Vartotojo ForgetMe pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-13 15:39:53 | Nuoroda

Tikiuosi, kad bus koks nors A.Vaičiulaitis ar kokia V.Juknaitė, nes šitie man lengviausi... Na dar koks nors M.Mažvydas :)) rašiau aš ne per seniausiai Martinaičio interpretacija, tai pažymys nekoks. Nuskiltų, jeigu už valstybinį gaučiau tiek kiek už įskaitą gavau ;DD

Žinutė parašyta: 2009-05-19 17:45:20 | Nuoroda

Nu ką ryt kančia bus ;DD šiaip galėtų ir norėčiau, kad pakliūtų vieni iš lengvesnių autorių o ne kokie nors sunkūs. ARba rašinio tema galėtų būtilengvai suprantama :))

Žinutė parašyta: 2009-05-19 17:57:38 | Nuoroda
Dillia rašė:
ForgetMe rašė:

Nu ką ryt kančia bus ;DD šiaip galėtų ir norėčiau, kad pakliūtų vieni iš lengvesnių autorių o ne kokie nors sunkūs. ARba rašinio tema galėtų būtilengvai suprantama :))

 visi to noretumem;) bet kad ta svietimo sistema kuo toliau tuo labiau atrodo viska daro kad tik sunkiau butu:)

 aš duok dieve, kad ketvertui išlaikyčiau :))) man su interpteciją nesiseka, kuo toliau, tuo mokytoja sako, kad perpasakoju :D vat pasodintų mane ir lieptų išrinkt, tai pasirinkčiau pačius lengviausius :D

Žinutė parašyta: 2009-05-19 18:15:13 | Nuoroda
Konservas rašė:
rhcpepper rašė:

O jai neklausysit manęs, tai eikit čia ir nervuokitės toliau  http://lab.lekevicius.lt/countdown/

 gera nuoroda

 interptetuoju taip, kaip suprantu. Bet kaip nervina, kai pavyzdžui teksto suvokime reikia parašyti savo nuomonę, kuri atitiktų reikalavimus. Kažkokia nesamonė. Gaunasi, kad nemano nuomonė. O šiaip tai dažniausiai atpasakoju tekstą tokį, kurio nė pro kur nesuprantu :D Būna taip visiems. Daug kas žioplų klaidų pridaro :D

Žinutė parašyta: 2009-05-19 18:20:54 | Nuoroda

Patarčiau nerašyti kelių variantų, nes man puskė sakė, jog paima babkes už visus, o užskaito tik vieną pasirinkimą. O gal žinot, ar stojant į verslo anglų kalbą būtina istorija ar pvz jos egzaminas, kad ir mokyklinis? Ar tai nors kiek nulemia, ar pvz būtinas tik lietuvių kalbos valstybinis, ten anglų kalbos tarkim mokyklinis ir dar kokia užsienio kalba??? Visur ieškau, bet KK nebėra tos info, kurią anksčiau esu radęs.

Žinutė parašyta: 2009-05-19 18:23:23 | Nuoroda

Sveiki :) Norėjau paklausti, ar stojant į šią spec. reikalingas istorijos egzaminas ar išvis ta nelemta istorija reikalinga?? Visur ieškau, bet atsitrenkiu lyg į sieną.

Žinutė parašyta: 2009-05-19 18:27:30 | Nuoroda
Konservas rašė:
ForgetMe rašė:
Konservas rašė:
rhcpepper rašė:

O jai neklausysit manęs, tai eikit čia ir nervuokitės toliau  http://lab.lekevicius.lt/countdown/

 gera nuoroda

 interptetuoju taip, kaip suprantu. Bet kaip nervina, kai pavyzdžui teksto suvokime reikia parašyti savo nuomonę, kuri atitiktų reikalavimus. Kažkokia nesamonė. Gaunasi, kad nemano nuomonė. O šiaip tai dažniausiai atpasakoju tekstą tokį, kurio nė pro kur nesuprantu :D Būna taip visiems. Daug kas žioplų klaidų pridaro :D

reikia kad tavo mintys butu logiskos o ne  kokie.PVz jei rasai apie baldus,(lova,stala,kede) tai juk neminesi uogienes.

