Vartotojo ktrms pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-05 23:16:17 | Nuoroda

Pastebėjau, nemažai yra pasirinkę tokią valstybinių egzaminų kombinaciją: LT, MAT, IST, ANG. Kur planuojat studijuot? Iš ko renkatės ar jau senai kažką nusprendę?

Žinutė parašyta: 2009-06-10 19:59:32 | Nuoroda

Kai išėjau atrodė visai norm bus, lyginant kitais, bet kuo toliau žiūriu tuo linksmiau. Ypač su testu, tenka su visais sutikti. Na bent buvo laisvės improvizacijai, kai nežn tikslaus atsakymo. Šiek tiek liūdniau tiem kas viską mintinai kalė.
O galėtų koks proto bokštas surašyt bent testo visus ats į vieną vietą, nereiktu tiek spėliot.

Gal kas apšvies kas ten nutiko su ta Bizantija? pamaniau kad toj vietoj kažkada lyg buvo ir Osmanų imperija, tj rašiau, kad osmanų gentys užkariavo ir įkūrė savo imperiją:D lb durna teorija? 

Žinutė parašyta: 2009-06-10 21:03:51 | Nuoroda

berods pirmas neteisingas, bo iseitu taip kad ir vergai i tuos visus vyrus ieina 

Žinutė parašyta: 2009-06-10 21:12:24 | Nuoroda

saras, o bent viena gera naujiena, jei tai tiesa:] ziurek analyzus praeitu metu siam tinklapy turi but.

Žinutė parašyta: 2009-06-10 22:17:07 | Nuoroda

O kaip vertinama, kai prašo pvz 3 argumentų, o parašai 4? Vertina tik pirmus ar kaip?

Žinutė parašyta: 2009-06-10 22:21:44 | Nuoroda

Iš to uolumo kd paskui blogiau nebūtų, lietuvių kalbos suvokimo užduotys įvaro tokius kompleksus:] 

Žinutė parašyta: 2009-06-11 22:02:43 | Nuoroda

as apie +-90. Guodžia tai, kad, bent mūsų apylinkėj, ne patys geriausi mokiniai laikė šį egzaminą, todėl labai daug rinkt gal ir nereikės. Ir dar tai, kad jis man nieko nereiškia:D Geriau sakykit, koks pas jus mokyklose buvo lygis, kiek dauguma rinks? Beje, mokyklinius skaičiuoja irgi iš visos respublikos, taip?

Žinutė parašyta: 2009-06-11 23:42:31 | Nuoroda

Ką jūs čia prikovosit... ant karštų gal ir atrodo neteisingas egzaminas, bet pažėkit iš kitos pusės, ar tikrai geresnis tas, kur atmintinai kiekviena skaičių iškala, ar kur pats loginiu mąstymu sugeba orientuotis laike? o jei kirs tai kirs visiems, visi lygus. as susilaikau

Žinutė parašyta: 2009-06-12 00:02:49 | Nuoroda

Istorijos mokymosi tikslai ir uždavginiai:

"išmokti pažinti, suprasti ir vertinti praeitį remdamasis pagrindiniais istorijos tyrimo būdais<..>, gebėti interpretuoti ir aiškinti praeities faktus."

 http://www.nec.lt/failai/25_programa_istorijos.pdf

pries rasydami bent pasidomėkit ko mokėmės mokykloje, bo iš to nežinojimo kai kurie punktai tampa niekiniais.

Žinutė parašyta: 2009-06-12 00:17:01 | Nuoroda

tavicius> čia gal labiau nuo mokytoju priklauso. pvz mums visada kartojo ir nuolat dirbom prie šaltinių, tad jokių čia stebuklų nematau. 

o šiaip tai daugumos pasipiktinimai labai jau subjektyvūs ir be jokio pagrindo, gal netrukdykit tų dėdžių su verkšlenimais, geriau vieną bet normalų parašyt, paremtą faktais, o ne nuomonėm.

