Vartotojo Lionginas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-29 17:47:28 | Nuoroda

Noriu pasidomėti kas nori stoti į šią specialybę,ar šiemet ji bus populiari,kokiame universitete norėtumėte studijuoti,ar gryną statybos inžineriją norėtumėte mokytis ar jos šaką? :) Aš tvirtai esu apsisprendęs stoti į šią specialybę ,noriu būti projektuotojas,norėčiau mokytis VGTU .Žiūrėsim kaip egzaminus išlaikysim ir pagal tai rinksimės egzaminus ,kadangi statybos inžinerija visados buvo populiari ir gan aukštų balų reikėdavo,tik va kažin kaip čia šeis metais bus :)

Žinutė parašyta: 2009-04-29 17:53:44 | Nuoroda
Lionginas rašė:

Noriu pasidomėti kas nori stoti į šią specialybę,ar šiemet ji bus populiari,kokiame universitete norėtumėte studijuoti,ar gryną statybos inžineriją norėtumėte mokytis ar jos šaką? :) Aš tvirtai esu apsisprendęs stoti į šią specialybę ,noriu būti projektuotojas,norėčiau mokytis VGTU .Žiūrėsim kaip egzaminus išlaikysim ir pagal tai rinksimės universitetą,kadangi statybos inžinerija visados buvo populiari ir gan aukštų balų reikėdavo,tik va kažin kaip čia šeis metais bus :)

 

Žinutė parašyta: 2009-06-04 15:17:16 | Nuoroda

Kur stoti? Pirma galvok ne kur stoti o kur nori stoti, ir ką nori ateityje veikti, apmąstyk savo sugebėjimus ir nuspręsk. ...........PSSS. shame

Žinutė parašyta: 2009-06-04 15:41:57 | Nuoroda

Jei niekur neįstosi šiais metais tai ateinantį pavasarį pagalvok apie galimybę studijuoti Danijoje, ten kur mokslas nemokamas ir lygis gana aukštas.

Žinutė parašyta: 2009-06-04 23:10:18 | Nuoroda

Šeip man visai ir KTU patinka,bet jaučiu rinksiuos VGTU ,kelis kartus esu buves KTU konkursuose matematikos ir fizikos, matos kad mldc dėstytojai,naujovėm domisi, mums paskaitas vedė, tikrai įdomiai jie pasakoja ir šeip įdomu :) 

Žinutė parašyta: 2009-06-06 23:40:42 | Nuoroda

Sakėt nėra ;) fizikų yra ;) tik jie visad slepiasi :) aš noriu :)  į statybos inžineriją vgtu :) fizika kaip ir daugeliui k. 0,2 .apie zadejimus sunku ka pasakyti nes nezinai koks bus egzas :) (:

Žinutė parašyta: 2009-06-06 23:43:38 | Nuoroda

(: noreciau paklausti tu virsuje :D kur rasei :) ko daugiausiai yra mokomasi miestu inzinerijoje,nesvistiek gi gauni statybos inzinerijos bakalaura ;) ir man atrodo cia ji labiau orentuota i breziniu sudarymus miestu ,arba kazka dar :D

Žinutė parašyta: 2009-06-08 14:19:31 | Nuoroda

man egzaminas pasirodė sunkus,kiek kalbėjau nieks to įtempimo koeficiento negavo,ir daug ko negavo :) tas uždavinys pirmas ir toks kvailas,kad pz :D :) šeip kiti gal normaliai,išskyrus testą kuris buvo tikrai sunkus

Žinutė parašyta: 2009-06-11 11:11:39 | Nuoroda
abbituriente rašė:

Dabar norajau paklaust dar tokio klausimo. Tarkim mano kryptis yra biomedicinos,ar kokia nors kita,tai visi stojantieji ir bus skirstomi tik pagal ja geriausiai baigusieji, ar dar ir atsizvelgs tam tikra specialybe,nes kiekvienai krypciai juk priklauso daug profesiju?