 Nu tai nerašau apie orą. Rašau tai, ko reikalaujama ir vistiek neįtinka. Ir apskritai galėtų būti ne tokios griežtos taisyklės.

Žinutė parašyta: 2009-05-19 18:33:02 | Nuoroda

Šiaip kiek nujaučiu, tai manau, jog prašymus tik gavus atestatus galima jau duoti :) Aš tai mąstau stoti į Verslo anglų kalbą, jei tik istorijos tenais nereikės :D O jeigu reikės tada mausiu į Soc. darbuotojo specialybę, jei tik ten nebus tos nelemtos istorijos. Manau rinksiuos KK ir KK Kėdainių skyrių :)

Žinutė parašyta: 2009-05-19 18:37:04 | Nuoroda
Luland rašė:

Tai J.Savickis priskirtas prie valstybinio egzamino?

 aha, Savickis prie valstybinio ir turbūt dar ir mokyklinio :)

Žinutė parašyta: 2009-05-19 18:43:46 | Nuoroda
Luland rašė:

P.S. kad tik nepamirsciau paso ryt pasiimti :D

 mm ačiū, kad priminei. Jaučiu būčiau palikęs, kaip palikau per bandomąjį :D

Žinutė parašyta: 2009-05-19 18:45:23 | Nuoroda

aš tikiuos bent 4 gaut. Nežinau kiek čia tais procentais bus. 4 ir aš sėdžiu laimingas :D

Žinutė parašyta: 2009-05-19 19:47:21 | Nuoroda
aiste18 rašė:
silviska rašė:

aiste18 - geriau nekisk savo nuomones,zmones jau apsisprende kad rasys interpretacija,kas rasini. interpretacija pravers tikrai labiau nei rasinys,tas ir durniui aisku. o kad rasini atlaidziau ziuri,tas irgi nesamone. su rasiniu daznai galima nuklyst i pievas,o tada jau uz turini nuliukas gresia.

 Cia ne mano, o mano mokytojos nuomone:) interpretacija pravers labiau nei rasinys? na jau nereikia...:) jei nemoki destyti savo minciu, ju argumentuoti, tai ir gres tau tas nuliukas.. O ir is tavo sios zinutes matyt kad diskutuoti nemoki- "nekisk savo nuomones" As jos nekisu, o tik isreiskiu, kaip ir visi cia diskutuojantys zmones

 Va čia tu klysti Mums mokytoja patarė geriau rašyt interpretaciją, nes ji lengviau rašinio atžvilgiu. Rašant rašinį reikia remtis kultūriniu ir literatūriniu kontekstu. Nemanau, kad kas nors yra jau labai geras žinovas viso šito :D O interpretacijos autorių juk daug išeita, o jeigu dar paklius nagrinėtas kūrinys :)

Žinutė parašyta: 2009-05-19 20:10:56 | Nuoroda
aiste18 rašė:
ForgetMe rašė:
aiste18 rašė:
silviska rašė:

aiste18 - geriau nekisk savo nuomones,zmones jau apsisprende kad rasys interpretacija,kas rasini. interpretacija pravers tikrai labiau nei rasinys,tas ir durniui aisku. o kad rasini atlaidziau ziuri,tas irgi nesamone. su rasiniu daznai galima nuklyst i pievas,o tada jau uz turini nuliukas gresia.

 Cia ne mano, o mano mokytojos nuomone:) interpretacija pravers labiau nei rasinys? na jau nereikia...:) jei nemoki destyti savo minciu, ju argumentuoti, tai ir gres tau tas nuliukas.. O ir is tavo sios zinutes matyt kad diskutuoti nemoki- "nekisk savo nuomones" As jos nekisu, o tik isreiskiu, kaip ir visi cia diskutuojantys zmones

 Va čia tu klysti Mums mokytoja patarė geriau rašyt interpretaciją, nes ji lengviau rašinio atžvilgiu. Rašant rašinį reikia remtis kultūriniu ir literatūriniu kontekstu. Nemanau, kad kas nors yra jau labai geras žinovas viso šito :D O interpretacijos autorių juk daug išeita, o jeigu dar paklius nagrinėtas kūrinys :)