Žinutė parašyta: 2009-06-12 00:28:02 | Nuoroda

donatus> tai aišku nieks nedraudžia rašinėt, bet juk tas nieko nekeis ir niekas į tai rimtai nežiūrės. ir nuomonė juk ne faktas. o kap matyt kai kurių nuomonė nesiremia faktais

Žinutė parašyta: 2009-06-12 00:35:53 | Nuoroda

donatus> nū jei argumentuotas kalbėjimas ir pagrįsta nuomonė yra seno pirdžiaus požymis - tegul. nesakau tylėt, jei jaučiat neteisybę, tik daryt tai protingai o ne maždaug "tikėjomės ne to" 

Žinutė parašyta: 2009-06-12 00:52:07 | Nuoroda

EzoTao> O man asmeniškai kaip tik pasirodė kad su tokiais egzaminais antrus metus kažkiek žengia į priekį sistema. Nemanau, kad svarbiau yra išmokt kuo daugiau skaičiukų. Dauguma testinio buvo įmanoma pasirinkt atmetimo būdu ir mąstymu, nors dėl visų neesu tikras ir negaliu sakyt ar viskas buvo sistemoj, nes, tiesą skant, ne visada nuosekliai mokinausi. Bent man laiko pilnai užteko, nors kokias 5min pradžioj net atėmė prižiūrėtojas su sawo durnom kalbom. Aišku butų įdomu pažiūrėt kaip vertins tą mūsų samprotavimą, bet manau tik duos visiem taškų, jei tik bus pagrįsta. O esminis dalykas tas, kad visi prieš egzą esam lygūs ir kiek besurinktume taškų, lygins pagal visus mokinius. 

Žinutė parašyta: 2009-06-12 01:08:35 | Nuoroda

indzia> yr tiesos, bet is kitos pusės, istoriją mokomės daug metų ir svarbiausi įvykiai kaip ir turėtų būt elementarūs. Na taip, labiausiai pasisekė tiem, kur visai nesimokino.

EzoTao> jūsuos kalboje yra "dauguma teste spėliojo". O turėtų visi atsakymus žinot? kažkokia kertelė juk turi būt. Šio atveju teste geriau tiem, kurie mokinosi:D

žodž užteks ginčytis, labanakt visiems
 

Žinutė parašyta: 2009-06-12 21:24:22 | Nuoroda

Jei jau užkurta tema, gal kas gali papostint datas, kada vyks perlaikymai?

Man tik anglų gali būt ant ribos  

Žinutė parašyta: 2009-06-13 23:48:05 | Nuoroda

Šperos yra nesąmonė. Visos knygos neįsikiši, o kas ant lapuko telpa jau tik visiškas kaušas nesugebėtų išmokt. Galvojau matkę pasirašysiu, tai kol užsirašiau išmokau ir nebereikėjo. Per visus egzus išsiverčiau be šperų. Dar ir iš principo nenaudoju, man atrodo tai žema:] jau geriau kokios datos neparašysiu, nei eisiu į tualetą šiknoj atsakymų ieškot 

Žinutė parašyta: 2009-06-13 23:55:43 | Nuoroda

Kažkodėl absoliuti dauguma šioj temoj dešimtukininkai:D vargiai čia drįs apsireikšti su mažesniais balais:]
O mano kiek žemesniuž jūsų, bet nemėgstu spėlioti:]

 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 17:16:35 | Nuoroda
***** rašė:

man irgi teko girdėti, kad šiemet su lietuvių ne kas. Dauguma ne taip suprato samprotavimo temos [ten kur apie kaukes buvo ] ir rašė apie užgavenes. Na žodžiu buvo nemažai kurijozų. Kuo toliau , tuo man baigiau darosi.. :S

 o čia gera naujiena. viską ką reikėjo pavartojau, išskyrus tradicijas, tokias kjp užgavėnės:D net į galvą neatėjo, galvojau numuš dėl to. na žėsim kaip čia bus

Žinutė parašyta: 2009-06-15 17:30:26 | Nuoroda

o cia kuri pas jus antra puse?:DD 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 21:23:06 | Nuoroda

Kaip manot kaip vertins samprotaujamuosius klausimus? Ten kur prašė pagal savo nuomonę nurodyti objektyviausią, tai nurodžiau tą kur apie pilietinį karą porino ir manau pakankamai pagrindžiau. Kad tik nepapultų į rankas kokiai turbo patriotei, tj gal duos taškų, kap sakot?:] šiek tiek juokingaj atrodo jei visi argumentai turi būt apie meilę tėvynei ir pan nsmn