Vartotojo pipirmete:) pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-28 18:43:20 | Nuoroda

va noriu paklaust: gal zinot koks buvo pernai VU stojant i medicina minimum balas?

Žinutė parašyta: 2009-06-02 21:11:03 | Nuoroda

manau, kad rytoj gausim a complaint letter ir seip koki rasinuka, na essay. labai nenoreciau gauti review kazkieno ar knygos ar filmo

Žinutė parašyta: 2009-06-02 21:17:24 | Nuoroda
jiewaa rašė:
bembinas rašė:

As tai siandien ryte sakiau,kad reiks paziuret TV anglu kalba, gal pades per lisininga. Tai isijungiau "BBC", bet greit uzkniso, tai perjungiau i "cartoon network", tai visa diena multikus praziurejau:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 Na abejoju ar bus listeningas apie CARTOON

 na bet vistiek klausa pralavini

Žinutė parašyta: 2009-06-02 21:22:07 | Nuoroda

tai va kad muzikos o ne zodziu juk klausot, o televizoriu  ziurint tai bandai suprast ka ten sneka

Žinutė parašyta: 2009-06-02 22:10:17 | Nuoroda
sokoladinis rašė:

Oho! Pagal sios akimirkos LABMABPO duomenis, potencialus studentai medikai, o butent norintys studijuoti VU MF, yra vieni aktyviausiu pateikiant prasymus dalyvauti stojimo i aukstasias konkurse

Ziuresim kaip ten bus su konkursiniais nusimato arsi kova

 taip taip...kova bus arsi... manau, kad i viena medicinos vieta pretenduos kokie 4 zmones...taip kad laukia ohoho kokia kova...

Žinutė parašyta: 2009-06-03 17:56:43 | Nuoroda
editutte rašė:
jiewaa rašė:

Kaip manot, ar tikrai reikes LT, MATKES, EN ats laukt visa menesi?

 Girdėjau tokį pletką tik nežinau ar tiesa, kad jau lietuvių galima siųsti sms ir gausi ats, balo dar nesakys, tik praneš ar išlaikei ar ne, manau ir su matės VBE tas pats :) nes vis dėlto perlaikymai ne už kalnų tai reik susižinoti.. ;D

 Na tai yra tiesa tik del mokykliniu, balus jau snd galima suzinot. VBE tai manau kad tikrai ats dar nebus, nes musu liet mokytoja tik sekmadieni darbu isvaziavo taisyt...

Žinutė parašyta: 2009-06-03 19:57:54 | Nuoroda

o gal kas galit pasakyt ar ta paskola reiketu imti visom bakalauro studijoms ar galima tik tam tikra suma porai metu pasiimt pradzioj, na nes istojus gal pavyktu po 2 metu pereit i nemokama vieta?

Žinutė parašyta: 2009-06-03 20:00:34 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
daktariūkštis rašė:

Baikite čia nesąmones skiesti. Jeigu bus griežtesnis vertinimas, tai dar geriau. Atsisijos visokie "ant durniaus" laikantys ir netyčia gerai išlaikantys. :D

 Pritariu. :)

 as irgi pritariu...jei jau moki tai moki ....:)

Žinutė parašyta: 2009-06-08 20:41:41 | Nuoroda

na pagal siuos ats praradau 10 tasku....dar uz rasinius kokius 5 jeigu atimtu, tai vistiek sakyciau neblogai gausis....na as optimiste ir tikesiuos kokiu 90%

Žinutė parašyta: 2009-06-13 22:35:36 | Nuoroda

egzaminai egzaminai...na ka gi cia pasakius... laikiau 4 anglu, liet, biologijos ir chem VBE...lietuviu egzam. tai tikrai zinojau kad rasysiu analize, bet gavau tai ko nesitikejau visiskai...bet manau kad neblogai busiu issisukus su Biliunu.suvokimas manau tik is pirmo zvilgsnio lengvas, nes musu mokyt. liet. (ji taiso egzam.) sake kad suvokimas buvo sunkus. bet tikiuosi kokiu 80%

Chem...labai lengvas....bet nuo zioplumo vaistu nera...manau mano  apgailetinos klaidos pakis man koja...tikiuosi kokiu 70 - 80%

Anglu - egzaminas, kuri laikiau savo malonumui...pati mylimiausia mano pamoka buvo, tad tikiuosi 90%

Biologija...nepasakyciau kad labai sunkus egzaminas, tik reikejo kai kur kai ka  pamastyti, pagalvoti....manau kad sunkesnis nei pernai, tikiuosi kokiu 85-90%

Taai tokios tokeles...skaiciuojam dienas ir laukiam rezultatu tikru, kurie nenoreciau kad butu sokiruojantys

Žinutė parašyta: 2009-06-14 10:53:42 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:
Jaunoji rašė:

Na, čia tikrai susirinko arba labai protingi, arba labai savimi pasitinkintys. Tikiuosi ir linkiu, kad tai neasisuktų prieš jus. Pati mokausi labai gerai, bet tokia užtikrinta nesu. Egzaminus, iš kurių tikėjausi 100, dabar viliuosi bent išlaikyti

 Nesijaudink  aš irgi palyginus mokiausi gerai, bet tikrai nesitikiu gerai išlaikyti. Aišku tą "gerai" suvokiame skirtingai. Nesitikiu gauti 100. Man visų skaudžiausia būtų sužinoti, kad neįstoju į nemokamą. O jeigu tik įstoju, tai kaip ir nėra skirtumo kokiais balais.

 iš tikrųjų tau pritariu...manau šiais metais svarbiausia yra gauti tą krepšelį ir įstoti į nemokamą vietą... rezultatai kuriuos aš anksčiau rašiau yra tie kokių aš norėčiau...bet ruošiuosi ir daug blogesniems, nes spėlioti kiek gausi yra paprasčiausia loterija...

