Vartotojo Louris pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-10 19:39:21 | Nuoroda

Sveiki ir sveikos :] Aš susinervinau iš tikro :/ Plem, galvojau kad niekas nė nežino kas tos KI, bet pasinaudojęs visagaliu ir brangiausiu prekiniu ženklu tituluojamu google suradau šį forumą.. :/ Nes mat, aš ir noriu studijuot KI, bet čia pagrindinis egzas - istorija. Apsurdas... :/ Prie ko ta istorija? Kad mažiau studentų būtų? :/ "Jeigu taip tai nafik" A. Valinskas. Taip tikėjaus įstot, o dabar viskas žlugo   Nes aš istorijos VBE išlaikyt išlaikysiu, bet jau taip minimaliai, o čia pastebėjau visi atsigavę istorijos klausimu :s Ką daryt? 

Žinutė parašyta: 2009-05-10 19:49:31 | Nuoroda
tamoshiuke rašė:

mokytis ir dar karta mokytis ...:)

Matyt mažai noriu... Nes kiti tingėdami jaučiu įstos :/ Ką čia tos istorijos beišmoksi :/ RRrrr.... O taip svajojau apie šį mokslą... 

Žinutė parašyta: 2009-05-10 20:51:33 | Nuoroda

Na taip. Norais viskas ir paremta. Na nieko, kaip nors mėginsiu... :]
Na o Išprotėj - tai kas tas ne pyragai? :] Kiekvienas savo kartelę turi... Man "pyragai" būtų kokie 60-80 proc. O Tau nežinau :]] O info, krc, ant 10 išlaikysiu [jaučiu taip], o vat nebėra reikalavimo egzo, nors ten pagrindas info... Žodžiu - Lietuva čia :]   

Žinutė parašyta: 2009-05-10 23:07:45 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:

Kodėl taip trokštat studijuoti šį dalyką?

 Kiek pamenu Tu ir pareiškei tą norą :] Aš asmeniškai, nesitikiu jokių stebuklų iš šios srities, viskas vistiek priklauso nuo darbo., tačiau man yra palankiausias dalykas pagal mano poreikius, t.y. kompiuteriai, radijas, tv, reklama... Manau rasčiau kaip save realizuoti baigęs šiuos mokslus. Ir tai vienintelis dalykas, kurį aš noriu studijuot. Nes kitų variantų neturiu net. Be to, tai ganėtinai perspektyvi specializacija, nors ir manau viena iš brangesnių. Vat dėl to mane ir traukia tai :] 

Žinutė parašyta: 2009-05-10 23:11:19 | Nuoroda
Louris rašė:
Saulėgrąža rašė:

Kodėl taip trokštat studijuoti šį dalyką?

 Kiek pamenu Tu ir pareiškei tą norą :] Aš asmeniškai, nesitikiu jokių stebuklų iš šios srities, viskas vistiek priklauso nuo darbo., tačiau man yra palankiausias dalykas pagal mano poreikius, t.y. kompiuteriai, radijas, tv, reklama... Manau rasčiau kaip save realizuoti baigęs šiuos mokslus. Ir tai vienintelis dalykas, kurį aš noriu studijuot. Nes kitų variantų neturiu net. Be to, tai ganėtinai perspektyvi specializacija, nors ir manau viena iš brangesnių. Vat dėl to mane ir traukia tai :] 

 P.s. Dabar žiūrint, kiek žmonių dirba visiškai be jokio supratimo, tik gyvenimiška patirtimi remdamiesi, norisi nušluostyti nosimi, patirtimi ir mokslu, kurį įgyčiau mokantis :> Čia taip nekukliai nuskambėjo, bet taip ir yra. Pažiūrėkite, televizijoje dirba tik tie, kurie turi gražesnį biustą ar veidą, nesvarbu kad eina į lankas keldami save virš kitų. 

Žinutė parašyta: 2009-05-11 17:00:25 | Nuoroda

tamoshiuke, jau jei baigsi manau šią sritį, Lietuvėlėje nė neapsimokėtų kažką toliau tęsti, nes čia tokie biedni dalykai yra, kad net graudu darosi. Taip kad ir baigus KI manau turėtum gerą paspirtį užsienin :]

Žinutė parašyta: 2009-05-11 18:23:18 | Nuoroda

Karalaite, tai Kurybinėse industrijose irgi to moko... :]  

Žinutė parašyta: 2009-05-11 19:37:09 | Nuoroda
(Maja) rašė:

Sveiki.Mane būtent istorijos svarbumas ir privertė susidomėti šia studijų programa.Bet manau tiem,kas nesimokė informatikos A lygiu turėtų būti labai sunku studijuoti....Nemanot?

