Vartotojo Unga_ pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-09 15:55:15 | Nuoroda

as rasiau rasiny,, apie zodzio galia...

aplamai, temos gan geros ir lengvos buvo...

parasiau 400 zodziu.. ;D

kiek jus paraset?

o teksto suvokimas tai pagal mane buvo gan lengvas...

nes ta Heses teksta as nagrinejau, kai filosofijos olimpiadai ruosiausi tai kazkaip net atsipuciau, kai pamaciau...

o gramatines uzduotys kokios lengvos buvo, tai net kikent pradejau, kai pamaciau ;D

o teksto suvokime kokia menine priemone paraset? (drasos ir didybes suorais...)

Žinutė parašyta: 2009-06-09 16:30:02 | Nuoroda

nuotaikos kaip ir nieko ;D
Tema mokslo pasiekimai musu gyvenime...

jauciuosi pasiruosus.. :]]]

 

 

 

Žinutė parašyta: 2009-06-09 17:38:08 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

400 zodziu??? taigi 250 - 300 poto netikrins... pati parasiau 265 ir man per akis. na tas tekstas tai tikria nesamoningas buwo :D priemone as parasiau metafora, nzn ar atspejau.

 

as pati eisiu antra diena sneket 9:20 :) tad jokiu potemu nesuzinosim tik jau wietoj nueje :) nuas dar praeitos dienos zinosiu tai kazko panasaus galima tiketis :)

 tai ten po 300 klaidu nebetikrina tik kad...  'tai kad netelpu as i tuos remus, man ten buvo daug ka pasakyt ;D

o kuo remetes kai raset?

 

Žinutė parašyta: 2009-06-09 22:56:14 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
Unga_ rašė:
Mirtishiukas rašė:

400 zodziu??? taigi 250 - 300 poto netikrins... pati parasiau 265 ir man per akis. na tas tekstas tai tikria nesamoningas buwo :D priemone as parasiau metafora, nzn ar atspejau.

 

as pati eisiu antra diena sneket 9:20 :) tad jokiu potemu nesuzinosim tik jau wietoj nueje :) nuas dar praeitos dienos zinosiu tai kazko panasaus galima tiketis :)

 tai ten po 300 klaidu nebetikrina tik kad...  'tai kad netelpu as i tuos remus, man ten buvo daug ka pasakyt ;D

o kuo remetes kai raset?

 

 na bet manau kad mazins tasku kieki :D nieko padides remai :D remiausi iwestim ir asmenine patirtim :D

 tai kad net lietuviu valstybiniam dvyliktos klases neamzina tasku , jeigu per daug zodziu parasi.. na rytoj dar mokytojos pasiteirausiu... ;D

o ten del to suvokimo, tai man tikrai labai pasiseke, nes as ta Heses teksta buvau nagrinejsu, kai filosofijos olimpiadai ruosiausi, tai asmeniskai man jis tikrai nebuvo sunkus, tik ten tas klasusimais su tais drasos ir sisybes suorais, tai parasiau kad ten epitetas...

o gramatikoj, tai tas kur skirybos zenklus sudet reikejo, tai ta paskutini sakini, bent jau as, kaip tiesiogine kalba isskyriau...

zodziu bus gerai.. ;D gal.. tik kad susalau nezmoniskai tai faktas... ;D

 

Žinutė parašyta: 2009-06-09 22:58:30 | Nuoroda
;**** rašė:

Na klaidų privėlus manau būsiu nemažai baisu pasidaro, kad prie įvardžio parašiau 3 asmuo ;D ir niekaip neišmąsčiauų, kokia kalbos dalis buvo "kartais" ;DDD

 as tai "kartais" parasiau kaip prieveiksmi, betai jauciu susimoviau ;D

as zinau,kad isejau is sales, ir iskart nuvariau pas lt mokytoja, paklaust ar tas paskutinis zodis morfologiskam nagrinejime [ dbar nebepamenu zodzio;D] buvo budvardis ar dalyvis ;D

pasake,k ad dalyvis, tai net sirdis nuo akmens , pfu akmuo nuo sirdies nusirito ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-12 15:02:08 | Nuoroda

as tai rasiny parasiau labai, netgi labai gerai... surinkau 33 is 34... su testu prasciau.. tik 34,5....

tai va dabar  turiu 67,5, bet tikiuosi gerai pakalbet... tai gal bus gerai...

Žinutė parašyta: 2009-06-13 12:29:40 | Nuoroda

Kaip susimoviau su Matke... ka as zinau...

