Vartotojo karolytee pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-09 15:09:36 | Nuoroda

 Oj pamenu ir as visus siuos klausimus,kurie kildavo pries stojant- kur kaip su kuo.... :) gyvenu pati barake, na tokiam labai ramiam, barakelis kaip barakelis, kartais veiksmo truksta ir i buta uzsinoriu kartas nuo karto :) isvaziavau ten gyventi su buvusia klasioke, vienam kambary,galvojau- o, jega, nereikes jokiu susipazinimo vakaru daryt, apsitarem ka kas vezasi, ka kas turi,kas uzuolaidas,kas virduli. galvojom siausim kaip reikalas, bus jega gyventi. joooo..... pirma diena.... po to pasimate,kad esam pernelyg skirtingos, o per tuos 9 menesius kartu as dabar i ja net ziuret nenoriu (nesakau,mane ne vienas buvo perspejes,kad su ja bus sunku)... na turejom mes dar viena kambarioke,bet ji nedaznai pasirodydavo,tai dzin :) si rudeni gyvensiu su grupioke, pats didziausias pliusas joje - TVARKINGA. patikekit,nebutina,kad zmogus butu fainas ir t.t., patys pajusit... o be to,kas bijo kad gaus ne kokius kambariokus, zinokit nezinau nei vieno barako,kuriam negalima butu su valdytoju susneket ir persikelt i kita kambari su kuo kitu,o juk bendraminciu ir draugu greit atsiras ;) dekui kasnepatingejo paskaityti ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-09 15:16:02 | Nuoroda

Toks ispudis,kad lietuviska muzika nebeegzistuoja arba geda prisipazint,kad tokia yra klausoma, visi tik kuo sustresniu grupiu pavadinimu prirase

Žinutė parašyta: 2009-07-09 15:40:04 | Nuoroda
DonVytautas rašė:
karolytee rašė:

Toks ispudis,kad lietuviska muzika nebeegzistuoja arba geda prisipazint,kad tokia yra klausoma, visi tik kuo sustresniu grupiu pavadinimu prirase

 Tikrai geda prisipazint

 taip pasisakydamas katik prisipazinai

Žinutė parašyta: 2009-07-13 19:34:42 | Nuoroda
Kotrybird rašė:

as ir uz bendrabuti tik jei man pasiseks ji gaut, ir kad su kambarioke pasisektu.. nenoreciau tokios gaut, kuri nenoretu ieskoti kompromisu.. aisku, dar gerai, kad butu idomi,linksma,bet kartu duotu pakankamai ramybes, kad  netrukdytu mokytis as isranki

 noriu to noriu ano- nuvaziuosit ir net nepajusit kaip viskas savaime deliosis ir visos iliuzijos dings, bus kaip bus

o siaip dar ne vienai KOTRYBIRD noreciau pasakyti,kad jus mastot taip,kad visur aplinkui tik apsi... fyfos, arba kokios raganos, o jus idealus. be to- studentas labai paprastas zmogus, su juo susitarti lengva gyvensi su kokia pasimetusia fukse, kaip ir tu, ir gerai viskas iseis

Žinutė parašyta: 2009-07-13 19:42:12 | Nuoroda
busima rašė:

Ziuriu stojimo knygoje kauno kolegijos konkursinius balus i specialybes ir visi ne daugiau kaip 2 ir pan kodel jis cia toks mezas? cia gal koks kitoks skaiciavimas to balo bet paziurejau kad taip pacei viskas skaiciuojasi kaip ir kitu aukstuju mokyklu. gal jus ka iznote? va pastebejau ir alytaus kolegijos toki patys zemi balai gal cia ju koki kitoki skaiciavimai?

 ieik i kauko.lt, ten susirasi prie nuorodos stojantiesiems balu skaiciuokle ir ten galesi apsiskaiciuot pagal kuria specialybe nori konkursini bala ir palyginti su praeitais metais, o kad toks zemas tai cia pieva kazkokia

Žinutė parašyta: 2009-07-18 15:36:22 | Nuoroda
Nusimines rašė:

turiu ta kompiuterinio rastingumo lapa tipo kad islaikiau,jis ka nors man duoda ar nea? :D

 tas rastingumo testas tai kaip tortas prie kavos gaaaal kada ir panaudosi,o stojant tai tikrai niekur

Žinutė parašyta: 2009-07-28 18:53:47 | Nuoroda
Aiste * rašė:

Aš bandziau ir man pavyko :) 3 nr rasiau ..o balas buvo 11,56

kas su manimi? :)

 oho, 3 nr rasei ir istojai? 