 Na dabar suseskime visi ir gincykimes, kurio mokytoja geriau pasake:DD tiesiog as taip manau, kad rasini rasyti lengviau, gal todel kad man lengviau destyti savo pacios mintis, zinau nemazai garsiu zmoniu minciu:)

 gal geriau nesigincykim :D tau rašinys lengviau, man išvis nei tas, nei anas nelengviau :D bus kaip bus :D

Žinutė parašyta: 2009-05-19 20:13:41 | Nuoroda
wilmoooote rašė:

negalima jokiu mineralinio buteliuku, mum mokytoja sake pamirst tokias mintis, tik rasymo priemones ir viskas...nesamone, negi ir vienkartiniu serveteliu negalima atsinest ?? o jei man sloga??..

 Jei sloga, šnirpšk į rankovę :DD namuose išsiskalbsi :D

Žinutė parašyta: 2009-05-19 20:21:41 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
ForgetMe rašė:
wilmoooote rašė:

negalima jokiu mineralinio buteliuku, mum mokytoja sake pamirst tokias mintis, tik rasymo priemones ir viskas...nesamone, negi ir vienkartiniu serveteliu negalima atsinest ?? o jei man sloga??..

 Jei sloga, šnirpšk į rankovę :DD namuose išsiskalbsi :D

 Geriau į sijoną  - nes į rankovę,tai dar švarraštį ištepsi :D

 Taigi galvos, ką ji ten mato po sijonu :DD

Žinutė parašyta: 2009-05-19 20:23:55 | Nuoroda
silviska rašė:
ForgetMe rašė:
aiste18 rašė:
ForgetMe rašė:
aiste18 rašė:
silviska rašė:

aiste18 - geriau nekisk savo nuomones,zmones jau apsisprende kad rasys interpretacija,kas rasini. interpretacija pravers tikrai labiau nei rasinys,tas ir durniui aisku. o kad rasini atlaidziau ziuri,tas irgi nesamone. su rasiniu daznai galima nuklyst i pievas,o tada jau uz turini nuliukas gresia.

 Cia ne mano, o mano mokytojos nuomone:) interpretacija pravers labiau nei rasinys? na jau nereikia...:) jei nemoki destyti savo minciu, ju argumentuoti, tai ir gres tau tas nuliukas.. O ir is tavo sios zinutes matyt kad diskutuoti nemoki- "nekisk savo nuomones" As jos nekisu, o tik isreiskiu, kaip ir visi cia diskutuojantys zmones

 Va čia tu klysti Mums mokytoja patarė geriau rašyt interpretaciją, nes ji lengviau rašinio atžvilgiu. Rašant rašinį reikia remtis kultūriniu ir literatūriniu kontekstu. Nemanau, kad kas nors yra jau labai geras žinovas viso šito :D O interpretacijos autorių juk daug išeita, o jeigu dar paklius nagrinėtas kūrinys :)

 Na dabar suseskime visi ir gincykimes, kurio mokytoja geriau pasake:DD tiesiog as taip manau, kad rasini rasyti lengviau, gal todel kad man lengviau destyti savo pacios mintis, zinau nemazai garsiu zmoniu minciu:)

 gal geriau nesigincykim :D tau rašinys lengviau, man išvis nei tas, nei anas nelengviau :D bus kaip bus :D

 cia gerai suskelei :D istikro tai mes cia visi pamatysim po egzo ar mum buvo lengva pasirinkta dalyka rasyt.o gal mum nei tas ,nei anas nelengva :DDD

 Nu vienu žodžiu :D jei jau bus prastai, reiks šaudyt iš lempos :D

Žinutė parašyta: 2009-05-19 20:29:05 | Nuoroda
sweetulka rašė:

Na yra straipsnis, laiškas , miniatiūra, žinutė, anotacija, anonsas, recenzija, esė straipsnis, interviu, viešosios kalbos, dar gali būt dienoraštis :) (čia suvokimo)

 Tu čia žanrus išvardinai Dar pamiršai nekrologą :) 

