Vartotojo ramiai! pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-01 21:31:25 | Nuoroda
Nastiona rašė:

o su 20 i VU ekonomika i nemokama,ar imanoma?

Manyčiau, kad tikrai taip. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-01 21:45:18 | Nuoroda
Rubisyta rašė:

o ta lapa reikia nesti i bet kuri? beto nereikia atestato kopijos?

 lamabpo.lt gali rasti visą dokumentų, kurių reikės, sąrašą

o registruojant ne tik atestato kopijos reikia, bet ir nuotraukos

Žinutė parašyta: 2009-07-01 21:48:46 | Nuoroda
JazzMan rašė:

17.52 kazin valiosiu ystot  y vf inf.inzinerija KTU? :/

 O kodėl ne?

Žinutė parašyta: 2009-07-01 21:52:48 | Nuoroda
JazzMan rašė:
ramiai! rašė:
JazzMan rašė:

17.52 kazin valiosiu ystot  y vf inf.inzinerija KTU? :/

 O kodėl ne?

 Na man kazkaip menkas tas balas atrodo, kai prameti akim kitu rezultatus...

 Na, aš remiuosi tuo, kad praeitais metais į KTU inžinerijas sustojo galybė klasiokų ir su prastesniais balais. Tad jei tos studijų progr. netaps superpopuliarios per ateinančias kelias sav., tai įstosi. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-02 09:02:49 | Nuoroda

Visi šimtukininkai į 85 VF nesustos, tad nėra ko graudintis, turi istorijos vbe virš 90. :)

O šiaip aš net nežinojau, kad ištęstinės bus ir VF, būčiau mielai ir į M stojusi. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-02 09:20:47 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Praeitais metais buvo praeitais metais. Praeitais metais kiekviena specialybe nemokamu vietu turejo, o siais metais stoji i bendra eile su visais simtukininkais ir pan, taip, kad mokykliniai nelabai pretenduoja ;) Vbe surenki 1% ir aplenki desimtuka mokyklini...

O siaip tai koks skirtumas - bijo, nebijo, dabar jau kitaip nebus. Reik megint stot - ka daugiau daryt ? 

 Kiekviena specialybė ir turi nemokamų vietų, viskas limituota. Jūs ką, įsivaizduojat, kad vienam universitete sustos vieni šimtukininkai į VF vietas, o kitam jau tik M liks?
Beje, niekas su šimtukais į ŠU nesiveržia.

Žinutė parašyta: 2009-07-02 09:42:08 | Nuoroda

Eilė studijų krepšeliui gauti yra viena, ji išsiskaido pagal šešias studijų sritis. Ji kinta pagal tai, kaip skiriasi kiekvieno stojančiojo pirmas, antras, trečias ir kiti pasirinkimai. Pirmiausia eilė skaičiuojama pagal pirmąjį stojančiųjų pasirinkimą, po to – pagal antrąjį ir taip toliau. Jei stojantysis renkasi studijų programas keliose studijų srityse, jo vieta eilėje ir galimybė gauti studijų krepšelį kiekvieno pasirinkimo atveju gali būti skirtinga.

 

Baikit blaškyt visus ir kelt paniką, kad neįstos. Ta reforma padidino tik visų galimybes studijuot, o ne atvirkščiai.

Žinutė parašyta: 2009-07-02 10:07:56 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Skiriasi, jeigu skiriasi apskaiciavimo formule arba studiju sritis. Persiskaityk viska ir neklaidink zmoniu ;) Pasiskaityk, kas yra fiziniai mokslai. Pasirinkes bet kuri is fiziniu mokslu, stoji i eile su visais, pasirinkusiais fizinius mokslus. Antru numeriu jei pasirinkai socialini moksla, tai neistojes i pirmaji, stoji i eile pagal socialinius mokslus ir ziuri ar ten istojai. Jei neistoji, ziuri i trecia ir t.t. 

 Tu iš dalies teisus, bet iki galo tai nesusišnekam. :D

Žinutė parašyta: 2009-07-02 11:15:14 | Nuoroda
MrsMonika rašė:

18.56 filologija.. idomu ir man ar pavyks krepsi gaut ar nelabai..

 pavyks, o 5 kokią filologiją stoji?

Žinutė parašyta: 2009-07-02 11:16:40 | Nuoroda

Parašiau ir vf, ir m.

Viskas, daugiau nebekeisiu nieko, o tai stogas pavažiuos. Kai praeitais metais stojau, buvo ramiau. :D

Žinutė parašyta: 2009-07-02 11:26:44 | Nuoroda
Viilius rašė:

As jauciu antra karta tokios utampos nebepakelciau, nes jau toks stresas kraupus. Mazdaug tikiuosiis pradziu kai rezus suzinojau, net vf tikejaus, o dbr net i m nezinau ar pateksiu ;D Zodziu uzbiesino negyvai...

 Ar dėl tos reformos, ar dėl ko, bet šiais metais visi stojantys pesimistiškiau nusiteikę, nei praeitais. Nereikia nuvertint savo rezultatų. :)
Nieko, jau greit ramybė. O kaip gera sužinot, kad įstojai kur norėjai, mm

Žinutė parašyta: 2009-07-02 12:04:31 | Nuoroda
igchika rašė:

jei as renkuosi stoti i ekonomika, ir ten i konk. bala skaiciuoja arba istorijos arba anglu egzamina, o  mano anglu - ziaurus rezultatas, tai is kur zinoti kad jie skaiciuos su istorijos balu, o ne su s... anglu rezultatu?

 Ima aukštesnį balą. Kai man praeitais metais reikėjo antros užsienio kalbos metinio pažymio, o aš be anglų turėjau ir vokiečių, ir prancūzų, tai man buvo pasakyta, kad ims aukštesnį pažymį.

Bet abu buvo 10, tai jokių problemų nekilo. :)

Gal taip ir su VBE?

Žinutė parašyta: 2009-07-02 12:07:41 | Nuoroda

Gal eikit pailsėt.

Žinutė parašyta: 2009-07-02 12:07:56 | Nuoroda

Gal eikit pailsėt.

Žinutė parašyta: 2009-07-02 12:20:46 | Nuoroda

o tai kokios problemos su tuo kodu?

Žinutė parašyta: 2009-07-02 12:24:18 | Nuoroda

Man irgi buvo, bet todėl, kad rašiau gavėjo kodas: 73000, o tai juk gavėjo banko kodas.

Palikit tuščią laukelį. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-02 13:19:08 | Nuoroda

Manau, kad šito tau niekas neatsakys. :D

 

Paklausk Jėzulio.

Žinutė parašyta: 2009-07-02 13:59:02 | Nuoroda
~~Kristina~~ rašė:

Į socialinius 17,57 riba.  www.mokslas.lt/files/uploaded/reformos_padariniu_analize.pdf

Bet aišku tai nereiškia kad turėdamas ~18 pakliūsi į VU ekonomiką.. Juk visi ten netilps ;D

 Super nuoroda. Ačiū. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-02 14:06:13 | Nuoroda

Ne, tu kandidatuoji tik į VF, jei prašyme parašei VF. Jei nori patekti į M, rašai M.

Žinutė parašyta: 2009-07-02 16:45:45 | Nuoroda
suodiss rašė:

O iki kada jau sužinosim ar priemė ar ne? Nes kątik sužinojau kad 24 liepos turiu išvažiuoti į užsienį.

 Tai pasirūpink notaro patvitintu įgaliojimu kitam asmeniui už tave pasirašyt studijų sutartį, nes priėmimo dokumentų įforminimas vyks 2009 07 24 – 2009 07 30.