 čia labai paprasta,tavo konkursinis balas bus lyginamas su visais pvz biomedicinos kryptimi norinčiais stoti,nesvarbu profesija,svarbu tik kryptis :)  bus sudaryta geriausiujų eilė, kurie galės nemokamai mokintis betkokiame universitete ,betkokia specialybe(aisq jeigu gavai biomedicinos kryptimi,tai galėsi rinktis tik iš biomedicos krypties)

Žinutė parašyta: 2009-06-11 11:15:47 | Nuoroda

Daug bus norinčių studijuoti technologinius ir ką norėtumėte studijuoti?

Žinutė parašyta: 2009-06-11 14:05:06 | Nuoroda

būtu įdomu sužinoti ,kokie tie tavo pažymiai ir kokie egzaminai?

Žinutė parašyta: 2009-06-11 14:12:06 | Nuoroda

:) taigi egzaminas matiekos buvo nesunkus,tikiuosi gauti 95 % ,fizika testas tikrai sunkus ir pats egzaminas ganėtinai painus,reikėjo žinoti tokias smulkmenas kur galėjai lengvai slysti ,tai tikiuosi apie 75-80% ,lietuvių man ištikro nežinau ar patiko ar ne ,teksto suvokimo tekstas lb lengvas(pats tekstas) bet klausimai sukti ir sudėtingi,tai iš lietuvių viliuos 50% ,gal pavyks,

Žinutė parašyta: 2009-06-11 14:53:25 | Nuoroda

Taip tu visiškai teisus,bet palauk,o jeigu toks atvejis,tu gauni krepšely bet neįstoji tarkim į tą universitetą,nes gal daug norės stoti į tą specialybę nes tiek vietų nebus,nes kaip žinoma,yra tam tikras limitas kiek galima žmonių primti į universitetą,taj kitam universitete gal prims,taj vienu tik prašymu apsiriboti,būtų lb kvaila...

Žinutė parašyta: 2009-06-27 11:21:22 | Nuoroda

aisq kad neužtektų :) aš bent manau

Žinutė parašyta: 2009-06-28 12:17:01 | Nuoroda

pirma reikia rinktis tą specialybę , kuri patiktų.Su kiekviena spec galima gauti gerą darbą :)

Žinutė parašyta: 2009-06-28 23:41:00 | Nuoroda

nu taip ;) apie perspektyvumą :) tai tiek ta mechanikos inžinerija ,transporto inžinerija ar statybos inžinerija ,telekomunikacijų  ar elektronikos inžinerija (tos populiariausios) man atrodo visos perspektyvos :) ir su kiekviena gali uždirbti gerus pinigus ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:19:59 | Nuoroda

Įdomu būtų sužinoti jūsų balą ir kryptį :)

Tai va:Mano :Technologinė kryptis , Konkursinis balas -19,18 :)

Žinutė parašyta: 2009-07-01 11:04:24 | Nuoroda

Man atrodo ši spec. yra labai perspektyvi.

Žinutė parašyta: 2009-07-01 16:43:16 | Nuoroda

Mano pasirinkimas VGTU statybos inžinerija :) manau turėčiau įstoti :) antru numeriu rinkausi KTU statybos inžinerija po to miestų inžinerija :) ir dar ten visokių :D prirašiau jeigu ką :D

Žinutė parašyta: 2009-07-02 11:43:57 | Nuoroda

na taip :) :) įstoti gal ir galima ,bet šiais metais viskas kitaip :) nereikėtų lyginti su preitais ;) šiais metais  manau krepšelių universitete gaus mažiau negu preitais metais kur buvo dar  dalinis finansavimas :) ,man susidaro įspūdis kad dauguma technologinių mokslų žmonių nori į kolegijas įkišti :) taip kad krepšelį nebus taip lengva gauti kaip preitais metais galėdavai gauti dalinį finansavimą ir taip :) po 500LT mokėti :) Beto sumažu balu įstojęs ar ištempsi ? :) Visgi tiek VGTU tiek KTU :) mokytis sunku :)