinučių ir pradedu abejot, ar pevešiu aš tą teisę VU, jei pasisektų įstot ;/

 Čia biški klausimas ne į temą :D o tu gal kartais sesę turi? :D

Žinutė parašyta: 2009-06-19 23:38:14 | Nuoroda

Ale daug čia jūsų apie tą teisę svajojančių  Ir ko taip visus ten traukia... Ir pažiūrėjau į politikos mokslus daug kas nusiteikę rašyt. Jaučiu man teks rinktis VU TVM .....

Žinutė parašyta: 2009-06-19 23:43:25 | Nuoroda
EnIGma;) rašė:

as anglu visada geriausiai is visu dalyku mokejau ir gerai lb sekes.. o per egza suklupau, maxximum uz viska gausiu 80 tasku, bet tiek tikrai neus, nes nespejus 1skaityma visiskai speliojau , tai jei gausiu 70% bus nuostabu tiesiog, bet manau gausiu virs 50%, nuvilsiu mokytoja , kuri tikrai tikejos daugiau , ir save.bet ka padarysi. juk kazkas turi laimet, o kazkas pralaimet.konkurencija  toks dalykas. tik gaila lb, kad klausimas ir skaitymas pas mane geri, tikrinaus, lb minimaliai klaidu, ir rasiniai manau bus normaliai. tik su skaitymu nekas, bet tik del laiko stokos, nes  nespejau ju kokybiskai atlikti, viska man jie sugadins.bet jau nieko nepakeisi

 Juk žinojai kiek laiko turėsi, tad reikia mokėti jį planuoti..

Žinutė parašyta: 2009-06-20 13:04:40 | Nuoroda

Studijų planai jau patvirtinti, taip kad šiemet stojantys nesvajokit, kad 5 metus pasimokę MRU gausit magistrą. Šiaip kiek teko kalbėti su MRU teisės studentais, dėstytojais, neteko girdėti daug blogų atsiliepimų. Studijuoti lengviau, ne tiek daug reikalauja, be to mačiau išmeta (tuo tarpu VU iš ~200 įstojusių diplomus gauna daugiausia 20, pažįstamas studijuoja, tai penktam kurse iš jų grupės belikę ~25 studentai...)
 

Žinutė parašyta: 2009-06-20 13:05:36 | Nuoroda

Tik i MRU viešąjį administravimą niekam nepatarčiau..

Žinutė parašyta: 2009-06-20 13:34:31 | Nuoroda

Tai ir reiškia, kad lengviau mokytis, daugiau atsiranda tokių, kurie patempia tuos mokslus..

Žinutė parašyta: 2009-06-20 13:36:00 | Nuoroda

Nesamonė dėl testo, nes 1 klausime nebuvo teisingo atsakymo! ... Debilizmas.

Žinutė parašyta: 2009-06-20 13:37:27 | Nuoroda

Man jau sapnuotis egzaminai, rezultatai ir visa kita pradėjo, brrr.....

Žinutė parašyta: 2009-06-20 13:43:48 | Nuoroda

Taip, Tavo tiesa. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-20 13:59:19 | Nuoroda
Rupertas rašė:

mat 95, ist 91, angl 68, liet 61. istojau 15 nr is 40. Bet tai čia tas jau senai buvo. Dar labai priklauso kiek iš viso priims į šią spec. Nes kai as stojau priėmė 40, sekančiais metais priėmė 30.
Darbas tai viskas susiję su Informacinėm sistemom, jų kūrimas, diegimas, palaikymas, dokumentavimas, konsultavimas.

 Tai turbūt platus informatikos kursas dėstomas, taip? ..
 

Žinutė parašyta: 2009-06-20 14:03:19 | Nuoroda
mellisa rašė:

***** as irgi taip manau del 1 testo klausimo.... 

 Man ir istorijos mokytoja sakė, kad nėra, ir mokytojas, pas kurį privačiai lankiau..
nusivyliau aš nec'u ir visa švietimo sistema.
reik pradėt galvot kur čia stot, nes su tokiais balais už istorijos egza niekur neįstosiu kur planavau, hrrrrr...