 Labai sunku gal nėra. Bet perprasti sistemą, informatikos pasaulį ir tuo labiau kitas multimedijas bus sunku, ypač jei išvis neprijautei informatikai. O jei ir matematika, ne tinkamiausias dalykas, tada išvis manau, čia nėra žmonėm tokiem ką veikt... [Aš nei vieno nesmerkiu :]] Nes jei įstos, užims vietą ir po to išmes, o vietoj jo būtų geriau buvęs žmogus kuris labai norėjo studijuot irgi nėra gerai... Bet čia jjau kiekvieno sąžinės ir tolimesnės ateities vizijos :]  

Žinutė parašyta: 2009-05-11 20:52:52 | Nuoroda
Karalaitė rašė:

Am gerai nesidomėjau šia studijų programa todėl kai kažkas pasake apie KI net nepamaniau, kad tai panašu į renginiu organizavima O tai jei aš informatika A lygiu turiu, bet jokio programavimo nesimokiau ti photo shop ir kitas programas tai to užkenta kūrybinem industrijom? Kažkaip man neaišku su šita programa

Įdomu iš tikro, kaip jei mokeis A lygiu, programavimą praleidai? :] Šiaip, tai kiek aš suprantu, ir kiek žinau, tai programavimo čia neturi būti, na nebent šiek tiek. Nes kur programavimas - ten aukšto lygio informatika, tai tada tikrai nebūtų pakeitę infos egzo į istoriją. O jei ir būtų tas programavimas, išmoktum manau :] Ši mokymo programa dar gera tuo, kad labai jau platus "asorti" baigūs ją. Tai iš vienos pusės gal nėra, gerai, nes nėra apibrėžtumo, bet turėdamas jau bakalaurą gali kilti aukščiau ir jau tikslesnėje sferoje... Taip kad, nežinau, jei bus tik 60 vietų, užsimušiu :/

Žinutė parašyta: 2009-05-11 21:00:45 | Nuoroda

Kiek aš skaičiau, KI apima ir reklamos sritį, tad jei moka photoshop'inti tai irgi manau pliusas, bet ne photoshop'e esmė :]  

Žinutė parašyta: 2009-05-11 21:05:43 | Nuoroda

AFeros! Aferos! :D Gudriai, mokinies A lygiu, bet moki tik B :] Iš tikro, nesvarbu kaip kas ten, svarbu gerai istoriją išlaikyt :/  

Žinutė parašyta: 2009-05-11 21:17:44 | Nuoroda

Na teip, dėl to ir lygis kyla, nes mokeis kaip ir A lygiu, o pažymys tai juk koks aukštas, kai kur reikia metinių, ten gali prasisukt :] Na tai su istorijos egzainu labai daug kur galima įstot... Ne vien į šią sritį... :]  

Žinutė parašyta: 2009-05-11 21:30:12 | Nuoroda

Na tada tokiai mokytojai gali duot skundą kad smukdo morališkai, nes neturi tokios teisės jie. Ir šiaip, jei trokšti būti ekonomikas, o matiekos nemoki, tai žinoma, nieko nepasieksi, bet atrasi sritį kur gali būti ir be tos matematikos. Čia jau tokią nesamonę pasakė kad net baisu klausyt... :] Linkiu sėkmės tada, nes jau matau kad pasiryžai čia studijuot ir istoriją išlaikysi nemažai.. Tad jau aš liksiu gale :]   

Žinutė parašyta: 2009-05-11 21:40:17 | Nuoroda

Kaip miela, apsikeitėm komplimentais 

Žinutė parašyta: 2009-05-11 23:07:25 | Nuoroda

Vat vat, man panašiai, nežinau ko noriu... O šis variantas atitiko mane :]  

Žinutė parašyta: 2009-05-11 23:24:42 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:
Bet šiaip noriu kažkokios kūrybiškos specialybės, visada buvau kūrybiška, bet pernelyg to nelavinau

 Stulbinami panašumai mūsų   Aš iš pradžių buvau pagalvojęs, kad toliau imsiuos su programavimu ir būsiu vienas iš geresnių programerių, bet pagalvojau, kad ne man sėdėt prie to kompo ir kurt tas programas, kurias vistiek koksnors vaikiūkštis nuripins :] Tad ir užsimaniau kūrybiškesnio dalyko. 

Žinutė parašyta: 2009-05-19 17:25:05 | Nuoroda

Kad ir kaip gaila bebūtų...  

Žinutė parašyta: 2009-05-19 17:29:59 | Nuoroda

Dillia... Jei jau forumų neatskiri, tai gal tokios ir specialybės neimk... [No angry] 

Žinutė parašyta: 2009-05-19 19:06:24 | Nuoroda

Išprotėj - čia tas pats būtų kaip kad šiandien su Šemetos nuvertimu. Norėjo dauguma, atėjo mažuma... :/ Ir dbr puiki proga pasireikšti tiem, humanitariukam čia... Nors galiu duot 80 proc. kad pusė sustojusių, eis lauk po pirmo pusmečio, nes neištems arba neras to, ko tikisi, o tikisi daug. Žiūrėsim. Bet galim eiti streikuot :D

Žinutė parašyta: 2009-05-19 19:14:26 | Nuoroda

Išprotėj, jei ĮSTOSIM, sėdėsim vienas šalia kito, ok? :D