Vartotojo Unga_ pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-08 19:59:21 | Nuoroda
sanemis rašė:
akvilegio rašė:

nebutinai po dvieju metu,jei vidurikis zemesnis dviem balais gali netekti vf ir po semestro

 Nesąmonė. 

 taip. tik ne jei vidurkis zemesnis, o jeigu skolu turi. domekites naujovem.

Žinutė parašyta: 2011-07-08 23:06:33 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
Unga_ rašė:
Roberta Aurėja rašė:
Unga_ rašė:
Roberta Aurėja rašė:

Laba laba;D Na gal ir būsimi pedagogai, laikas parodys;DD O šiaip tau bandysiu stot į psichologiją, o pati kur?

 koks Tavo stojamasis ? :)

 Na jeigu pedagoginis rinksis tarp istorijos/ anglų egzaminų ir ims geresnį tai bus 18,16, o jeigu ims tik anglų, o istorijos metinį tada 17,06 lyg  O tavo?

 ima geresni jie visada :) 16,06 kai lyg

 Bet tu čia be motyvaciniu ar su? Tačiau kai balų skaičiuoklėj, tai čia pasirinkimo nėra- griežtai anglų. Na bet viltis- durnių motina, viliuosi,kad ims istorija.

 su.. paziurek gi i balus mano.

nebeturiu vilties as i psicho istot. bet viltis, kaip ir sakei - durniu motina. : ) tu lamoj paskaiciuok, cia studijos.lt skaiciuokle pasenus. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-09 23:55:49 | Nuoroda
Cartman rašė:

Supranti, pas mane ateitis kaip ir sukurta jau, taciau negaliu sau leisti nebaigti universiteto ir buti be diplomo. Vistiek tuos 4 metus reikia kazka veikti, negali nieko neveikti, nes samanomis apaugsi. Tiesiog domina specialybe, kur objektyviai vertinant gali patirti maziausiai streso ir buti linksmiausias kolektyvas. Kolegijoj ar VPU nenoreciau mokytis, nes ten kaimai susirinke.

 "ateitis man jau kaip ir sukurta... " , tai paprasyk, kad tie zmones, kurie sukure tau ateiti ir tiems keturiems metams uzimtu. nenoreciau, kad tokio mastymo zmogus uzimtu bet kokia vieta univere. gaila butu to, kuris butu norejes ten studijuoti, o ne studentauti.

ir "kaimai" susirinke, yra simteriopai geriau, negu tu viena/s m i e s t i e t ė / i s .

nestok niekur. važiuok Anglijon, ten, geri tūsai, ir kaimiečiai ne itin mėgstami - PRITAPSI. :))