Žinutė parašyta: 2009-07-28 23:51:08 | Nuoroda
Aiste * rašė:

na taip...i univerus neprieme i vf...tai liko kolegijos. pirmiau rasiau vk,vk o po to kk ir ten pavyko istot :) o tu taip pat ten papuolei? :)

 as praeitais metais jau ten istojau,bet jei buciau rasius 3 nr o ne 1, tai butu buve be sansu,nors mano stojamasis buvo apie 13 tiksliai nebepamenu :)

Žinutė parašyta: 2009-07-28 23:57:12 | Nuoroda
Aiste * rašė:

na zinai,kiekvienais metais skirtingai :) na ir kjp patinka studijuot? :)

 man tai cia gerai :) aisku visko buna, tie vis destytojai ir ju teorijos panervina ne karta, bet gi nuo zmogaus priklauso- jei ten norejai,tai turetu patikt :)

Žinutė parašyta: 2009-07-30 12:43:26 | Nuoroda
mergeechkos rašė:
 
karolytee rašė:
Aiste * rašė:

na zinai,kiekvienais metais skirtingai :) na ir kjp patinka studijuot? :)

 man tai cia gerai :) aisku visko buna, tie vis destytojai ir ju teorijos panervina ne karta, bet gi nuo zmogaus priklauso- jei ten norejai,tai turetu patikt :)

 

 o ar sunku mokintis pirmais metai? ;] kas sunkiausia tau?

man pirma semestra matke su ekonomika buvo sunkiausia, nes abi buvo sunku suprast, o antram pusmety tai tokias kaip imoniu ekonomika ar finansu pagrindus reikejo daug mokintis, nes ten beveik vien sausa teorija,buhalterine apskaita- cia tai kosmaras, laaaaabai daug uzdaviniu gausit is kurios ir praktika turesit :)  siaip is kiekvieno dalyko turesit savarankiskus, jei ekonomika destys vasiliauskiene, tai jau pirma pusmeti rasysit kursini,(na antra taip pat, nes jau tikrai priklausys) pradzioj tai nebus sunku,kol apsitrinsit, menuo pries sesija- savarankisku darbu ir bemiegiu naktu maratonas :D na as siaip nesu pavydzine studente, ne visas paskaitas lankau ir ne maximaliai viska mokinuos, bet visvien prasisuku :)))) palyginus su kitais- nera taip jau ziauriai sunku, ir paskaitos nevisada nuo ryto ;) dar klausimas- bus barake gyvenanciu?

Žinutė parašyta: 2009-07-30 13:26:02 | Nuoroda

nera cia ko bijot :D

 

Žinutė parašyta: 2009-07-31 13:08:03 | Nuoroda
mergeechkos rašė:
karolytee rašė:
mergeechkos rašė:
 
karolytee rašė:
Aiste * rašė:

na zinai,kiekvienais metais skirtingai :) na ir kjp patinka studijuot? :)

 man tai cia gerai :) aisku visko buna, tie vis destytojai ir ju teorijos panervina ne karta, bet gi nuo zmogaus priklauso- jei ten norejai,tai turetu patikt :)

 

 o ar sunku mokintis pirmais metai? ;] kas sunkiausia tau?

man pirma semestra matke su ekonomika buvo sunkiausia, nes abi buvo sunku suprast, o antram pusmety tai tokias kaip imoniu ekonomika ar finansu pagrindus reikejo daug mokintis, nes ten beveik vien sausa teorija,buhalterine apskaita- cia tai kosmaras, laaaaabai daug uzdaviniu gausit is kurios ir praktika turesit :)  siaip is kiekvieno dalyko turesit savarankiskus, jei ekonomika destys vasiliauskiene, tai jau pirma pusmeti rasysit kursini,(na antra taip pat, nes jau tikrai priklausys) pradzioj tai nebus sunku,kol apsitrinsit, menuo pries sesija- savarankisku darbu ir bemiegiu naktu maratonas :D na as siaip nesu pavydzine studente, ne visas paskaitas lankau ir ne maximaliai viska mokinuos, bet visvien prasisuku :)))) palyginus su kitais- nera taip jau ziauriai sunku, ir paskaitos nevisada nuo ryto ;) dar klausimas- bus barake gyvenanciu?

  as pildziau dokumentus , kad gauciau bendrika, bet esu is jonawos, iki kauno 30km, tj nemanau kad gausiu, nors labai noreciau.. kaip manai pawyks gaut??

 oj zinok jonavieciam barakas be sansu..... dar kai siais metais sumazino vietu skaiciu tai isvis....

