Vartotojo liniuszka pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:31:25 | Nuoroda

nerealus jausmas gauti pirmo  VBE rezultatus su skaičiais 95.  Juolabiau,kad mažiausiai to tikiesi :) Kaip kitiems rezultatai??

Žinutė parašyta: 2009-06-30 01:54:18 | Nuoroda
Serpentine rašė:
neraja rašė:

Serpentine as irgi sita rasysiu gale,o pirmoj vietoj viesaji administravima :)

 Aš dar dvejoju dėl pirmos vietos. Tik manau, jog tai bus Kaune (Puse mano trokštamų spec. ten. :) ) Kad ir kaip nejausčiau tam miestui simpatijos...  Tad ką čia gali žinoti. :) Gal kartais ir susitiksim. ;)

Na,merginos,a taip pat planuoju į LT filologiją ir režisūrą,toliau rašysiu švedų kalbč,o va etnologjis jaučiu,kad nerašysiu  Kaip nudžiugau,kad kažžkas dar ten ketina stoti :) Šaunumėlis :)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 23:01:34 | Nuoroda

Gal yra planuojančių studijuoti KU? aš asmeniškai ketinu lietuvių filologiją ir režisūrą.

Žinutė parašyta: 2009-07-08 00:36:49 | Nuoroda
arvis01 rašė:

as zadu stot i ku, nes man cia patogiausia. ar tikrai ku universiteto diplomas yra maziau vertinamas pvz nei kokio ktu?

 Tiesą pasakius,nemanau,kad kas nors labai kreipia dėmesį į tai,kur esi baigęs... juk diplomas tai toks pats,o viskas priklauso nuo paties žmogaus sugebėjimų dirbti tą darbą,kurio mokeisi :) žodžiu,man asmeniškai Klaipėda patinka,todėl nekeisiu savo planų vien dėl to,kad kažkam klaipėdos universiteto diplomas nepatinka :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-11 03:03:43 | Nuoroda
she's rašė:

o su kokiu balu stojat į lietuvių kalbą su režisūra ir ar į mokamą ar i vf taikot?

 mano koeficientas gaunasi 16.42.... šiaip nemanau,kad pavyks į nemokamą su tokiu,bet gal nors į mokamą kaip nors ten pavyks :)

Žinutė parašyta: 2009-07-11 19:22:57 | Nuoroda
Baranka rašė:

Na as ne penketais mokiaus, bet egzaminai sh... Kad labiausiai mane nemokamai domintu... O ten konkursai bus neblogi turbut. Mano 15,42 per mazas.

tai čia šiais metais,manau,kad visur tas konkursas į nemokamas vietas bus žiauriai didelis... tad net labai gerai egzaminus išsilaikę mokiniai turės pakankamai mažą galimybę įstoti į nemokamą specialybę... teko girdėti,kad per visą lietuvą humanitarinėms specialybėms skiriama tik 1300  nemokamų vietų,tai realiai paskaičiavus ir pagalvojus... taigi humanitarinės čia ir anglų,lietuvių,vokiečių filologijos, istorija ir visa kita... kiek tų spec. yra... taigi tikrai nemanau,kad KU tų vietų gaus daug... nebent įvyktų koks nors stebuklas,kas jau praktiškai nebeįmanoma :) reikia susitaikyt su tuo,kad mokėsim pinigus ir vertinsim mokslą, į kurį investuojam :)

Žinutė parašyta: 2009-07-11 19:24:09 | Nuoroda
Kikuchis rašė:
liniuszka rašė:

Gal yra planuojančių studijuoti KU? aš asmeniškai ketinu lietuvių filologiją ir režisūrą.

 Į šią specialybę klaipėdos universitete ir aš  parašiau prašymą :)

 pirmu numeriu čia parašei? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-11 19:50:33 | Nuoroda
Baranka rašė:

1300 tai negali but... :/

 negarantuoju,bet kažkur tai tikrai girdėjau... liūdnokos žinios

Žinutė parašyta: 2009-07-11 20:25:49 | Nuoroda

bus kaip bus :) diskutuodami kas būtų jeigu būtų,vistiek nieko nepakeisime... :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-12 10:41:18 | Nuoroda
Matasss rašė:

Kaip bebūtų, reforma yra tik į naudą :) 

 gal ir taip,bet šita tema apie KU,o ne reformą... :) gal geriau pasidalinkit mintim,kokiais keoficientais žadat stoti čia,gal šiaip turite kokios naudingos informacijos apie šį universitetą? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-12 22:36:50 | Nuoroda
Matasss rašė:
liniuszka rašė:
Matasss rašė:

Kaip bebūtų, reforma yra tik į naudą :) 

 gal ir taip,bet šita tema apie KU,o ne reformą... :) gal geriau pasidalinkit mintim,kokiais keoficientais žadat stoti čia,gal šiaip turite kokios naudingos informacijos apie šį universitetą? :)

 Mano socialiniuose 15,94, o humanitariniuose 17,14 :) 

 o kokias specialybes renkiesi humanitarinėse ir socialinėse srityse?

