Vartotojo ramiai! pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:39:05 | Nuoroda
Karalaitė rašė:
ramiai! rašė:

Socialiniai 18,06

 

stoju į ištęstines VU TSPMI Politikos mokslus, kažin VF gauti užteks?

 manau, kad turėtų užtekti juk į ištestines daug mažiau stoja tai gal ir konkursas bus mažesnis. o kaip manai aš su 18,72 galiu bandyt į mokama nuolatines?

 į mokamą tai manau pavyktų

Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:40:34 | Nuoroda
Karalaitė rašė:
Muf Muf rašė:
Karalaitė rašė:
ramiai! rašė:

Socialiniai 18,06

 

stoju į ištęstines VU TSPMI Politikos mokslus, kažin VF gauti užteks?

 manau, kad turėtų užtekti juk į ištestines daug mažiau stoja tai gal ir konkursas bus mažesnis. o kaip manai aš su 18,72 galiu bandyt į mokama nuolatines?

 Bet, kad iš pradžių nežiūri ar tu išplėstines ar nuolatines pasirinkęs esi, dalina krepšelius pagal visų balus, o poto pagal pasirinkimus į išplėstines ir nuolatines skirsto, todėl jei nuolatinės perpildytos vf, į išplėstines lengviau patekt, ar klystu? :)

 aš tai net neįsivaizduoju kaip ten bus, bet manau, kad kaip buvo į vakarines ar neakivaizdines lengviau įstoti tai ir su išplėstinem tas pats ar ne?

 Manau, kad į ištęstines lengviau įstoti kaip ir anksčiau. Ar daug kas nori studijuot šešis metus bakalaurą?..

Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:44:49 | Nuoroda
prometherion rašė:

Sveiki,

norėjau paklausti ar būtų galima tikėtis įstoti į VU teisę, antropologiją ar poltiką , kai lt - 83, istorija - 94, anglų - 95. Suprantu kad klausimas labai abstraktus tačiau praverstų geriau nusimanančio nuomonė. Būčiau labai dėkingas.

 Manau, kad didžiausia tikimybė įstot į antropologiją, o politika ir teisė - apylygiai.

Balai neblogi, manau, kad pavyktų visur įstot į VF, čia tik reikia pasirinkt ko labiausiai nori. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:48:05 | Nuoroda
Karalaitė rašė:

bet žiūriu čia visų tokie balai, kad aš tikrai neįstosiu

 o kokie tavo egz.?

Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:48:48 | Nuoroda
krijurga rašė:
Gabi* rašė:

socialiniai 18, 86  turbut jau krepselio nebebus

 Gali būti kad bus

 žiūrint kokios soc. studijos :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 22:03:27 | Nuoroda
Karalaitė rašė:
ramiai! rašė:
Karalaitė rašė:

bet žiūriu čia visų tokie balai, kad aš tikrai neįstosiu

 o kokie tavo egz.?

 lt 89 ist 83 ang 71

 o į NL nori?

Žinutė parašyta: 2009-06-29 22:05:02 | Nuoroda
nuisance rašė:

Kuriame universitete manote geriau studijuoti teisę? VDU ar MRU? Nes manau kad į politikos mokslus vf ar VU teisę vf turbūt neįstosiu tai galvoju kurį iš šių universitetų savo sąraše rašyti auksčiau... :) 

 į VU vf įstosi, paeitais metais klasiokė su panašiais balais įstojo visai aukštu numeriu

Žinutė parašyta: 2009-06-29 22:08:49 | Nuoroda

Karalaite, gal ir pavyktų, sunku pasakyt. Šiais metais dar nėra paskelbta kiek priims į vf, kiek į m.

Aišku, visada į VDU gali bandyt :>

Žinutė parašyta: 2009-06-29 22:10:52 | Nuoroda
:)p rašė:

Man trbt be sansu i anglu filologija univere

 stok į VDU, praeitais metais klasiokė su prastesniais rezultatais gavo dar nemokamą vietą :D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 22:14:05 | Nuoroda
Andrej3.0T6 rašė:

www.stojimai.lt ten yra tokia nebloga lyg ir skaiciuokle bet kad suvedus i VK visus duomenis man rodo 14.89 konkursini bala, o i MRU suvedus 13.3 rodo wtf?

 VK - kolegija

MRU - universitetas

 

Skirtumas didelis :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 22:15:54 | Nuoroda
Karalaitė rašė:
ramiai! rašė:

Karalaite, gal ir pavyktų, sunku pasakyt. Šiais metais dar nėra paskelbta kiek priims į vf, kiek į m.