Žinutė parašyta: 2009-06-14 11:18:13 | Nuoroda
mellisa rašė:

O bent jau man svarbiausia yra istoti i norima vieta... Jau netgi nebe taip svarbu ar i vf ar i m, bet tik i savo norima specialybe ir universiteta... Bet jauciu, kad visi su krepseliais sueis i ta mano norima specialybe ir mokamu vietu ten jau net nebeliks... 

 šaunu tau kai gali stoti ir į mokamą vietą, o man reik melst krepšelio, nes tokio kalno pinigų paskolai, kokio man reikėtų į norimą specialybę, drąsos truputį trūksta imti

Žinutė parašyta: 2009-06-15 19:35:31 | Nuoroda

na man teko sitam universitete lankytis...ispudi paliko tikrai nebloga.pacios studijos tai primena uzsienio universitetu principa, ten daugiau praktikos nei teorijos....na o atmosfera universitete tai tikrai puiki. Labai jauku, bendrabuciai tai tikri saldainiukai, o norintiems idomaus studentisko gyvenimo tai LCC kaip tik, nes  puse studentu yra uzsienieciai... taciau is kitos puses sis universitetas Lietuvoje nera populiarus, tad manau kad ieskant darbo darbdavys teiks pirmenybe tradiciniams Lietuvos universitetams.

Žinutė parašyta: 2009-06-16 12:30:12 | Nuoroda

o seip kiek is viso tasku buvo galima surinkti?

 

Žinutė parašyta: 2009-06-16 18:24:50 | Nuoroda

na jei jau istosi i biochemija VU, tai krepseli tikrai turetum gaut

Žinutė parašyta: 2009-06-18 22:37:31 | Nuoroda
zirzlyss rašė:
pipirmete:) rašė:

na man teko sitam universitete lankytis...ispudi paliko tikrai nebloga.pacios studijos tai primena uzsienio universitetu principa, ten daugiau praktikos nei teorijos....na o atmosfera universitete tai tikrai puiki. Labai jauku, bendrabuciai tai tikri saldainiukai, o norintiems idomaus studentisko gyvenimo tai LCC kaip tik, nes  puse studentu yra uzsienieciai... taciau is kitos puses sis universitetas Lietuvoje nera populiarus, tad manau kad ieskant darbo darbdavys teiks pirmenybe tradiciniams Lietuvos universitetams.

 

na bet sansai didesni uzsienyje isidarbinti uztat, nors kiek as girdejau tai ir lietuvoj nera problemu ;]

 

 na taip....sutinku. tarptautinis universitetas yra tarptautinis universitetas

Žinutė parašyta: 2009-06-24 19:40:15 | Nuoroda
blackflower rašė:

gal kasnors žinot kiek maždaug procentų galima tikėtis surinkus 84 taškus?

 na cia galima tik speti pagal pernai metu egzamina butum gavus apie 85% plius minus keli %. na bet kadangi zmones sako kad siemet egzaminas buvo lengvesnis tai tavo balas gali buti ir mazesnis 

Žinutė parašyta: 2009-06-24 19:41:54 | Nuoroda
blackflower rašė:
daktariūkštis rašė:

Būsimieji medikai, pildydami prašymus, ką rašote po medicinos kitais numeriais. Aš dabar bandau kurti savąją prašymo formą, bet vis nežinau, ką rinktis.

Man irgi buvo problema su pasirinkimu. Kai pildžiau prašymą iš 16 vietų sugalvojau tik 4.

1.Medicina KMU

2.Medicina VU

3.Molekulinė biologija

4.Farmacija

  mano irgi lygiai tokia pati prasymo pradzia

Žinutė parašyta: 2009-06-24 19:45:46 | Nuoroda
nanoo rašė:
Abittt rašė:
Muuuu rašė:
Abittt rašė:
siestaa rašė:
maksimalus ivertinimas yra 127 balai...darykite isvadas....

 na tas maksimalus ivertinimas nelabai lemia procentus. Juos lemia tasku vidurkis, kuris mano manymu turetu buti apie 65 kaip ir visais metais isskyrus praeitus.

 Dar ir kaip lemia tas maksimalus įvertinimas... Juk pagal jį ir ,,atsijoja'' procentus neišlaikiusių ir t.t.. :)

 nenoretum pries reiksdama savo klaidinga nuomone pasiziuret visu metu biologijos statistines analizes. Neesme tas pasiektas maksimalus ivertinimas, esme kiek zmoniu surinko gerus balus(virs 110-120). 

 o ką lemia tai, kiek žmonių surinko virš 110? Kiek žinau, tai egzus vertina taip: nustato išlaikymo ribą. Tarkim, egzą laikė 4300 žmonių, o tos išlaikymo ribos nepasiekė 300 žmonių. Jie neišlaikė. Tada iš visų išlaikiusių (4000) vienas procentas geriausiai parašusių (40) gauna  šimtukus. Tada 40 žmonių gauna 99%, 40 žmonių 98% ir t.t. Taip ir išsidalina balai. Ar yra kažkaip kitaip? Tada patikslink.

 hmmm....as siek tiek kitaip isvaizdavau. maniau, kad gauni toki ivertinima, kuris atitinka procenta zmoniu, uz kuriuos tu geriau parasei egzamina, na ta prasme, kiek % zmoniu tu aplenkei ir tiek

Žinutė parašyta: 2009-06-26 12:41:01 | Nuoroda

na bio gavau tik 80, biski nusivyliau. o chem tai buvo siurprizas 82, nors tikejau tik 70 kokiu