Vartotojo Gassy pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-24 22:38:48 | Nuoroda

1 numeriu žadu rašyt Vu vadybą ir verslo administravimą. Kaip manot, kokių balų užtektų stojant į šią specialybę?

Žinutė parašyta: 2009-05-24 23:50:03 | Nuoroda

tai tame ir esmė, kad tu negali nuspėti ar būtent toje specialybėje kurią  pasirinksi, būsi priimta. Šiaip manau konkurencija stojant bus tikrai nemaža, todėl vertėtų gerai apgalvot prieš susidarant sąrašą. Belieka tik speliot kokiu balu pakaks ar nepakaks, o šiaip viskas paaiškės liepos vidury.

Žinutė parašyta: 2009-05-28 15:47:30 | Nuoroda

Surinkau apie 40 taškų. Labai tikiuosi gaut 70%!!

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:05:29 | Nuoroda

Kokių dar žodžių įrašėt klausymo 2 daly? pas mane tai buvo homes, friendship, environment, 300..

Žinutė parašyta: 2009-06-03 15:00:32 | Nuoroda

Aš irgi rašiau tiny, disastrous, dimension rašiau į paskutinį, bet čia blogai bus..

Žinutė parašyta: 2009-06-04 22:57:21 | Nuoroda

Nu ir nesąmonė!! o aš buvau įsitikinus, kad ten straipsnis buvo... tikiuosi, kad visi blogai parašėm ir rezultatai nebus žlugdantys. ;O

Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:21:00 | Nuoroda

Gavau matematikos VBE 32%. Kaip manot ar verta duoti apeliacija, jei buvau nesuzymejus testiniu atsakymu ir siaip tikejaus pagal uzdaviniu ats nors 50%

Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:26:01 | Nuoroda

As irgi nzn ka daryt, nes baisiai bijau kad is 32% neliktu 12%  Baisiai ten grieztai siemet man vertinimas pasirode, nes pas mane daug zioplu klaidu, nors is esmes sprendimai geri. kazkoks absurdas!!!

Žinutė parašyta: 2009-06-26 21:19:07 | Nuoroda

O tai tuos testinius klausimus, jei nesurasai ju gale i lentele, ziuri tik kai duodi apeliacija? Nes kazkokia nesamone, galetu iskart juos pridet prie darbo ivertinimo, jei istikruju cia viskas taip ir yra,nejau gaila, o tai dabar kankint zmones su tom apeliacijom, nu beprotybe.!

Žinutė parašyta: 2009-06-26 21:32:20 | Nuoroda

Tai kam tada pasakoja, kad nevertinsim,neziuresim...!Kazkaip vis labiau atitolstu nuo minties duot apeliacija,vis del to kainuos dar daugiau nervu, o rezultatas kad ir padidetu keleta proc labai nepradziugintu,dar jeigu nesumazintu. Belieka tik susitaikyt, kas atsitiks tik po to, kai suzinosiu kad istojau. etc.

Žinutė parašyta: 2009-06-26 21:35:10 | Nuoroda

Jau minejau. 32% . Beviltiska.

Žinutė parašyta: 2009-06-26 21:39:08 | Nuoroda

Dejau viltis i matke ir lt. Butum tu tiek gaves/us tai irgi sakytum kad beviltiska;DD Dar dabar neatsigaunu.

Žinutė parašyta: 2009-06-26 21:48:23 | Nuoroda

Ar dziaugies ar ne priklauso nuo to kokie planai tavo, kur zadi stot ir pan. Kitam gal ir tas 32 butu aukso kasykla, na o as beveil zlugus jauciuos. Jei dar 1dienis neatnes geresniu naujienu, tai bijau ir pagalvot kas bus  

Kur stot planuoji?

Žinutė parašyta: 2009-06-26 22:01:04 | Nuoroda
tituska rašė:
Gassy rašė:

Ar dziaugies ar ne priklauso nuo to kokie planai tavo, kur zadi stot ir pan. Kitam gal ir tas 32 butu aukso kasykla, na o as beveil zlugus jauciuos. Jei dar 1dienis neatnes geresniu naujienu, tai bijau ir pagalvot kas bus  

Kur stot planuoji?

 O kiek gauti tikejaisi tu?

Viskas bus gerai, tikiu tuo. Gal ir naivu...

Noreciau i KTU statybos inzinerija, arba VDU verslo ir taikomoji informatika vf...

O kokie tavo planai?

 Planavau apie 70% gaut, nes siaip matematika visada suprasdavau.

O stot tai planavau vu vadybos informacines sistemos ar mru viesaji adm. o dabar gal net kolegijas reiks prirasyt, tfu tfu tfu.

Žinutė parašyta: 2009-06-26 22:05:44 | Nuoroda
tituska rašė:
Gassy rašė:
tituska rašė:
Gassy rašė:

Ar dziaugies ar ne priklauso nuo to kokie planai tavo, kur zadi stot ir pan. Kitam gal ir tas 32 butu aukso kasykla, na o as beveil zlugus jauciuos. Jei dar 1dienis neatnes geresniu naujienu, tai bijau ir pagalvot kas bus  

Kur stot planuoji?

 O kiek gauti tikejaisi tu?

Viskas bus gerai, tikiu tuo. Gal ir naivu...

Noreciau i KTU statybos inzinerija, arba VDU verslo ir taikomoji informatika vf...

O kokie tavo planai?

 Planavau apie 70% gaut, nes siaip matematika visada suprasdavau.

O stot tai planavau vu vadybos informacines sistemos ar mru viesaji adm. o dabar gal net kolegijas reiks prirasyt, tfu tfu tfu.

 NEverta uzbegti ivykiams uz akiu, kiti egzaminai viska nulems, manau. Istosi ir i universiteta. ;]

 Na, 1dienis viska parodys. Tikiuosi, labai tikiuosi, kad kolegiju neprireiks, nes pries tai ir mokama desiu. Daah, greiciau jis ateitu

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:22:40 | Nuoroda

Siandien nusprendziau rasyt apeliacija. perskaiciavau taskus, ir grubiai ziurint tasku gaunasi tikrai daugiau, nei pagal gautus procentus, tuo labiau jog mano darbe daug vietu kur galima pamastyt ar duot taskus. pvz ant grafiku nesurasiau kur kuris grafikas, ir lentelej su matematine viltim joje neirasiau trupmenu, nors lape viskas buvo. ka jus manot?

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:27:19 | Nuoroda

Negaliu but tikra, nes kaip minejau yra nemazai vietu kur gali duoti arba ne, nors ats teisingi. todel siektiek bijau, nors manau maziau negausiu, o 32proc ir siaip nekoks pasiekimas, tai daug neprarasiu. Gal yra davusiu apeliacija, kaip baigesi?

Žinutė parašyta: 2009-06-28 22:47:18 | Nuoroda

man mokytoja kaiptik sake matematikoj gana grieztai vertina, tai galima apeliuot. juolab, kad pas mane darbe galima rasti nemazai kabliuku kur balus gauti tikrai galima. nes jei dabar to nepadarysiu, galbut gailesiuos visa gyvenima ;DD

Žinutė parašyta: 2009-06-28 23:01:33 | Nuoroda

tai bent nenumazino. siaip nedeciau, bet jauciu kad buvo ten neteisybes, ir tikrai esu verta daugiau. ir siaip sakau, jei nedesiu, bijau gailetis , kad to nepadariau. kas cia zino, gal as busiu viena is 4;DDD

Žinutė parašyta: 2009-06-28 23:12:27 | Nuoroda
PKfyz rašė:

 As ir noreciau i ta ketvertuka patekti ..

 Apeliuosi gal?