Aišku, visada į VDU gali bandyt :>

 deja, aš tik į vilnių, nes ten turiu butą ir negaliu sau leisti tokios prabangos mokytis kaune kažkaip nelogiška būtų

 na, aš bandyčiau į mokamą tavo vietoj :)

man pačiai tai tik ištęstinės stud. tinka, nes negaliu dieniniam mokytis, labai tikiuosi įstot su savo balais :S

Žinutė parašyta: 2009-06-29 22:19:41 | Nuoroda
Andrej3.0T6 rašė:

kai geras siame portale perskaiciavau balus su balu skaiciuokle tai ir MRU ir VK gaunasi 14.74 stojamasis balas :)   turbut stojimai.lt skaiciuokle gryba pjauna:D

tai va dar imanoma istoti i socialinius mokslus MRU ir VK i mokamas vietas?

 soc. mokslai - pigiausi, tad manau, kad ir į mokamą nėra taip paprasta patekti

Žinutė parašyta: 2009-06-29 22:25:21 | Nuoroda
Andrej3.0T6 rašė:

pagal isdalintus lankstinukus siometineje studiju mugeje tai VK ir MRU bendrojo priemimo balus praeinu tai pagal viska jei karteles nepakelia galima ir su tokiu balu istoti i mokama vieta tik zinoma ne pirmoje eileje:)

 Galima, bet jei į mokamą bus pateikta daugiau prašymų žmonių, kurių balai aukštesni, pirmenybė jiems, nors ir praeini balą :/

Žinutė parašyta: 2009-06-29 23:46:46 | Nuoroda
sheli rašė:

pagal skaiciuokle balas 20,16, galima tketis vf?

 oo taip :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 23:54:27 | Nuoroda
Kayen rašė:
Mr.Lazy rašė:

 Dar nenusimink. Jus ziurit i ta krepseli kaip i kokia kalno virsune skirta tik isrinktiesiems. Pamastykit logiskai. Abiturientu siemet yra 42 tukstanciai, is ju tik apie 70% kazkur stoja( cia ne is lempos traukta statistika). Aisku dar didele dalis i kolegijas issilaksto. lieka apie 18-20 tukstanciu stojanciu i univerus. jiems skirta 11 tukstanciu krepseliu. Sansai juos gauti labai dideli.

 Na tai taip bet pažiūri vietų skaičius tarkim 120, o stojančiu 500. Šansai nebe tokie ir dideli.

 

Aš stosiu betkokį VF, aišku mane dominatį. Pagal pereitų metų statistikas pasiskaičiavau - į savo nr. 1 įstočiau, bet jau į galą. Tad nesu tikras ar pavyks šiais metais, bet dėl 2-3 nr. esu kokių 80% tikras :)

 o kur jūs vietas matot? niekas nepaskelbta kiek kur priims

Žinutė parašyta: 2009-06-29 23:58:36 | Nuoroda
PsicLt rašė:
sheli rašė:

pagal skaiciuokle balas 20,16, galima tketis vf?

 As su 19.52 tikiuos, o tu, vos ne maksimuma turedama, klausi dar.. :}

 dar vienas išprotėjęs :D tai čia jau ne tikėtis reikia, o būti tikram

 

štai aš su savo varganais 18, 06 tikiuosi ištęstinėse VF nugriebt, čia jau tikėjimasis :D

Žinutė parašyta: 2009-06-30 00:08:17 | Nuoroda

išpūtė burbulą iš tos reformos, ir iš dalies teisingai, nes visi ėmė rimčiau žiūrėt į mokslą, pajuto konkurenciją

 

bet nenuvertinkit savęs :)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 13:57:45 | Nuoroda
ievaC rašė:

kazi drauge gautu krepseli, jei 15,28.....
 

anglu ji

 žiūrint kokiam universitete

Žinutė parašyta: 2009-06-30 14:02:53 | Nuoroda

o yra kur paskelbtas pereinamasis balas stojant į mokamą tiek I, tiek NL?

Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:42:36 | Nuoroda

Priima 125 į NL ir 110 į I.

Iš 235 už mokslą nemokės 85 (VF), o kitiems 150 (M) teks pakratyt kišenes.

Tai nebent remiantis šiais skaičiais galima pasižiūrėt ar daug galimybių gaut finansuojamą vietą.

Ką gi, antru numeriu teks rašyt mokamą vietą, kad nepražiopsočiau. :>