*
Publicistinis - 1) kalbama visuomenei aktualia tema; 2) aiškus kalbančiojo požiūris (atpažįstame iš pirmojo asmens „aš“); 3) kalbos dalykiškumas derinamas su vaizdingumu (vartojamos meninės priemonės).
*
Buitinis - 1) vartojamas kasdienėje kalboje; 2) kalba – šnekamoji (santrumpos, žargonai, pertarai, frazeologizmai ir pan.).
*
Administracinis - 1) šabloniškumas (lentelės, tam tikra išvaizda, forma, pvz.: prašymo forma ar pan.), standartiškumas; 2) dalykiška kalba ; 3) vartojamos klišės (pvz.: atsižvelgdama į; remdamasis liudininko parodymais; atleisti iš darbo ir pan.)
*
Meninis - 1) meniška kalba (daug meninių priemonių); 2) kūrinio tikslas - suteikti estetinį pojūtį, paveikti jausmus ir pan.
*
Mokslinis - 1) vartojami terminai ir tarptautiniai žodžiai; 2) kalba dalykiška, „sausa“, nėra meninių priemonių.

 

Žinutė parašyta: 2009-05-19 20:36:33 | Nuoroda
rhcpepper rašė:
ForgetMe rašė:
Muuuuu rašė:
ForgetMe rašė:
wilmoooote rašė:

negalima jokiu mineralinio buteliuku, mum mokytoja sake pamirst tokias mintis, tik rasymo priemones ir viskas...nesamone, negi ir vienkartiniu serveteliu negalima atsinest ?? o jei man sloga??..

 Jei sloga, šnirpšk į rankovę :DD namuose išsiskalbsi :D

 Geriau į sijoną  - nes į rankovę,tai dar švarraštį ištepsi :D

 Taigi galvos, ką ji ten mato po sijonu :DD

 Mum sakė, jog galima neštis nosines tik medžiagines. Tipo į vienkartines gali visko prisirašyt :) Bet man ir keisti tokie draudimai, ypač kai dabar pavasaris, viskas žaliuoja ir daugeliui alerginės slogos prasideda. :)

Sumanus ir į medžiaginę prisirašys :D Tegul jie neišsigalvoja nesamonių. Geriausiai būti barbaru, šnypšt liūlį ant grindų :D

Žinutė parašyta: 2009-05-19 20:36:58 | Nuoroda
sweetulka rašė:
ForgetMe rašė:
sweetulka rašė:

Na yra straipsnis, laiškas , miniatiūra, žinutė, anotacija, anonsas, recenzija, esė straipsnis, interviu, viešosios kalbos, dar gali būt dienoraštis :) (čia suvokimo)

 Tu čia žanrus išvardinai Dar pamiršai nekrologą :) 

*
Publicistinis - 1) kalbama visuomenei aktualia tema; 2) aiškus kalbančiojo požiūris (atpažįstame iš pirmojo asmens „aš“); 3) kalbos dalykiškumas derinamas su vaizdingumu (vartojamos meninės priemonės).
*
Buitinis - 1) vartojamas kasdienėje kalboje; 2) kalba – šnekamoji (santrumpos, žargonai, pertarai, frazeologizmai ir pan.).
*
Administracinis - 1) šabloniškumas (lentelės, tam tikra išvaizda, forma, pvz.: prašymo forma ar pan.), standartiškumas; 2) dalykiška kalba ; 3) vartojamos klišės (pvz.: atsižvelgdama į; remdamasis liudininko parodymais; atleisti iš darbo ir pan.)
*
Meninis - 1) meniška kalba (daug meninių priemonių); 2) kūrinio tikslas - suteikti estetinį pojūtį, paveikti jausmus ir pan.
*
Mokslinis - 1) vartojami terminai ir tarptautiniai žodžiai; 2) kalba dalykiška, „sausa“, nėra meninių priemonių.

 

 tai as ir sakiau kad zanrus o ne stilius :P :)

 Nu gerai atsiprašau, nedamačiau :PP

Žinutė parašyta: 2009-05-19 21:04:31 | Nuoroda
siestaa rašė:

juk siais metais egzaminu programoje nera Macernio, Savickio, Vaiciulaicio "Valentinos", Sruogos "Milzino pauksmej" , ar ne?;)

 Vat žinok niekas nežino :P