Žinutė parašyta: 2009-07-31 13:11:50 | Nuoroda
Aiste * rašė:

Karolina, negasdink musu...nes jau tikrai baisu daros :D

 as negasdinu, parasiau tik tai,kas yra blogai,o geru dalyku dar daugiau ;) mokytis reiks zinoma, bet  be viso to kolegija daznai organizuoja balius klubuose, pats fakas visas sutvarkytas, destytojai pakankamai zmoniski,palyginus su universitetais, nes viena pazystama baigus ta pati ir isejus i vu keikiasi, kad ten bedravimas visai kitoks :) aj dar kavinukei visai skaniai galesit uzkast :D o jau grupiokai ir draugai priklausys nuo jusu draugiskumo ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-31 18:51:41 | Nuoroda
mergeechkos rašė:

o kodel lieka po 2? ismeta ar kajp? 

 Visu pirma- nei vienas mano grupiokas is jonavos negavo barako praeitais metais, visu antra- apskritai ziuri, kad mazdaug butu 60km atstumas maziausiai iki kauno butu, visu trecia- pas mus kambariai buvo 3vieciai 2vieciai, o dabar visus visus palieka 2viecius, tai vietu siaip barake automatiskai sumazeja... na nzn, bandyk bet kuo greiciau varyk tu i baraka, su vedeju kalbet arba skambinkis

Žinutė parašyta: 2009-07-31 23:52:04 | Nuoroda
mergeechkos rašė:

bet ar tam kad gauciau bendrabuti man reik waziuot i ta bendrika prasyt, ar uztenbka to, kad arasiau wakar prasyma, kaj nesiau dokumentus i KK??? 

 ta prasme kai tu davei dokus,tu pasakei,kad pageidautum barako? to neuztenka. tie kurie praso baraku juos visus suraso ir nuvarius i baraka jie jau turi sarasus ir tada pasako gausi tu ji ar ne. mums tai isvis buvo taip,kad pasake,kad lauktume rugpjucio pabaigoj skambucio,kuriuo pasakys viska del barako, bet as su drauge po mandatiniu nuvariau, eile buvo belekokia jau ir tie kurie lauke skambucio jo nesulauke ir liko be barako... gerai pasake- jonavieciams sunku su baraku... tikrai nenoriu nuvilti,tik sakau ta ka zinau,ten gyvenu ir man zinoma ta situacija, na gal siais metais kazkas ir keiciasi,juk stojanciu vis maziau....

Žinutė parašyta: 2009-08-01 13:51:01 | Nuoroda
mergeechkos rašė:

o jei tarkim negauciau, tai ar butu galima kip nors susitarti? ar laaj ten grieztas(a) vedejas(a)? 

 Na musu vedejas pakankamai gerai sukalbamas (pagauni minti? ;)) tai bandyk 'susitarti' :)

Žinutė parašyta: 2009-08-04 01:04:41 | Nuoroda

Kuo vertingiau tuo geriau manyciau :D siaip ne,kaina visada tokia pati,bet siais metais ji gali kilt,nes TUREJO sudet langus naujus ir visus kambarius daro dviviecius, tai mes taip prognozuojam kad soktels nuo 95lt.... nes siaip kasmet kaina vis pakildavo po 10lt, db nzn kiek uzsikels :)

Žinutė parašyta: 2009-08-04 20:02:27 | Nuoroda

Prie pat savanoriu prospekte esancios hyper maxinos

Žinutė parašyta: 2009-08-05 19:12:48 | Nuoroda

parasiau tau privacia sms :)

Žinutė parašyta: 2009-08-06 17:57:12 | Nuoroda

rugsejo pirmaja jus turesit tik 'paskaita' kas kaip jums ten vyks.... del to,i kuria auditorija eiti, tai jums bus parasyta ant duru pagal specialybe(bent jau etf) ir siaip kuratoriai jus pacius susiras ;) po pirmosios paskaitos rasit skelbimu lentoje tvarkarascius,arba pasakys auditorijoj kur ir kada jums jau kita diena buti...