Kvepia perlaikymu kitais metais :D

Žinutė parašyta: 2009-06-20 14:07:51 | Nuoroda
estell9 rašė:

po visų atgarsių, net nenoriu VU. nežinau, net ar verta jį prašyme vieną paskutinių pildyt tik dėl vaizdo. ;D

 Aš asmeniškai tikrai norėčiau į VDU, tik , kad man Kaunas nepakeliui. Vilniui turiu kur gyvent, nereikia sukt galvos nei dėl nuomos ar barako.. O Kaunas.. Na man ir šiaip jis nepatinka kaip miestas.. Ir važinėt reiktų, o tai tikrai vargina.. Gaila, kad VDU teisės fakulteto Vilniuije nėra..

Žinutė parašyta: 2009-06-20 16:19:04 | Nuoroda

Paskaičiau, sakyčiau sudomino... Aišku ne 1 nr rašyčiau, bet manau reiks kurnors vidurį sąrašo įrašyt ir šitai, tuo labiau, kad kadaise svajojau apie žurnalistiką, o jei čia platesnė stiris... tai gal ir nieko tada..

Žinutė parašyta: 2009-06-20 16:25:24 | Nuoroda

Skaičiau skaičiau ir man va toks klausimas iškilo, apšvieskite, jei galit...
Ar šiemet bus tie stojamieji? Nieko apie tai neteko girdėti. Juk po tų reformų stojamuosius tik į meno sritis paliko, t.y. dailė, architektūra. O žurnalistikoj, kiek teko domėtis ir girdėti, stojamųjų nebeliko. Viskas priklauso nuo egzaminų įvertinimo.

Žinutė parašyta: 2009-06-20 16:28:17 | Nuoroda

Galėtų gi pasiskubint ir anksčiau mums tuos rezultatus atsiųst..

Žinutė parašyta: 2009-06-20 16:29:33 | Nuoroda
Daniq rašė:

Liko tie stojamieji. :)

 Gal galėtum kokį linką numest, kur apie tai parašyta?? Nes nei "kur stoti" , nei VU tinklapyje apie tai nieko neradau parašyta..

Žinutė parašyta: 2009-06-20 18:37:26 | Nuoroda
sheli rašė:

kalbejau siandien su mokytoja, grizusia is vertinimu, sake gali but , kad 100 uzteks gaut virs 80 tasku, nes egzas parasytas tikrai labai prastai.pereinamaji vertintojai norejo daryti bent 22, bet gali nuleist iki 20. taigi, visi, kas kritiskai ivertino savo darbus , gali buti ramus

 o kad taip ir būtų..

Žinutė parašyta: 2009-06-20 22:47:43 | Nuoroda

Gaila man dabartinių 11-okų... Kai pasipylė reformos.. kažin kada joms galas bus..

Žinutė parašyta: 2009-06-20 23:04:05 | Nuoroda

Pas mus tai buvo nutarta taip: Į balių kviečiami visi mokyklos 12-okai (jų yra apie 180), mokytojai, mokyklos administracija ir tėvai. Apie antras puses išvis kalbos nebuvo (kai viena mokytoja nusijuokus pasakė - kokios čia gali būt antros pusės tokiam amžiui...). Bet gal ir gerai. Nes kai su antrom pusėm susirenka, tai ir sėdi po 2 po 2 visi.. Tai koks čia tada balius su mokytojais ir t.t...? moka visi pas mus po 130 Lt. (tiek vaikai, tiek tėvai). Tai va, tiek apie tuos balius. Pati į oficialią dalį tai eisiu su tėvais, vaikinu na ir aišku dėdėm, tetos, seneliais ir t.t.t (mano nelaimei.. ;D), o į baliu tai keliausiu su tėvais. Manau ir šitoj dalį jie privalo būti, nes jie turbūt džiaugias labiau nei aš tom išlaistuvėm.
O dėl suknelės, tai jau turiu ją. Nors paieškos užtruko labai ilgai.. Ilgai svarsčiau ar siūtis ar nuomotis ar pirkt.. Kadangi radau būtent tokią, kokios ir norėjau (t.y iki kelių, kampu kirptą, su rankovytėm), tai ir nusipirkau. :)