Žinutė parašyta: 2009-07-13 22:34:28 | Nuoroda
ievaC rašė:
Urtukas. rašė:

Aš stoju į lietuvių ir švedų filologiją,psichologiją;]

 lietuvių ir švedų filologija....

 Pas mane šita specialybė antru numeriu yra užrašyta,pirmu - Lietuvių filologija ir režisūra :) perspektyvos gal ir mažesnės,bet bent jau man asmeniškai šita spec. žymiai arčiau širdies, nors ir į švedus nespjaunu, žodžiu bus kaip bus :)

Žinutė parašyta: 2009-07-13 23:11:53 | Nuoroda
Rasiukasz rašė:

Aš pirmu ir antru numeriu parašiau KU..Ekonomiką ir viešajį admininstravimą.:> Ekonomikoj balas 18,34,o VA 18,78..:>

Ir ant galo rašiau keletą specelybių KU,tokių kaip anglų filologija,psichologija ir matematika..:>

 jeigu gali tavo kišenė leisti mokytis už pinigus,tada manau,kad įstosi pirmu numeriu :) kas dėl vf, tai sunku ką ir pasakyti.. niekas nieko tiksliai nežino....

Žinutė parašyta: 2009-07-14 01:39:57 | Nuoroda
Rasiukasz rašė:

Rašiau visas VF. Bet netikiu,kad taip žiauriai bus,gi vietų apmokėtų šiemet daugiau,o pernai istojo ir tikrai su žemesniais už mano..:> O jei neistosiu,tai tebunie-ir nereikia..;D

 bet pernai buvo ir dalinai  finansuojamų vietų,kurios atitiko daugumos finasines galimybes... :) jeigu skaitei,tai nemokamų vietų humanitarinėm specialybėm per visą Lietuvą - 1300. čia ašaros... :) bet tikėkimės,kad su tavo aukštais balais tau pavyls įstoti ten,kur tu nori nemokamai ;) SĖKMĖS :)

Žinutė parašyta: 2009-07-14 01:40:11 | Nuoroda
Rasiukasz rašė:

Rašiau visas VF. Bet netikiu,kad taip žiauriai bus,gi vietų apmokėtų šiemet daugiau,o pernai istojo ir tikrai su žemesniais už mano..:> O jei neistosiu,tai tebunie-ir nereikia..;D

 bet pernai buvo ir dalinai  finansuojamų vietų,kurios atitiko daugumos finasines galimybes... :) jeigu skaitei,tai nemokamų vietų humanitarinėm specialybėm per visą Lietuvą - 1300. čia ašaros... :) bet tikėkimės,kad su tavo aukštais balais tau pavyls įstoti ten,kur tu nori nemokamai ;) SĖKMĖS :)

Žinutė parašyta: 2009-07-16 22:55:16 | Nuoroda
mnddnm rašė:

gal kas zadat stot psichologija istestines? ir zinot kaip ten yra.. ;\  nes as pasimetes dbr..

 kadaise ir aš žadėjau psichologiją studijuoti,bet teko su vienu žmogum,besimokančiu psichologiją pakalbėti, tai noras atšalo gerokai... bent jau jam tas mokslas pasirodė tikrai sunkus,daug matematikos ir daug neaiškių ir sudėtingų dalykų,bet čia,matyt, ir yra visa psichologija :) ten šiaip grinai realinis mokslas,kadangi pati esu daugiau humanitarė,tai nusprendžiau,kad tas mokslas ne man ;)

gaila,bet tavo atveju negaliu nieko patarti.. bandyk per kokius kitus forumus ar ką ieškotis žmonių,besimokančių neakivaizdžiai psichologiją.

sėkmės :)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 17:17:49 | Nuoroda

Susipažinkime... :)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 17:18:59 | Nuoroda

susipažinkime.... :)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 03:05:40 | Nuoroda
damselfly rašė:

įstojau ir aš

 jau galvojau,kad viena čia mokysiuos :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-23 17:00:00 | Nuoroda

Lietuvių filologija ir režisūra... :) kažkaip niekas neatsiliepia iš šitos specialybės... :) aliooo :)