6 tik gavau... ;S

seip tai man asmeniskai musu patikra buvo zymiai sunkesne negu siu metu dvyliktoku mokyklinis... ka as zinau.. as ta 7 issprendziau, o sito tik 6 gavau...

Žinutė parašyta: 2009-06-17 17:31:49 | Nuoroda

as supratau kad atostogos tada, po 6minuciu monologo ;D per minutes pertraukele, kurios metu mokytojos bande sugalvot ko paklaust... ;DD

lietuviu gavau 9 :]

Matematikos 6 :]]

na su matieka kaip ir susimoviau, bet niekis, mokytis reikia, kaip kazkoks protingas zmogus pasake :D

o visa kita tai leeeedas ;D

po monologo iskart i zygi... (mm)

fainiau negu faina, sakyciau ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-22 13:32:38 | Nuoroda

gal kas i psichologija VPU taikosi ? :)

as tai liepos 1 motyvacini laikysiu. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-23 09:02:41 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
Unga_ rašė:

gal kas i psichologija VPU taikosi ? :)

as tai liepos 1 motyvacini laikysiu. :)

 O psichologija. Aš rašiau į ten

 o kelintu numeriu rasai VPU ?;p

Žinutė parašyta: 2011-06-23 12:17:05 | Nuoroda
R
 

 Antru, o tu kelintu?

 trečiu. :)

antrą Romeriui atidaviau. :D

Žinutė parašyta: 2011-06-23 12:17:06 | Nuoroda
R
 

 Antru, o tu kelintu?

 trečiu. :)

antrą Romeriui atidaviau. :D

Žinutė parašyta: 2011-06-24 15:26:09 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
Unga_ rašė:
R
 

 Antru, o tu kelintu?

 trečiu. :)

antrą Romeriui atidaviau. :D

 O pirmą VDU?;DD Na aš dar galvoju, ar Romerį rašyt ar ne

 nee. pirma VU :p VDU iš vis nerašiau. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-24 22:25:04 | Nuoroda
candya rašė:

tai taip ir nesupratau, ten reik monoloą pasiruošt ar tiesiog ateit atsipalaidavus ir atsakinėt į klausimus? :D

nesuk galvos. jeigu tikrai ten nori, eik tiesiog ir sakyk tai ka galvoji. :p 

Žinutė parašyta: 2011-06-28 13:00:08 | Nuoroda
Sander rašė:

Sveiki  pokalbis tikrai trunka daugiau nei 5min, laikiau vakar motyvacinį testą ŠU, tai pačiai buvo idomu, kiek laiko laiko, tai nuėmiau laika, tai nuo 10 iki 15min drasiai  tikrai nebijokit, kas dar tik laikys, nera ten baisu, tik nusiteikit ilgai laukti  beje, gal kas žino, kada ir kur galima sužinoti įvertinimą?

 ivertinimas per 2-3 dienas po testo turi but ikeltas i lamabpo, toj skilty, kur egzaminai. :)

ivertinimas gali but nuo 0 iki 2 :)

Žinutė parašyta: 2011-06-28 17:07:20 | Nuoroda
koshkin rašė:

prisiskaičiau visko - o dabar nieko nesuprantu,susipainiojau.tai kada paskutinė prašymo pagrindiniam priėmimui paskutinė data?

 jeigu tu klausi iki kada reikia užpildyti prašymą - tai iki liepos 22d. jeigu klausi, kada bus pirmas priėmimas, tai liepos 26d. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-02 21:48:33 | Nuoroda

Tie, kurie laikė liepos 1d. VPU, irgi jau yra rezultatai :))

Žinutė parašyta: 2011-07-04 17:33:08 | Nuoroda
neringiux rašė:

 o kaip mum pranes ar istojom?par lama?sri jei jau buvo klausiama,gal praleidau..

 taip, per Lama

Žinutė parašyta: 2011-07-08 08:29:14 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:

Laba laba;D Na gal ir būsimi pedagogai, laikas parodys;DD O šiaip tau bandysiu stot į psichologiją, o pati kur?

 koks Tavo stojamasis ? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-08 19:57:59 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
Unga_ rašė:
Roberta Aurėja rašė:

Laba laba;D Na gal ir būsimi pedagogai, laikas parodys;DD O šiaip tau bandysiu stot į psichologiją, o pati kur?

 koks Tavo stojamasis ? :)

 Na jeigu pedagoginis rinksis tarp istorijos/ anglų egzaminų ir ims geresnį tai bus 18,16, o jeigu ims tik anglų, o istorijos metinį tada 17,06 lyg  O tavo?

 ima geresni jie visada :) 16,06 kai lyg